1

@ranger3120 tak, będzie, #TJMMNW

2

@KimBassinger1 nie ma też co oceniać po zachowaniu na boisku, gdzie są emocje, adrenalina bito.
Pewnie zdaje sobie sprawę, że przesadził, ale to znaczy, że już nie może zrobić nic dobrego dla swojego wizerunku?

Pique z Griezmannem też się słabo zachowali, ale pewnie po meczu sobie wszystko wyjaśnili. To tylko ludzie, nerwy puszczają, najważniejsze, żeby potrafić się potem dogadać i zbić pione

0

@Bykunn nie chce mi się teraz rozpisywać bo jestem w robocie, ale na pewno NATO "coś" daje. Tylko problem mógłby się pojawić, gdyby na przeciw stała potęga. Można się wtedy zastanawiać co by zrobili.

0

@mrboom dlatego założyłem ten wątek i pytam innych, bo może faktycznie to ja jestem debilem i pieprze farmazony

0

@maroon dokładnie, nie ma co liczyć na pomoc innych, gdy Twoim oponentem jest wielki gracz na arenie międzynarodowej. Gdyby nas zaatakowała kuźwa Estonia, to wszyscy by nam pomogli, żeby pokazać swoje wsparcie. Daleko nie szukać, druga wojna światowa i pomoc Anglii i Francji

2

@Mario96w @Rust_Cohle @Kgorecki2500 wczoraj bardzo się pokłóciłem z bratem na ten temat. On jest w wojsku, zwykły szeregowy, próbowałem mu wytłumaczyć, że dzisiaj jakby nas zaatakowali, to zagłuszając nam sygnały, odcinają od świata i jesteśmy w dupie. On natomiast się upierał, że w przypadku zagrożenia, dostanie jakiś na telefon, dzięki czemu będzie mógł poinformować ludzi w swoim regionie za który odpowiada i iść po domach cywilów i brać ich na 1 front (to nie on to wymyślił, tylko takie niby są procedury)
W dalszym etapie na ulicę wyjeżdżają czołgi, tworzy się front no i się strzelamy jak 70 lat temu. Obłęd. Jego największym argumentem było to, że on jest w wojsku 5 lat i on lepiej wie co się dzieje. Moim były studia na uczelni wojskowej z generałami, w tym najważniejsza osobą w wojsku kilkanaście lat temu, która powiedziała, że Rosja nas zajmuje w godzinę ( być może przesadził trochę, ale myślę że w dzień by się uporali bez problemu). Ponadto mówiłem mu, że dzisiaj nikt się nie będzie strzelał, tylko technologia nas unieszkodliwiają. A jeśli już by musieli strzelać, to kilka godzin, parę rakiet, myśliwce i po robocie.
Niestety nic nie docierało. Twierdził nawet, że Polska by się nie poddała nigdy i że tylko ja (1 osoba w tym państwie) wolałbym się poddać i przeżyć niż zginąć. Cała reszta wolała by walczyć

1

Załóżmy, że jakieś państwa, np Rosja by nas zaatakowała (wiem, że tego nie zrobią, ale tak tylko załóżmy na potrzeby dyskusji), to jak myślicie, Polska stanęła by do walki, wiedząc, że nie ma szans, czy raczej doszło by do podpisania traktatów/pokoju bez rozlewu krwi?

Tam wiem, że gdyby nasi przodkowie też myśleli, że nie mają szans, to dzisiaj może nie było by Polski, ale nie o tym ta dyskusja.
Jakbyście byli odpowiedzialni za kraj, to poszlibyście na wojne ryzykując życie ludzi, czy wolelibyscie się poddać przez co wiele milionów osób by przeżyło.

Druga kwestia jest taka, że dzisiaj wojna nie wyglądała by tak jak kiedyś. Przy dzisiejszej technolog i sprzęcie jakim dysponują największe armie świata, zajęcie takiej Polski to jest moment.

0

@AlwaysBlaugrana wczoraj ktoś wrzucał, że ma niezłe liczby 11 + 12 w 38 meczach w tym sezonie. Na Barcelonę to trochę mało moim zdaniem. Zwłaszcza, że w ważnych spotkaniach gościa nie ma.

0

Ajax 1/+ 2.5 siadło
MU- Milan podwójna szansa 0-0 siadło
Slavia - Rangers btts siadło
Dynamo Villareal btts nie siadło :D

i tak to się żyje :D

0

@messi564 Neto? Serio? To kto będzie bronił jak MATS wypadnie? Wszechstronny Sergi Roberto?
Rezerwowy bramkarz musi być na poziomie

0

@MaTt_BarcaFan tym bardziej jest się z czego cieszyć, patrząc jaki burdel panował w klubie za rządów Bartomeu.

0

@KamQiX nie ma co porównywać ze sobą tych zawodników, Messi zapracował na status legendy i nikt go nie będzie winił za straty. Co do Pedriego, młody chłopak, dopiero zaczyna przygodę z poważną piłką, a zrobił taki postęp, że chyba nikt się nie spodziewał. No a Dembele już u nas trochę siedzi i czas najwyższy się obudzić i pokazać swoją najlepszą wersję. I tak jest dużo lepiej, bo się poprawił pod wieloma aspektami, ale jeszcze do ścisłego topie daleko.

1

@kaamil1910 jak Dembele zacznie kręcić chociaż w połowie takie liczby jak Messi, to może tych strat mieć nawet 40 co mecz

3

@Sysia11 wrażenie, jakby miał 10 myśli na sekundę co zrobić, jakby nogi były szybsze od głowy, jakby w momencie strzału zmienił decyzję, ale już za późno i wychodzi to niechlujstwo

@SamuraJack *raz strzeli pięknego gola z dystansu, a 7 razy zmarnuje setkę ;)

0

@Xxxbarca4ever LR świruje, komentowałem inny post
Za duży ruch na stronie chyba

1

@Xxxbarca4ever "piłka może przejść, zawodnik nigdy" :)

3

@gukwa Alaba niby Real, Wijnaldum niby Inter
Mingueze bym zostawił, solidny zmiennik, jak niegdyś Adriano, lepiej mieć takich w drużynie niz jakieś podstarzałe gwiazdy jak Pjanic
Firpo wczoraj pokazał, że warto dać mu szanse, najlepiej jeszcze w tym sezonie, żeby się uświadomić, czy ten wczorajszy mecz to tylko taki wybryk, czy może na tej pozycji będzie kozakiem

3

@hardmind szkoda tylko tego karnego, bo nasi wyszli by jeszcze bardziej nakręceni, a PSG jeszcze bardziej obsrane

0

@BoRoWieC ale zadałem Ci inne pytanie. Ja wiem, że zmiana wyszła na dobre obu stronom. Ale wolisz gościa który strzela ale gra słabo, czy tego który gra super extra, ale brakuje mu liczb

@mekston wiem, że nie strzela, tak samo jak Suarez 1 na mecz, to był tylko przykład, żeby pokazać kogo woli

0

@BoRoWieCto kogo wybierasz? Suareza, który potyka się o własne nogi, macha łapami ale strzela bramkę na mecz
Z Dembele, który "szarpie, biega, jest jednym z najlepszych na boisku" ale strzela raz na dwa, trzy mecze?

3

Studniówka!

Równo za 100 dni, zagramy z Hiszpanią na EURO

0

Może i nie uda się wygrać ligi, ale PK to takie trochę must have.

Na "otarcie łez" dwa zwycięstwa, z Realem i Atletico. Nic więcej nie wymagam. Pokażmy im, że wracamy z przytupem.

1

Śmialiśmy się z Viniciusa, że wali po trybunach, a nasz Dembuś nie lepszy.
Cieszy, że chociaż stwarzamy sobie te sytuację, przyjdzie napadzior to i będą bramki. Z optymizmem patrzmy w przyszłość

2

Myślałem, że ta rewolucja, zmiana pokoleniowa potrwa kilka sezonów, ale tutaj z dużymi nadziejami i optymizmem można patrzeć już na następny sezon. Nie chcę pompować balonika, ale naprawdę widać znaczącą poprawę. Przede wszystkim jest walka i zaangażowanie, czego brakowało w ostatnich sezonach. Teraz zwycięstwo trzeba wybiegać w każdym meczu, a nasi "chłopcy" chyba to w końcu zrozumieli.

1

@lucca87 wszystko zależy od człowieka, każdy inny
Ciesz się, że nie masz z tym problemu, bo to naprawdę irytujące :)

Zdrówka dla Was :)

0

@lucca87 ale weź pod uwagę, że niektórzy mają problem ze snem
Ktoś się kładzie spać o 23 a zasypia o 1, budzi się o 3 przez dziecko i już do 5 nie zaśnie

2

@Gonzo349 równie dobrze można napisać że "obrońca" nie powinien mieć 12 kluczowych podań ;)
Wolę, żeby tracił ale ciągnął grę do przodu, niż jak Arthur, wszystko do tyłu/boku

1

@patrykppp17 no tak, ja to wiem, Ty to wiesz, ale niżej kolega już pisał że przy 0-4 będzie dogrywka :)

0

@klopx ale na długiej przerwie sobie zobaczą :)

0

@Roobo no bo ktoś kiedyś usłyszał, że bramki na wyjeździe liczą się podwójnie, co jest jakimś obłędem, no i teraz myśli, że takie PSG to wygrało z nami teoretycznie 8-1
I się zaczyna wyższa matematyka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?