0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MSN30 bez oglądania mogą zepsuć :D

9

Barcelono, nie zepsuj tylko tego wieczoru!

0

@Zoker tak, apropo stawiania przed każdym przecinkiem i kropką spacji w jego książce

Nie no, wybili się już dawno, a teraz prowadzą taka swoją wojenkę/gierkę

Ja prosty chłopak z Dębicy, to mnie tam bawi. Można się pośmiać troszkę

0

"Marcin, za dużo klepiesz...w tą spację..."

0

@NeroTFP jakie warunki zapowiadają?

12

@Chwytliwy a co on takiego wyprawia, że ma ponieść konsekwencje?

On w przeciwieństwie do Ciebie się chociaż poprawnie posługuje językiem

0

@Rust_Cohle wiadomo, że niektórzy spinają się bez powodów i wszędzie widzą spisek, ale jest też część osób, która swoje racje ma i potrafi je uargumentować

12

@Bobo25 bo te pieniądze będziesz miał zamrożone, a jak będziesz chciał je wcześniej wypłacić, to jakiś procent przepada i to nie mały.

No i nie ma pewności, czy nie będzie jak z OFE

0

@Rust_Cohle no skoro się spinają, to chyba nie są słuszne, albo inne drużyny takich karnych jak się gwiżdże United nie dostają

1

@Fawrf proponuje spojrzeć na palce :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@bartekmess a według mnie nie

2

@bixmix było prawie 30 takich przypadków :)

1

@masq bo z miesiąc temu też tam pierwszy raz w życiu morsowalem ;)

0

@masq Przysieka?

0

Kojarzy ktoś stronę, gdzie są różne quizy w tym piłkarskie?

1

Prawdziwy rewolwerowiec się nigdy nie spóźnia, pamiętaj!

0

@Explode pogramy :)

2

@IronSanHybrid a jaaak, jedziemy po Marusie ;)
@Bartunek no i wyborowa za Twoje zdrowie leci :*

29

https://zapodaj.net/e5d2926d2ed26.jpg.html

A Wy co biedaki, dalej w Cyberpunk? Nawet mi Was nie żal

2

Szczypiorniści przegrali pierwszy mecz w tym roku. Można powiedzieć, że zesrali się metr przed kiblem. Tak jak my 2 lata temu (?) z Levante w ostatniej kolejce

2

Skacze 16, 28, 35, 47 zawodnik, zliczenie całości trwa 20 sekund
Skacze ostatni, 2 minuty

I co oni nagle tak długo liczą kuźwa
Zawsze to samo
Nie mówię, że kogoś oszukali, ale czemu za każdym razem podliczanie ostatniego skoczka tyle trwa?

1

Tak walczyli o udział Polaków w skokach (i prawidłowo), ale żeby teraz siupy nie było, że zajmą gdzieś miejsca w trzeciej dziesiątce

Mam nadzieję, że są tak naładowani i drzemie w nich sportowa złość, że będą dzisiaj latać a nie skakać

7

Macie te kolkę jeszcze?

1

@Bobo25 chusteczki*

0

@DaPi na flashscore bramka samobójcza, a Vardy bez asysty

13

@masq z tym, że jak alkohol zaczyna smakować, to wtedy zaczyna się problem ;)

1

@IronSanHybrid widzę, że naprawdę kochasz i szanujesz ten majonez, skoro On piszesz wielką literą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?