0

@Encore a podobno miał zajebiście silną psychikę

4

A ciekawe co z @Danny Gaucho
Kiedyś jak "zawiesił" działaność na stronie to o tym wspomniał, a teraz cisza
Ostatni post dokładnie miesiąc temu
Amigosi z kółka wzajemnej adoracji, coś wiecie?

2

@Junngeas dżangis?

1

@MesQueUnClub96 tego to akurat nie wiadomo bo jeszcze nikt nie widział ;)

1

@Janiama @Gwyn widzę zdania ekspertów są podzielone ;)

0

@NeroTFP a czym spowodowany upadek? Złe warunki atmosferyczne? Złe przygotowany obiekt?

1

@IronSanHybrid jeśli chodzi o sam wygląd, to chyba delikatnie Ewelina> Cleo, bo wolę brunetki
Ale całokształt, to Cleo >>>Lisowska

2

@IronSanHybrid karać bezwzględnie, tak jak wspomniałeś, traktować jako próbę usiłowania zabójstwa

A z tym dożywotnim zakazem to niewystarczające, bo skoro taki delikwent siada za kółko po pijaku, to i bez uprawnień pojedzie

2

@IronSanHybrid Cleo za bardzo wymalowana w tej reklamie. Zawsze ma dużo tapety, ale w tym spocie to wygląda jakby ją dodatkowo w fotoszopie poprawili

2

@PatrychoO no to ile to z torebeczki Winiary zrobić
Jak się dobrze sypnie, to jest smaczny :)

0

@clyde no galimatias straszny się zrobił :D

0

@clyde jak już się tak zagłębić w edycję, to na samym początku napisał Michał Żewłakow ^^

0

@clyde Żebrowski to nie piłkarz, Żurawski to Maciej :)

3

@fcbarcafan19 pierwsze 20 minut z Valencia podobnie, duża przewaga, fajne okazje i e głowie myśli, zaraz coś wpadnie. No i wpadło, tylko dla Valencii :)

To jest właśnie najgorsze, że niby jest przewaga, są sytuacje, a dostajesz bramkę z niczego i potem już jest cholernie ciężko

0

@kamilop to, że Lyon chce za niego 5 mln, nie oznacza, że tyle wyniesie kwota transferu. Teraz kupę kasy biorą menadżerowie i piłkarze za sam podpis no i pensja też jest ważna.
Przykładowo, wczoraj Janiama pisał, że Lewy przeszedł do Bayernu za darmo, ale za sam podpis skasował 30 mln euro.

0

@robsesh shox, Apex, zywoo, hen1
Z nimi gral

0

@Bamboleo w tym wypadku akurat nie czas a kontuzje odegrały główną rolę
Oni mają dopiero 31 lat, karierę kończą właśnie przez problemy zdrowotne

0

Powiem Wam, że Neymar coś w tego csa strzela. No i nawet myśli, a w tej grze to podstawa.
Teraz gra z najlepszymi na świecie i trzyma poziom

0

@clyde do bigosu!

1

@IronSanHybrid ja właśnie byłem ostatnio na weselu i nie chcieli nic puszczać innego poza swoim repertuarem

Ale nadrobili saksofonem :)

0

@IronSanHybrid przecież ja jako gość, nie będę z nim wcześniej ustalał playlisty byczku :)

0

@IronSanHybrid @clyde za DJem przemawia fakt, że idziesz do niego i mówisz co ma puścić, a on to robi
A z zespołem różnie bywa
Ale za to jak zespół ma instrumenty, a przede wszystkim saksofon, to jest sztos

4

@Janiama inteligentny facet z tego Roberta

0

@Encore jak to mawia mój ojciec, "pieniędzy i strachu nigdy nie miałem"
Widzę, że trochę wiele Was łączy ;)

1

@bixmix miałem tak z Widzewem
Mieli rok czy dwa lata temu passę samych remisów, no to cyk, postawiłem na remis, wygrali..

3

@Adamski69 pewniaczek do obstawiania :)

6

@kacperek2005letsgo i oczywiście masz do tego prawo. Ale skoro masz o nim takie zdanie a nie inne, to nikt Cię na poważnie nie będzie brał w dyskusji na temat piłki na pewno ;)

0

@Joe_Pesci ale już dzień później mocny spadek temperatury i możliwe opady śniegu :)

4

@kacperek2005letsgo AdrianGajewski2005 czy to Ty? :)

4

@Messinio82 liczba występów w LMu Messiego się nie zgadza, chyba 1 z przodu brakuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?