mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A mnie ciekawi ile doliczy sędzia
Były dwie dłuższe przerwy, także na te chwilę 5 minut to jest chyba tak idealnie
No ale wszystko zależy od wyniku w 90 minucie
Bo jak będzie wygrywał Real i doliczy 3 minuty, albo będzie remis a doliczy 8, to wiadomo, że Perez posmarował :)
0
@justfootball a ja zero reklam, a korzystam z kompa aktualnie
0
@LuisSalvano mimo tych wszystkich technologii, o których wspomniałem, to i tak właśnie na górze siedzi ratownik, który teoretycznie pilnuje
ale jak ma do ogarnięcia 2-3 zjeżdżalnie, plus telefon w łapie, plus atrakcyjne Panie/Panów, to może być ciężko :D
0
@PatrykBarcelona to pewnie przeze mnie
po roku doładowałem dzisiaj konto, bonus przegrywa na start 30 zł
postawiłem takie pewniaczki, że już im serwery wywaliło
2
@Bobo25 fajny, myślę, że wszystkie 3 sezony na tym samym poziomie
1
@LuisSalvano to nie osoba daje zielone światło
są czujniki, że jak ktoś minął w zjeżdżalni jakiś punkt, to się włącza zielone, albo jest jakiś czas między światłami
ale co to da? ile osób wskakuje na czerwonym? multum, tego się nie upilnuje
0
@LuisSalvano ale nie trzeba nic wyłapywać, bo Twoje przekonanie o transferze Neymara widziała chyba cała LR i to wielokrotnie
Teraz prawie codziennie piszesz że Depay już klapnięty, może i tak, ale jakoś oficjalki nie ma
A teraz mówisz że Messi za dwa lata koniec kariery, że za dwa lata zamieszkają razem znów jak sąsiedzi
Nie wydaje mi się, Messi ma jeszcze z 3-4 lata co najmniej przed sobą, jeśli go ominą kontuzje
Edit
A co do Barto, no to widać że tak szybko nie ustąpi, chce sprawdzać głosy teraz niby..
A co do Messiego, no to raczej każdy zdrowo myślący wiedział że nie odejdzie
Podobnie jest z Neymarem, ale tu już prezentujesz odwrotne stanowisko
Oba potencjalne transfery są mega skomplikowane
3
@LuisSalvano ta Twoja pewność co do wydarzeń jest śmieszna
Najpierw Neymar, który na pewno przyjdzie, teraz już za rok
Potem Depay, Dest
Teraz wiesz, że "rozstali się" na 2 lata
Nie wiem skąd Ty bierzesz te informacje, ale trochę tak jakby Ci się nie sprawdzają :)
3
@geass Sevilla gra kupę na wyjazdach z silnymi zespołami
Była gdzieś statystyka, że na 180 punktów możliwych (około) zdobyli 10?
0
Tak zerkam w terminarz i nie ma lekko na początku. 3 wymagających rywali u siebie (Villareal, Sevilla, Real) i wyjazdy do Vigo i Getafe. Chyba nie ma co liczyć na komplet 15 punktów, ale już takie 13 było by ok.
Ale zajebiście, że po całym weekendzie, bedzie można znowu włączyć TV o 21 i popatrzeć na swoją drużynę w walce o ligowe punkty. Jeszcze żeby tylko kibice wrócili na trybuny.
P.s meczyk na c+sport 2
8
@BarcaInfo i właśnie za takie akcje, masę goli, wielu go uwielbia. Niestety teraz piłka pewnie odbiła by mu się od pięty i poleciała w przeciwnym kierunku, a sam Suarez potknął o własne nogi, wyrażając przy tym swoje niezadowolenie machaniem łapami. Dlatego jego czas właśnie się skończył i chyba dobrze, dla nas jak i dla niego
0
@betonito no właśnie ciekawa sytuacja z tym Busquetsem. Wszyscy na niego psy wieszają, a mimo to gra. Co więcej, w reprezentacji u Lucho też ostatnio zaczynał w wyjściowej jedenastce z Niemcami. Skoro jest tak słaby, to nawet nie powinien dostać powołania. A jednak dostaje i gra, to jak to jest? Może aż tak dramatyczny nie jest?
1
@Esio w sumie tak jak napisałeś, też może być
A często tak jest, że cicha woda brzegi rwie, kumpel niby taki nieogarnięty, a nieźle ziółko może być
Ech no to ciężki temat
Ale do siebie pretensji mieć nie mozesz, próbowałeś, starałeś się, pozazdrościć takiego kumpla :)
Trzymaj się, pozdrowienia i dużo zdrowia dla całej rodzinki :D
1
@Esio ale skoro przez rok (jeśli to prawda) się spotykają i jeszcze sobie nie narobił problemów, to czemu miałoby się to zmienić?
Na kasę go nie zrobi, bo nie ma :)
1
@Esio bardziej dziwne by było, jakby ona była mega ładna a on brzydki, albo na odwrót, wtedy by to było dziwne
A skoro jak mówisz, wyglądają podobnie, to raczej nic dziwnego
A jest szczęśliwy z nią?
0
@wroclawianin89 ja na M, więc obok
A przychodzą ameby umysłowe ze Sparty i "kulturalnie" każą opuścić stadion kibicom z Gorzowa
Jeden wyłapał buta to się dwa rzędy w dół sturlał
Ogólnie tragedia zachowanie i to już kolejny raz
0
@wroclawianin89 a gdzie wczoraj siedziałeś? Bo może to Ty zadymę robiłeś :D
1
@Janas11224 podczas normalnego funkcjonowania też co chwile serce się zatrzymuje, tak zwana pauza :)
0
@wroclawianin89 też byłem i ja mam zupełnie inne odczucia niż Ty :)
Rewanże to formalność, po drugiej serii, będzie juz pozamiatane, zarówno w Lesznie, jak i w Gorzowie
36
- obudź się o 5:30 do roboty,
- uświadom sobie, że to dopiero poniedziałek i jeszcze cały tydzień takiego wstawania,
- przypierdziel małym palcem w szafkę,
- sprawdź wyniki wczorajszych meczów, w tym somsiada zza miedzy,
I dzień jakby lepszy :)
0
@szymek029 pamiętam na regionalnych, w moim przypadku na TVP 3 Wrocław
Puszczali Polar Wrocław, Motobi Kąty Wrocławskie, Górnik Polkowice
Bardziej ojciec oglądał, ale kojarzę :)
0
Że nie będzie mógł zarejestrować Koeaman no to zrozumiałe, ale co do tego ma brak możliwości rejestracji piłkarzy?
0
@justfootball to będziesz miał już doświadczenie :)
0
@wroclawianin89 to na pewno by ich przekonało, jednak stawiam, że dzisiaj już odpadną
0
@wroclawianin89 raczej nic z tego
Jóźwiak już w Derby.
Zaraz kolejni młodzi, zdolni odejdą
0
@DonAndrzejos ciężko pojechać lepiej gdy się ma kontuzjowanych dwóch liderów, a jeden mimo wszystko dziś pojechał i dał te PO Falubazowi
0
@Rudi35 a4 jest dość długa, a wypadków tam dziennie jest co najmniej kilka
Określ jaki odcinek
0
@TheMefju patrząc przez pryzmat tego sezonu tylko i wyjazdów Wrocka do silnych ekip, czyli Leszno, Gorzów, Częstochowa, Lublin i wysokie porażki, jednocześnie dodając ostatni mecz we Wrocławiu ze Stalą, to Stal mocny faworyt
1
@wroclawianin89 no dzisiaj wszyscy pojechali dla Sparty :)
Ale ten Gorzów też wcale łatwy nie będzie, ogólnie myślę że Stal faworytem będzie
0
@LeoMessi1994 jego największym atutem chyba jest prostota. On niczego wielkiego nie gra. Ma pilke na nodze, jeśli jest dobrze ustawiony to strzela, jeśli ma lepiej ustawionego partnera, to poda. Jest genialny w swojej prostocie. Inni kombinują, jakieś efektowne zagrania, a on wybiera najłatwiejszy wariant, który jest często najlepszy.