7

Macie te kolkę jeszcze?

1

@Bobo25 chusteczki*

0

@DaPi na flashscore bramka samobójcza, a Vardy bez asysty

13

@masq z tym, że jak alkohol zaczyna smakować, to wtedy zaczyna się problem ;)

1

@IronSanHybrid widzę, że naprawdę kochasz i szanujesz ten majonez, skoro On piszesz wielką literą :)

0

@clyde bo nie próbowałaś z zapewne

0

@MesQueUnClub_87 smacznego mimo wszystko :)

2

Jednak co u mamy to u mamy :)
Gołąbeczki, serniczek :)

Bez rodzynek of course!

3

Wzajemnie, jutro najpopularniejsze życzenia w całej Polsce :)

1

Ale to jak czapeczka pasuje @PatrychoO to jest mistrzostwo

5

@Kapitan_SW tak zwany centrostrzał :)

5

@Zoker można by było machnąć ręką, gdyby nie strzelał, ale z tych podań padały by bramki. Tak się jednak nie dzieje i jego gra zaczyna być kwestionowana i słusznie, bo jest to mega irytujące.
Pamiętam, że Alves też miał wielokrotnie dobrą sytuację strzelecką, a mimo to podawał, ale te podania były zamieniane na bramki, co może łatwo potwierdzić liczba asyst tego zawodnika. Ma ich ponad 100 w LaLiga i ponad 60 dla samej Barcelony

1

@10SzymonBarca10 idealnie pasuje na głowę Puyola :)

3

Tak a propos tych czapeczek, to pamiętam że jak się grało na publicznych serwerach w CS to też takie dawali i mniej ogarnięci gracze, którzy kampili za skrzynką nie wiedzieli czemu każdy znał ich pozycję. A jak kucneli, to za skrzynki tylko czapeczka wystawała ^^

0

@Jakchcesz z pewnością to nie był pierwszy raz

1

@Junngeas a masz te kolke jeszcze?

0

@mekston bramek w roku kalendarzowym

4

20 minuta meczu, Juventus przegrywa 0-1
Ronaldo ma już tylko 70 minut na strzelenie 48 goli, aby pobić rekord Messiego
Chyba jednak się nie uda

Dodatkowo Juve w 10 po czerwonej kartce dla Cuadrado, akurat ten gagatek do najbystrzejszych nie należy, co potwierdził właśnie przed chwilą ;)

0

@ObiektywnyKibic121 nie zrobi 5 zmian imo

0

@arkasath no raczej, mam Twój numer do dzisiaj :)

7

"Nie dam rady obejrzeć dzisiaj meczu, mógłby mi ktoś napisać wynik SMSem?"
Właśnie takie wiadomości były dość częstym zjawiskiem kilka lat temu na tej stronie :)

Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.

0

@Barca1992 no właśnie, dlatego dożywotni zakaz nic nie zmieni
Najbardziej dotkliwa będzie pewnie kara finansowa, adekwatna do zarobków

0

@Barca1992 i myślisz, że jak mu zabiorą prawko, to nie wsiądzie za kółko?

2

@YoNoEntiendoNada aż strach pomyśleć ile osób faktycznie jeździ po spożyciu alkoholu.
Jakieś dane mówią, że jest to kilkadziesiąt tysięcy rocznie w Polsce
A ilu się nie łapie? Mam prawko kilka lat i ani jednej kontroli. Znajomi i rodzina podobnie.
A wielokrotnie słyszałem, że ktoś wsiadał po za kółko.
To na prawdę mogą być zatrważające liczby

0

@MarioVeB! Nie. Jestem dziwny, ale nie zjem niczego co brzydko wygląda :)

3

@kubix05 ale języczek pracował przy oblizywaniu ;)

A maszynką też się operowało, mama kazała 3 razy mięso mielić na pasztet. Jak widziałem co miele, to mnie na wymioty brało, a potem jadłem jak głupi ;)

1

@Gregsky10 można odbić piłeczkę, jak się umawiasz na walkę bokserską, to nie kopiesz rywala.
Oboje siebie warci

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@woocash79 budżet przekroczony o 14 złotych ;)

Wielu uważa, że w biedrze się alko nie kupuje, ale to chyba bardziej o piwo się rozchodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?