- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
2
Z racji, że jutro rozpoczęcie roku szkolnego, przypomniał mi się mój pierwszy dzień w zerówce. Moja mama była nauczycielką w podstawówce, no i co oczywiste, to ona mnie odprowadziła do szkoły na salę gimnastyczną i posadziła mnie wśród innych dzieci, gdzie zaraz miała się rozpocząć akademia (gdzie jako nauczycielka też by była obecna). Stres duży, praktycznie nikogo się nie zna, całkiem coś nowego w życiu takiego małego dzieciaczka. I teraz najgorsze: na chwilkę się czymś zamyśliłem, rozglądam się wszędzie - a tu nie ma mamusi na sali! Ależ ja wtedy zacząłem ryczeć, masakra. Wybiegłem z sali z niesamowicie silnym płaczem i krzykiem, jakiejś nauczycielce łkającym głosem mówiłem, że mama mi się zgubiła, totalna histeria. A ona sobie zaraz spokojnie z ubikacji wyszła, jak gdyby nigdy nic. Jakoś się udało mnie w końcu uspokoić, ale taka mini trauma została :D
1
@damianex10 ja kiedyś że starszym bratem, wkręciliśmy młodszego w dniu rozdania świadectw, że nie zdał do następnej klasy. Niby nic takiego, ale sraczki dostał :D
1
@damianex10 Aaa, to Ty byłeś. Nie przejmuj się, moja koleżanka w przedszkolu narobiła dwójkę w gacie, Do dziś jej to wypominają, bidulce.
7
@damianex10 Masakra,co za mazgaj byłeś.Jak miałem 6 lat,to stary próbował mnie upchać w oknie życia,7 próbował mnie sprzedać,8 przegrał mnie w karty,ale stara mnie odkupiła.9 lat,to wymienił mnie za 5 paczek laysów i 2 skrzynki żubra,ale gościu który mnie kupił powiedział,że się do niczego nie nadaje i mnie zwrócił.W wieku 10 lat przestał już próbować się mnie pozbyć,to zaczął mnie uczyć fachu, pogodził się z faktem,że jesteśmy sobie pisani.