mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla jak dla mnie przypadek :D
1
@Fawrf hahahahahah nawet nie zauważyłem
2
https://zapodaj.net/c6405415ad6b2.jpg.html
Można się poświęcić, ale bez przesady ;)
Trochę gość zaorał
0
Ostatnie 6 meczów u siebie Liverpoolu: 2 remisy i 4 porażki (pod rząd). Bilans bramkowy 2-9
Tu może być problem z grą w LM w przyszłym sezonie nawet :o
0
Wygrywamy mistrzostwo, zostaje Messi, Pique, Busquets, na następny sezon lub kilka sezonów.
Nie wygrywamy mistrzostwa, odchodzi wyżej wspomniana trójka po zakończeniu sezonu.
Który wariant wybierasz? Zakładamy, że jakoś te luki będą uzupełnione (potencjalnie Garcia, Depay)
0
@4drian0 ale sam Neymar po tym kontakcie pewnie by się turlał z 2 minuty, a wyśmiewa sytuację ;d
2
@barcelonaLM ktoś podwyżki nie dostał bo "pandemia" i się zdenerwował
0
@YoNoEntiendoNada kto jak kto, ale akurat Neymar, to by sobie darował, przecież na miejscu De Jonga, to on by się do tej pory turlał po murawie
0
@Mario96w co Ty porównujesz :)
Jeszcze gdyby rewanż był na CN to bym wierzył, ale teraz nie ma światełka w tunelu
0
Może to i lepiej że już po pierwszym meczu wszystko jasne. Nie ma się co łudzić przed rewanżem i żyć nadzieją, że tym razem to już na pewno się uda. Nawet jakby wczoraj wygrali 4-1, to przed starciem w Paryżu i tak większość by stawiała na PSG. Niestety kolejna kompromitacja, ale tym razem na wcześniejszym etapie i bez roztrwonienie konkretnej zaliczki, jakoś tak mniej boli chyba.
0
@GeneralXavi no właśnie z tym bieganiem to tak nie do końca, też tak myślałem, ale w pewnym momencie podali statystykę i było po 60 km przebiegniętych przez obie drużyny
6
@clyde czyli 5:2 w dwumeczu, to jaka nerwowka? :)
0
Dobrze, jest dobrze. La Rambla narzeka, to znaczy że będzie pozytywnie :)
2
@Jacu327 jeszcze nic nie wie, narazie nie będziemy mówić, dopiero po pierwszym USG powiemy
16
@Ojciec5tkidzieci dziękuję:)
@ShawnC jakoś to przeżyje, byle zdrowe było i wyrosło na dobrego człowieka :)
155
Oficjalnie: @mrboom zostanie ojcem!
Źródło: moja żona
Tak, tak, wychowam jak swoje :)
2
@pawello10 oj Janusz, Janusz :)
0
@hefaj6 on ma dopiero 27 lat, spokojnie jeszcze z 7 lat gry w PL
Myślę, że da rade
1
@LuisSalvano ja się nie spinam, tylko wyraziłem swoje zdanie. Bez sensu jest w moje opini pojechać gdzieś się zrelaksować, odpocząć i się stresować jazda bez biletu nawet głupie 3 przystanki, żeby mnie kanar nie złapał.
Ale widzę, po poście niżej też, że Ci się nudzi w piątkowy wieczór, to chcesz znów być w centrum uwagi na LR, pewnie Ci się uda, powodzenia :)
1
@LuisSalvano i jak Cię traktować poważnie? Sam sobie zaprzeczasz, po Warszawie jeździłeś bez biletu, bo tylko jeden przystanek, to się nie opłaca. Potem negatywnie wypowiadałeś się o kanarach, że źli ludzie itp. A teraz z premedytacją zamierzasz jeździć bez biletu po Wrocławiu i się tym jeszcze chwalisz. Żałosne
0
Kochani użytkownicy LR, gorąca prośba, polecicie jakiś dobry nawilżacz powietrza?
0
@messi564 ja w piątek idę, kurde nie wiedziałem że dzień po też można wolne, tak bym w czwartek poszedł :)
5
@Filip1212 taa, a jutro w wiadomościach
"Kolejny rekord oglądalności pobity, dziękujemy, że są Państwo z nami i doceniacie naszą ciężką pracę. Wszystko to z myślą o naszych widzach."
1
@Felipe_PL ile masz lat? Stawiam, że jesteś trochę starszy ode mnie np. a ja nie znoszę 1 czy 3 za taką monotonię, nudę, programy itp. o wiele bardziej wolę Mazurka czy Olbratowskiego posłuchać jak cisną bekę z polityków, ale najbardziej, to lubię posłuchać fajnej muzyki, żeby się pobudzić za kółkiem, pośpiewać i takie klimaty znajdę na Esce, RMF, Vox
Jak bym miał słuchać 3 czy 1, to wolałbym jechać w ciszy
Ale rozumiem osoby, które mają na odwrót :)
4
Nie mówię, że jestem święty, bo sam często pojadę na pomarańczowym czy nawet wczesnym czerwonym, ale przy warunkach jakie panują dzisiaj na drodze, wjeżdżać na skrzyżowanie i to dość spore na pomarańczowym/czerwonym z prędkością 15 km/h to skrajną głupota, nieodpowiedzialność i proszenie się o kłopoty.
Powodzenia w dojeździe do pracy i innych miejsc docelowych LaRamblowicze. Uważajcie na siebie i noga z gazu :)
4
@LeoMessi1994 ale teraz ma chociaż z kim pograć i widać, że chyba wróciła mu radość z gry
2
Jak on kiedyś odejdzie, albo zakończy karierę, to chyba pierwszy raz w życiu z takiego powodu będę płakał
Docenisz, jak stracisz
9
@tobiasson92 trzecia, a ogólnie 5 mecz bez zwycięstwa u siebie
0
@SiSenior nie grać za darmo, bo to ich praca jakby nie było, ale jednak umów należałoby dotrzymywać. Młody polecial za kasą, chociaż deklarował co innego. Nie ma się co dziwić, że jest na niego nagonka
0
@Orlik00 to z ciekawości, co zrobiłeś z psem, jak byłeś w sklepie?