mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
Tak sobie stoję już w korku godzinę na autostradzie i w tym czasie 5 straży, 3 karetki, 2 radiowozy policji, helikopter. Niezła rozpierducha musi być.
Jakie życie kruche, wychodzisz do pracy zostawiać jeszcze bliskich śpiących w domu i już ich możesz nigdy nie zobaczyć i to nie z twojej winy. Codziennie gdzieś pędzimy, dopiero w takich sytuacjach zastanawiamy się tak właściwie to po co? A potem ruszamy i znów wracamy do tej gonitwy nie zwracając uwagi na to, co jest tak naprawdę ważne.
A ludzie z aut wychodzą i idą "popaczec".
3
@MesQueUnClub_87 czytanie ze zrozumieniem się kłania
Umtiti rzucił 3-4 kg, a Ty zrzuciłeś, chyba jest różnica co? :D
4
@clyde ptasie mleczko jest kozackie, ale najlepsze jest właśnie z Wedla. To alpejskie ptasie mleczko nie ma podjazdu.
0
@ronni37 a na czym ten challeng polegał?
1
@Dzemix111 byłem w Turcji i najmniej mi się tam podobało, spośród zagranicznych wakacji. Zależy jeszcze gdzie, ja byłem w Alanya, dość duże miasto
O wiele lepiej było w Grecji
Warto też rozważyć Cypr, Albanię
7
@tristan87 co Ci powiem, to Ci powiem, ale Ci powiem
0
@Janiama on w Barcelonie czuł się zbyt pewnie, miał przy boku Messiego, który był jego przyjacielem, a wiadomo jaki status ma Leo w klubie. Dodatkowo brak zmiennika, który by go nakręcał do rywalizacji i mobilizował do lepszej gry.
Nie było błędem odejście Suareza, tylko oddanie go do największego rywala i nie kupienie nikogo w jego miejsce. Gdyby przyszedł jakiś konkretny napastnik i miałby na koncie 10 bramek, to nikt by dzisiaj za Suarezem nie tęsknił aż tak bardzo.
1
@dzagos legenda głosi, że ktoś tam kiedyś podłożył bombę :)
0
@przemek14qwe ale Ty sobie dodajesz
Znowu mi coś wpierasz
Chcesz to się sprzeciwiaj, ale śmieszny ta forma, nie mówię że zła
Porównał bym ją do pisania kreda po ulicach po wydarzeniach we Francji
Albo filtry na FB
Dobra forma? Pewnie jest, ale to musi chcieć większość społeczeństwa, a jak widać tych baranów nadal wiele osób wspiera
4
Daniel Andre Forfang
Babiarz to jest świr :)
0
@PrinceDamon @przemek14qwe spytałem, a nie stwierdziłem fakt, to różnica.
Natomiast Ty stwierdziłeś, że Bóg i Jarosław nas ochronią, a to już jest atak na ludzi chodzących do kościoła. Więc nie wyolbrzymiaj i nie szukaj jakiegoś ataku na swoją osobę, gdy sam atakujesz spore grono ludzi.
Fajny sprzeciw, pisanie komentarzy w internecie.
0
@przemek14qwe Twój komentarz nacechowany ironią, mój także.
Gdzie Ty tu widzisz atak? Prędzej Ty wyśmiewasz Boga, niż ja Cię atakuję.
Nie ma żadnych logicznych argumentów na działania rządu, też nie kumam czemu tak jest, tzn wiem czemu, bo się boją o głosy swojego największego elektoratu.
Co, myślałeś, że jestem jakimś fanatykiem religijnym który to popiera? No niestety pudło :)
6
@przemek14qwe co mama do kościoła kazała iść?
1
@tmQbassive https://streamable.com/og3ikh
0
@tmQbassive czemu wrzucasz moje zdjęcia bez mojej zgody?
1
@Janiama to ten turniej, gdzie mu nie szło, ogolił się na łyso i odpalił?
1
@Jakchcesz nie żebym Cię podpuszczał, ale nie zrobisz tego, nie ma szans
26
@LuisSalvano wolałbym chyba własny klub stworzyć od podstaw, z porządna akademią
1
@Rust_Cohle całkiem nieźle to wygląda, ale pewnie klątwa #TJMMNW Cię dopadnie i tak
0
@Ziemny +1 byczku
P.S okrutnie
2
Trochę śniegu spadło, trochę przymroziło, przyszła odwilż i wyszły jak grzyby po deszczu. Zasrane dziury, polskie drogi takie piękne :)
1
@patry295 rzut nie strzał :)
To jest właśnie bolączką turniejów wielkiego formatu, że z każdego zakątka świata, musi być jakiś przedstawiciel, nawet, gdy jego poziom jest jak we wspomnianym przez Ciebie meczu
1
@Archie jak dla mnie grali i chcieli wygrać, świadczą o tym składy
Jakby odpuszczali, to by powołali prawie samych zawodników z drugiej drużyny, a tak nie było
1
@Matheo1899 mogłeś się wybrać na zakupy trochę szybciej
Piszesz, że wziąłeś urlop żeby pozałatwiać skoro o 10 miałeś zamiar jeść śniadanie, to masz kupę czasu wnioskuję :)
Pospać się chciało trochę
2
TVP pokaże mecze reprezentacji Polski w piłce ręcznej, oraz mecze o medale. Pierwszy mecz już dzisiaj o 15:30 z Urugwajem. Potem sobota o 18 z Węgrami i w poniedziałek o 20:30 z Niemcami.
Dzisiejszy mecz to formalność, natomiast dwa następne będą piekielnie ciężkie. Warto dodać, że Węgry pokonały Niemcy.
Myślę, że będzie sprzyjał nam fakt, iż Polska nie będzie faworytem w tych dwóch spotkaniach, podobnie jak z Hiszpanią i Brazylią, gdzie spisali się bardzo dobrze. Niech grają chłopaki bez presji.
A tweet Marka Szkolnikowskiego z tą informacją to też niezła hipokryzja. Negocjowali niby tyle czasu warunki wykupienia praw...
0
@Jakchcesz kiedyś się można było pośmiać, teraz jest dramat
2
Tak a propo tych wszystkich odejść użytkowników ze strony, to mi się scenka z kabaretu Paranienormalnych przypomniała (skecz Biedronka airlines)
- halo, Krysia? Szybko mów bo w pracy jestem! Co się dzieje? Co mówisz? Co mówisz, że gdzieś idziesz tak? To tylko po to do mnie dzwonisz, że Ty gdzieś idziesz? Wielkie halo, świat zatrzymać, Krysia idzie!
Ahaa...dobra...teraz dotarło...że odchodzisz
No wiesz Krysia, co ja Ci mogę powiedzieć po 20 latach małżeństwa? Co tak późno?
Igor w kabarecie jak był, to byli mega
0
@sebqPL tak jak kolega wyżej napisał, pewnie mokre dywaniki od śniegu. Jedyna rada to trzepać buty przed wejściem, żeby jak najmniej śniegu się znalazło w aucie.
0
@kulson1947 Polska - Hiszpania
0
@Katalonbar przecież dopiero półmetek
Są tak samo blisko spadku jak i utrzymania :)
A nawet jak spadną, to pewnie będą transfery