- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1496 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1496 Culés
1
Bardzo ciekaw jestem, jak Lech wypadnie dzisiaj w meczu z Hammarby. Nie ukrywam, że liczę na przejście przez Kolejorza dwóch najbliższych rund i dobre losowanie w fazie play-off, by realnie powalczyli o grupę LE. Fajnie się ten zespół ogląda i przy odrobinie szczęścia znów może być złota jesień Lecha w Europie.
0
@wroclawianin89 raczej nic z tego
Jóźwiak już w Derby.
Zaraz kolejni młodzi, zdolni odejdą
1
@mrboom niestety, ale Jóźwiak to 60% jakości (wyliczone ze wzoru Tomka Hajty)
0
@wroclawianin89 Analizując występy naszych dużych, stawiam na maks remis. My jesteśmy w zupelnie innym miejscu jak większość Państw Europy. Nawet nie jesteśmy w stanie zatrzymać wyróżniających sie piłkarzy.
0
@mrboom Nie sądzę, myślę, że Moder, Kamiński czy Puchacz jeszcze zostaną w Lechu. A Jóźwiak to od paru miechów już deklarował chęć wyjazdu, więc to inna kwestia. Ishak na razie nieźle, a może będą jeszcze jakieś transfery in. Dużo pewnie będzie zależało od występów Kolejorza w pucharach - ewentualny awans do grupy na pewno sprawi, ze najlepszych będzie można przekonać do pozostania choćby do stycznia.
0
@herbblaugrana Remis z awansem Lecha po dogrywce czy karnych - dla mnie ok :) Żeby myśleć o grupie, to takie zespoły, jak średniak szwedzkiej ligi czy OFI (zapewne kolejny rywal) trzeba eliminować. Hammarby to nie Malmoe, ograne w Europie, tylko zespół o klasę gorszy i jak najbardziej w zasięgu.
0
@wroclawianin89 to na pewno by ich przekonało, jednak stawiam, że dzisiaj już odpadną
0
@mrboom No jak odpadną z Hammarby to raczej dalej nie mają czego szukać w pucharach. Ja mam czuja, że jednak przejdą, może z jakimiś przebojami, ale awans będzie.