mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MSN30 bez oglądania mogą zepsuć :D
9
Barcelono, nie zepsuj tylko tego wieczoru!
0
@Zoker tak, apropo stawiania przed każdym przecinkiem i kropką spacji w jego książce
Nie no, wybili się już dawno, a teraz prowadzą taka swoją wojenkę/gierkę
Ja prosty chłopak z Dębicy, to mnie tam bawi. Można się pośmiać troszkę
0
"Marcin, za dużo klepiesz...w tą spację..."
0
@NeroTFP jakie warunki zapowiadają?
12
@Chwytliwy a co on takiego wyprawia, że ma ponieść konsekwencje?
On w przeciwieństwie do Ciebie się chociaż poprawnie posługuje językiem
0
@Rust_Cohle wiadomo, że niektórzy spinają się bez powodów i wszędzie widzą spisek, ale jest też część osób, która swoje racje ma i potrafi je uargumentować
12
@Bobo25 bo te pieniądze będziesz miał zamrożone, a jak będziesz chciał je wcześniej wypłacić, to jakiś procent przepada i to nie mały.
No i nie ma pewności, czy nie będzie jak z OFE
0
@Rust_Cohle no skoro się spinają, to chyba nie są słuszne, albo inne drużyny takich karnych jak się gwiżdże United nie dostają
1
@Fawrf proponuje spojrzeć na palce :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@bartekmess a według mnie nie
2
@bixmix było prawie 30 takich przypadków :)
1
@masq bo z miesiąc temu też tam pierwszy raz w życiu morsowalem ;)
0
@masq Przysieka?
0
Kojarzy ktoś stronę, gdzie są różne quizy w tym piłkarskie?
1
Prawdziwy rewolwerowiec się nigdy nie spóźnia, pamiętaj!
0
@Explode pogramy :)
2
@IronSanHybrid a jaaak, jedziemy po Marusie ;)
@Bartunek no i wyborowa za Twoje zdrowie leci :*
29
https://zapodaj.net/e5d2926d2ed26.jpg.html
A Wy co biedaki, dalej w Cyberpunk? Nawet mi Was nie żal
2
Szczypiorniści przegrali pierwszy mecz w tym roku. Można powiedzieć, że zesrali się metr przed kiblem. Tak jak my 2 lata temu (?) z Levante w ostatniej kolejce
2
Skacze 16, 28, 35, 47 zawodnik, zliczenie całości trwa 20 sekund
Skacze ostatni, 2 minuty
I co oni nagle tak długo liczą kuźwa
Zawsze to samo
Nie mówię, że kogoś oszukali, ale czemu za każdym razem podliczanie ostatniego skoczka tyle trwa?
1
Tak walczyli o udział Polaków w skokach (i prawidłowo), ale żeby teraz siupy nie było, że zajmą gdzieś miejsca w trzeciej dziesiątce
Mam nadzieję, że są tak naładowani i drzemie w nich sportowa złość, że będą dzisiaj latać a nie skakać
7
Macie te kolkę jeszcze?
1
@Bobo25 chusteczki*
0
@DaPi na flashscore bramka samobójcza, a Vardy bez asysty
13
@masq z tym, że jak alkohol zaczyna smakować, to wtedy zaczyna się problem ;)
1
@IronSanHybrid widzę, że naprawdę kochasz i szanujesz ten majonez, skoro On piszesz wielką literą :)