La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1369 Culés

konto usunięte

5

Smiesza mnie ludzie co juz placza na grupkach, ze dana druzyna ma duzo rzutow karnych ( np o United takie lamenty ostatnio), ale jesli karne w 100% zasluzone to o co sie spinac? To ich wina, ze przeciwnicy prokuruja jedenastki na ich korzysc czy o co chodzi?

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Nie wiem jak United, bo ich nie śledzę, ale jeśli wygląda to w ich przypadku tak jak w Hiszpanii z realem to nie dziwię się ludziom.

konto usunięte

1

@LuisSalvano zakladamy, ze sluszne karne. Czyli mowimy o typowym lamencie.

Prosze czytac ze zrozumieniem :D

2

@LuisSalvano Może nie oglądam każdego meczu Realu ale w tym sezonie jakiś większych wałków z karnymi widmo dla nich nie kojarze. Ba, to chyba dalej drużyna w Hiszpanii przeciwko której podyktowano najwięcej karnych, więc o co chodzi? Bo nie łapie. No chyba że coś mnie ominęlo.

0

@Rust_Cohle no skoro się spinają, to chyba nie są słuszne, albo inne drużyny takich karnych jak się gwiżdże United nie dostają

konto usunięte

0

@mrboom no to chyba malo znasz ludzi

0

@Rust_Cohle wiadomo, że niektórzy spinają się bez powodów i wszędzie widzą spisek, ale jest też część osób, która swoje racje ma i potrafi je uargumentować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?