mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore a podobno miał zajebiście silną psychikę
4
A ciekawe co z @Danny Gaucho
Kiedyś jak "zawiesił" działaność na stronie to o tym wspomniał, a teraz cisza
Ostatni post dokładnie miesiąc temu
Amigosi z kółka wzajemnej adoracji, coś wiecie?
2
@Junngeas dżangis?
1
@MesQueUnClub96 tego to akurat nie wiadomo bo jeszcze nikt nie widział ;)
1
@Janiama @Gwyn widzę zdania ekspertów są podzielone ;)
0
@NeroTFP a czym spowodowany upadek? Złe warunki atmosferyczne? Złe przygotowany obiekt?
1
@IronSanHybrid jeśli chodzi o sam wygląd, to chyba delikatnie Ewelina> Cleo, bo wolę brunetki
Ale całokształt, to Cleo >>>Lisowska
2
@IronSanHybrid karać bezwzględnie, tak jak wspomniałeś, traktować jako próbę usiłowania zabójstwa
A z tym dożywotnim zakazem to niewystarczające, bo skoro taki delikwent siada za kółko po pijaku, to i bez uprawnień pojedzie
2
@IronSanHybrid Cleo za bardzo wymalowana w tej reklamie. Zawsze ma dużo tapety, ale w tym spocie to wygląda jakby ją dodatkowo w fotoszopie poprawili
2
@PatrychoO no to ile to z torebeczki Winiary zrobić
Jak się dobrze sypnie, to jest smaczny :)
0
@clyde no galimatias straszny się zrobił :D
0
@clyde jak już się tak zagłębić w edycję, to na samym początku napisał Michał Żewłakow ^^
0
@clyde Żebrowski to nie piłkarz, Żurawski to Maciej :)
3
@fcbarcafan19 pierwsze 20 minut z Valencia podobnie, duża przewaga, fajne okazje i e głowie myśli, zaraz coś wpadnie. No i wpadło, tylko dla Valencii :)
To jest właśnie najgorsze, że niby jest przewaga, są sytuacje, a dostajesz bramkę z niczego i potem już jest cholernie ciężko
0
@kamilop to, że Lyon chce za niego 5 mln, nie oznacza, że tyle wyniesie kwota transferu. Teraz kupę kasy biorą menadżerowie i piłkarze za sam podpis no i pensja też jest ważna.
Przykładowo, wczoraj Janiama pisał, że Lewy przeszedł do Bayernu za darmo, ale za sam podpis skasował 30 mln euro.
0
@robsesh shox, Apex, zywoo, hen1
Z nimi gral
0
@Bamboleo w tym wypadku akurat nie czas a kontuzje odegrały główną rolę
Oni mają dopiero 31 lat, karierę kończą właśnie przez problemy zdrowotne
0
Powiem Wam, że Neymar coś w tego csa strzela. No i nawet myśli, a w tej grze to podstawa.
Teraz gra z najlepszymi na świecie i trzyma poziom
0
@clyde do bigosu!
1
@IronSanHybrid ja właśnie byłem ostatnio na weselu i nie chcieli nic puszczać innego poza swoim repertuarem
Ale nadrobili saksofonem :)
0
@IronSanHybrid przecież ja jako gość, nie będę z nim wcześniej ustalał playlisty byczku :)
0
@IronSanHybrid @clyde za DJem przemawia fakt, że idziesz do niego i mówisz co ma puścić, a on to robi
A z zespołem różnie bywa
Ale za to jak zespół ma instrumenty, a przede wszystkim saksofon, to jest sztos
4
@Janiama inteligentny facet z tego Roberta
0
@Encore jak to mawia mój ojciec, "pieniędzy i strachu nigdy nie miałem"
Widzę, że trochę wiele Was łączy ;)
1
@bixmix miałem tak z Widzewem
Mieli rok czy dwa lata temu passę samych remisów, no to cyk, postawiłem na remis, wygrali..
3
@Adamski69 pewniaczek do obstawiania :)
6
@kacperek2005letsgo i oczywiście masz do tego prawo. Ale skoro masz o nim takie zdanie a nie inne, to nikt Cię na poważnie nie będzie brał w dyskusji na temat piłki na pewno ;)
0
@Joe_Pesci ale już dzień później mocny spadek temperatury i możliwe opady śniegu :)
4
@kacperek2005letsgo AdrianGajewski2005 czy to Ty? :)
4
@Messinio82 liczba występów w LMu Messiego się nie zgadza, chyba 1 z przodu brakuje :)