mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Macie te kolkę jeszcze?
1
@Bobo25 chusteczki*
0
@DaPi na flashscore bramka samobójcza, a Vardy bez asysty
13
@masq z tym, że jak alkohol zaczyna smakować, to wtedy zaczyna się problem ;)
1
@IronSanHybrid widzę, że naprawdę kochasz i szanujesz ten majonez, skoro On piszesz wielką literą :)
0
@clyde bo nie próbowałaś z zapewne
0
@MesQueUnClub_87 smacznego mimo wszystko :)
2
Jednak co u mamy to u mamy :)
Gołąbeczki, serniczek :)
Bez rodzynek of course!
3
Wzajemnie, jutro najpopularniejsze życzenia w całej Polsce :)
0
@paweldunajecfcb https://www.fullmatchesandshows.com/2020/12/22/real-valladolid-vs-barcelona-highlights-full-match-2/
1
Ale to jak czapeczka pasuje @PatrychoO to jest mistrzostwo
5
@Kapitan_SW tak zwany centrostrzał :)
5
@Zoker można by było machnąć ręką, gdyby nie strzelał, ale z tych podań padały by bramki. Tak się jednak nie dzieje i jego gra zaczyna być kwestionowana i słusznie, bo jest to mega irytujące.
Pamiętam, że Alves też miał wielokrotnie dobrą sytuację strzelecką, a mimo to podawał, ale te podania były zamieniane na bramki, co może łatwo potwierdzić liczba asyst tego zawodnika. Ma ich ponad 100 w LaLiga i ponad 60 dla samej Barcelony
1
@10SzymonBarca10 idealnie pasuje na głowę Puyola :)
3
Tak a propos tych czapeczek, to pamiętam że jak się grało na publicznych serwerach w CS to też takie dawali i mniej ogarnięci gracze, którzy kampili za skrzynką nie wiedzieli czemu każdy znał ich pozycję. A jak kucneli, to za skrzynki tylko czapeczka wystawała ^^
0
@Jakchcesz z pewnością to nie był pierwszy raz
1
@Junngeas a masz te kolke jeszcze?
0
@mekston bramek w roku kalendarzowym
4
20 minuta meczu, Juventus przegrywa 0-1
Ronaldo ma już tylko 70 minut na strzelenie 48 goli, aby pobić rekord Messiego
Chyba jednak się nie uda
Dodatkowo Juve w 10 po czerwonej kartce dla Cuadrado, akurat ten gagatek do najbystrzejszych nie należy, co potwierdził właśnie przed chwilą ;)
0
@ObiektywnyKibic121 nie zrobi 5 zmian imo
0
@arkasath no raczej, mam Twój numer do dzisiaj :)
7
"Nie dam rady obejrzeć dzisiaj meczu, mógłby mi ktoś napisać wynik SMSem?"
Właśnie takie wiadomości były dość częstym zjawiskiem kilka lat temu na tej stronie :)
Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.
0
@Barca1992 no właśnie, dlatego dożywotni zakaz nic nie zmieni
Najbardziej dotkliwa będzie pewnie kara finansowa, adekwatna do zarobków
0
@Barca1992 i myślisz, że jak mu zabiorą prawko, to nie wsiądzie za kółko?
2
@YoNoEntiendoNada aż strach pomyśleć ile osób faktycznie jeździ po spożyciu alkoholu.
Jakieś dane mówią, że jest to kilkadziesiąt tysięcy rocznie w Polsce
A ilu się nie łapie? Mam prawko kilka lat i ani jednej kontroli. Znajomi i rodzina podobnie.
A wielokrotnie słyszałem, że ktoś wsiadał po za kółko.
To na prawdę mogą być zatrważające liczby
0
@MarioVeB! Nie. Jestem dziwny, ale nie zjem niczego co brzydko wygląda :)
3
@kubix05 ale języczek pracował przy oblizywaniu ;)
A maszynką też się operowało, mama kazała 3 razy mięso mielić na pasztet. Jak widziałem co miele, to mnie na wymioty brało, a potem jadłem jak głupi ;)
1
@Gregsky10 można odbić piłeczkę, jak się umawiasz na walkę bokserską, to nie kopiesz rywala.
Oboje siebie warci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@woocash79 budżet przekroczony o 14 złotych ;)
Wielu uważa, że w biedrze się alko nie kupuje, ale to chyba bardziej o piwo się rozchodzi?