mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 zależy od wielkości kubka :)
Ale nie ukrywam, że lubię słodką, więc 2.5-3.5
0
@IronSanHybrid nie, ja lubię MMA, czasem coś obejrzę, ale Mamed ma już swoje najlepsze lata za sobą, a Zmarzlik w sumie całą karierę przed sobą 25 lat a już 2 mistrzostwa świata, Gollob to zrobił jak miał prawie 40 :D
0
@IronSanHybrid ale tylko dlatego, że nie lubisz żużla :D
0
@IronSanHybrid ale to sport bardziej indywidualny
Polska w piłce też się nie liczy, a ma obecnie jednego z najlepszych piłkarzy świata
w jakimś top10 ksw jest na 8 miejscu ;d
polska liga żużlowa najlepsza na świecie ;d
ja Cię nie próbuję przekonać, ale dla mnie Mamed nie ma podjazdu do Zmarzlika i pewnie nawet nie będzie w 10 sportowców ;d
0
@IronSanHybrid KSW to też nie jest potężna organizacja ;d
Polska, Dania, Szwecja, Rosja, Słowenia, Słowacja, Czechy, Australia, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Łotwa, Finlandia, Włochy, Stany Zjednoczone
jak dla mnie więcej niż 4 :D
0
@IronSanHybrid no to mistrzostwo świata chyba lepsze osiągnięcie niż wygranie jednej walki :)
Całokształt ok, ale to plebiscyt sportowca roku :)
0
@IronSanHybrid no masz prawo, ale słabe jest ujmowanie innemu sportowcowi i to mam wrażenie, że dlatego że pewien użytkownik o nim pisał
0
@IronSanHybrid proszę Cię :D
serio za 1 walkę stawiasz go przed Kubackim? Zmarzlikiem?
tak ja wiem, że Ty zaliczasz się do grupy mocno kwestionującej żużel, ale nie bądźmy hipokrytami
0
@IronSanHybrid Mamed :D hahaha
1
Dyskusje odnośnie plebiscytu na najlepszego polskiego sportowca trwają, a im bliżej wyników będzie coraz więcej kłótni. Na szczęście w jednej kategorii wszyscy są zgodni. Trenerem roku może zostać tylko jeden kandydat.
Jerzy "Wujaaaaaaa" Brzęczek. Nawet z tym nie dyskutujcie :)
1
@Rust_Cohle prze każdym finałem LM irytowały mnie te jakieś pokazy, tańce itp. teraz tak jak mówisz, brakuje tego :)
26
@JohnA piłeś? nie pisz.
0
@RobiS chyba tak
Szalony tydzień było napisane i że ważne od 8 do 14 października
9
Wariaty, w Auchan niezła promka. 4x 2l Pepsi lub Mirinda za 10 zł.
31
A jeszcze taka ciekawostka. Jak pewnie większość z Was wie, dzisiaj kolejna część Harrego Pottera. Żeby jednak nie było za miło na LR, to zgadnijcie, kto w tym samym czasie będzie się ścigał na motorze, walcząc o mistrzostwo Polski :)
Tak, to on
Bartosz Zmarzlik :)
0
@emeu ja od 18 już zaczynam :)
1
@MesQueUnClub_87 to prawdą La, pogoda nie rozpieszcza, ale w końcu będzie można pospać dłużej niż do 5:30 :)
Coś wypić :D
0
15:00, piątek, weekendu początek :)
Pozdrawiam serdecznie i udanego łikendu wariaty :*
0
Pokojowy Nobel 2020 dla Światowego Programu Żywnościowego (World Food Programme).
KiKŚ
0
@busquets5 bardzo to splyciliscie z kolegą.
Nie chodzi o to że jak ma syf w aucie to dlatego słabo gra
3
Jeden z młodych zawodników podpisał nowy kontrakt i kupił sobie auto. Jeśli dobrze pamiętam, BMW. Na pewno ładne, ja takiego nie miałem, ale nie o to chodzi.
Umówiliśmy się na obiad i on pyta, czy możemy jechać jego autem. Oczywiście, że możemy. Wchodzę do tego samochodu, a tam kubek po McDonaldzie, jakieś inne rzeczy porozrzucane, generalnie – dziadostwo jak cholera, a miał je może miesiąc.
I on mi zadał wtedy takie pytanie:
????"Trenerze, co mam zrobić by dobrze grać w piłkę?"
Odpowiedziałem
????"Zacznij od porządku w aucie. Raz na tydzień odkurz ten samochód, umyj go, bo to jest też twoja wizytówka."
Nie wytrwał w tym postanowieniu. Co się dzieje z nim dziś? Auta już nie ma i nie gra na wysokim poziomie.
~Jacek Magiera w 2015 roku dla Weszło!
Bardzo częsty przypadek, że młodemu odbija sodówka
1
@NeroTFP a mnie mega irytuje jak jest jakiś artykuł o śmierci jakiejś osoby i ludzie piszą spoczywaj w spokoju
ze względu na okoliczności jeszcze nikogo nie poprawiłem ale mega mnie to irytuje ;d
0
@BarcaInfo nic nie ujmując Mascherano, ale akurat tutaj większe znaczenie miało przyjęcie piłki niż ten wślizg
Gdyby dobrze przyjął, to Szefuńcio by już nic nie mógł zrobić
2
@Chaoss sama się nie spodziewała na pewno, że zajdzie tak daleko, a udział w dwóch turniejach, to większą kasa
1
@NeroTFP ja dzisiaj jadąc do pracy odpaliłem sobie świąteczne piosenki hahaha
Fajnie by było poczuć jeszcze kiedyś "magię świąt" jak za dzieciaka
0
@Osioł u mnie tak od kwietnia i całe wakacje jak było po 30+
Teraz nie ma tragedii
Ja tam i tak prawie nie noszę, na początku ścigali, a teraz już wywalone na to, chociaż większość nosi
4
@DonAndrzejos ZKS Izolator Boguchwała
0
@fcbarcafan19 jak skończą mecz Panowie
3
@LuisSalvano właśnie, że pisał. Zdał na 32%.
0
@patrykzmc2000 mają rozmach, skur****** :)