0

@ann_ann no bo niestety są księża-biznesmeni, na szczęście nie wszyscy
Ja sobie nie wyobrażam, nie wiem, dwudniowego dziecka, które zaraz umrze ochrzcić i iść po kasę do rodziców. Tym bardziej, że to jest ich posługa.

0

@Janiama ale sprowadzanie tej sprawy do kwestii finansowej jest dość niesmaczne i nie na miejscu moim zdaniem.
Nikt Ci nie będzie chrzcił dziecka, które przeżyje 2-5 dni. A jak już ktoś to zrobi, to ksiądz w szpitalu i na pewno nie weźmie za to pieniędzy.
I w takich sytuacjach nawet zwykła osoba może ochrzcić dziecko. Nie potrzebny jest ksiądz do tego

0

Choćby tu Ajax przybył, choćby Benfica grała
wiara kibiców Lecha zawsze przy nim stała!


1

@Sangria kolega wyżej szuka dziewczyny
@GIGAKOKS

6

@Avatarr ale co Ty porównujesz Szachtar do Bayernu

6

@GIGAKOKS żebyś później nie tęsknił za pracą, jak Cię zamkną na dłuższy czas, albo Ci nikt nie zapłaci za siedzenie w domu

1

@Mankind a gdy zaczyna faulować na 25 metrze a kończy na 17 to rzut wolny z 25 metra?

0

@sendesara ten przepis z podwójnym niekaraniem mnie zmylił
Ale już przytoczyli dokładnie jak brzmi i pozostaje tylko to zaakceptować

Druga sprawa, Pique i Valverde nie atakowali piłki, tylko rywala, ale jednak różnica w przewinieniu duża i to bardzo

2

@Mankind dobra, o wczorajszej
A skoro Ty tak się znasz, to powiedz czy sędzia nie powinien się cofnąć do miejsca w którym Pique zaczynał faulować?

0

@Mankind jeszcze jakbyś powiedział o której sytuacji mówisz, to by było fajnie, bo ja wspomnień o dwóch, a do której Ty się teraz odnosisz?

1

@DanielVeB jak sędzia nie wie, to i piłkarze z trenerami mogą mieć braki :)

@Janiama oczywiście karny i żółta za faul jak wczorajszy Pique, ale za taki faul jak Valverde na Moracie, to karny i czerwień bez dwóch zdań (tak wiem, że to było przed polem karnym)

1

https://www.facebook.com/typowapilka/videos/544499383144351/

Pan Kapitan. Wspaniały piłkarz i człowiek.

1

@badej60 przecież już pisał dlaczego, ile razy jeszcze się o to będziecie pruć do niego?

1

Van Dijk zerwane więzadła, 8 miesięcy pauza

0

@Jakchcesz no jest nikotyna w tabletkach, dlatego je ograniczasz z czasem. Najpierw (strzelam) 10 pierwszego dnia, potem 8, aż na końcu przestajesz brać.
Bardzo ciężko jest od tak rzucić całkowicie, to nawet niezbyt dobre dla organizmu.
No i w tabletkach masz tylko nikotynę, a ile innych substancji szkodzących jest w papierosach.

26

@NemeZis93 a co chcesz z odkrytym silnikiem jechać? Maska musi być mordo

62

Jakieś 20 lat temu, człowiek by właśnie zasiadał do wieczorynki. Jakieś Muminki, albo Krecik. To były piękne czasy bez zmartwień.

Pozdrawiam wszystkich, a zwłaszcza starszą gwardię LR :)

0

@VeB 1899 najbardziej opłaca się chyba po świętach kupować, wszyscy już prezenty kupią, a co zostało, to na wyprzedaż
Na pewno tak z ubraniami jest, a jak że sprzętem? Może podobnie

1

@Munio prawda jest taka, że jak Cię kocha i nie jest materialistką, to jakbyś jej śrubkę na palec włożył to się zgodzi
Pierścionek to tylko elegancki dodatek, nie ma czegoś takiego jak 3, 5, 10 krotność wypłaty czy coś w tym stylu

Możesz kupić za 500 zł albo za 5000 zł a efekt będzie podobny
A i jak mogę doradzić, to nie kupuj w Aparatach itp, bo tam sporo się przepłaca, lepiej u zwykłego złotnika czy tam jubilera

4

@Pressinho akurat w Polsce Black friday ma nie wiele wspólnego z promocjami, bardziej nabijają ludzi niż coś wyprzedają

2

@FranzMaurer do tego
City-Arsenal
Napoli-Atalanta
Getafe-Barca

Będzie można coś obejrzeć, zwłaszcza, że pogoda zachęca do pozostania w domu

4

@icon3520 zleci, czas ostatnio tak zasuwa, że to szok
Zaraz będzie piątek, najgorzej, że weekendy lecą jeszcze szybciej

4

@emeu paletki*
:D

0

@HK23 nie przepadam za Najmanem, ale nie ma szans żeby przegrał z tym Don Kasjo. Masa i doświadczenie zdecydowanie po stronie Marcina

0

@LionelM95 mi w tamtym tygodniu też poszła szybka, telefon na 1.5 roku, dałem 1000 za niego. Też nie będę wymieniał, za pół roku kupię następny. Teraz i tak większość smartfonów dwa lata spisuje się dobrze.

0

@LionelM95 200-300

6

@mekston niby taka mocna ta Unia, ale jakby im zabrać motory, to już nie tak bardzo

0

@NeroTFP ja jak nie wiem jak coś napisać, to szukam najprostszego rozwiązania. Tutaj bym zrobił tak.
Łukasz Warzecha, co o nim sądzicie :)

1

@Rewolucja123 zależy od wielkości kubka :)
Ale nie ukrywam, że lubię słodką, więc 2.5-3.5

0

@IronSanHybrid nie, ja lubię MMA, czasem coś obejrzę, ale Mamed ma już swoje najlepsze lata za sobą, a Zmarzlik w sumie całą karierę przed sobą 25 lat a już 2 mistrzostwa świata, Gollob to zrobił jak miał prawie 40 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?