mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 no właśnie w grudniu było wiele osób, które pisało, że Atletico spuchnie. Aż byłem w szoku skąd u nich ten entuzjazm i optymizm ;)
1
Pół La Rambli wierzyło w mistrzostwo w grudniu przy +/- 10 punktach straty, a teraz gdzie mamy jeszcze naprawdę duże szanse na tytuł, to jest płacz i przekonanie, że już po ptakach
Ja nie wierzyłem w grudniu, ale teraz wiem, że damy radę!
3
@Katalonbar założę się, że we wcześniejszych miesiącach była odwrotna sytuacja i nic nie pisałeś
Ktoś tu liczył kiedyś i wychodzi mniej więcej po równo
A mecz z Realem 10.04?
Na pewno dobrze wszystko sprawdziłeś?
2
https://zapodaj.net/b66ed533a9a1d.jpg.html
Pasuje idealnie ;)
0
Właśnie w takich meczach, o duża stawkę można poznać prawdziwą klasę drużyny/piłkarza. Albo potrafisz pogodzić się z porażką, albo jesteś zwykłym gamoniem, który nie potrafi trzymać nerwów na wodzy.
0
Navas dzisiaj ma strasznego pecha. We wcześniejszych meczach sporo szczęścia, teraz niefart. Równowaga w przyrodzie musi być
1
A ja aż tak bym nie winił Navasa, wiadomo, że będzie głównym winowajcą, e czekał, aż ktoś ta piłkę przetnie. Bardzo pechowa dla niego bramka. Strasznie mi z tego powodu wszystko jedno :)
2
@ranger3120 jak już tak matematycznie zacząłeś, to żeby Ci tylko nie kazała wy 3,14 r ...
12
@xSZYMONOx Real przegrywa finał lm, my dublet - lepszy deal
0
@Albus54 2700 u ortodonty
0
@saczers438 ile Valverde zdobył trofeów w Barcelonie, wiesz może?
0
@Ghazul3293 może jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem i nie dopisywał mi słów, których nie napisałem, to byś tak nie myślał :)
0
@Ghazul3293 masz rację, nic nie wiem, nie mam na ten temat zielonego pojęcia, a Guardiola to najlepszy trener w historii, a ja wyrażając SWOJĄ opinię,nie miałem prawa tak pomyśleć i napisać. Przepraszam
1
@KrystianR myślę, że w Polsce jest tylko jeden ekspert pilkarski, który potrafi wymienić ten skład. Ale to zupełnie inna półka, Borek to mu może buty czyścić
3
@MiloszFCB1899 pod tym względem kozak, ostatnio w jakimś programie wymienił skład Korei z 2002 roku
1
@JohnnyBarca Lampard, Gerrard
0
@FCBMati10 ale ja go nie hejtuje przecież..
@Pawlak1992 jak czemu? Bo był/jest słabszym trenerem od Guardioli, chyba logiczne?
2
@FCBMati10 @Pawlak1992 widzę wyznawcy Guardioli :)
W Anglii najważniejsze trofeum to mistrzostwo za wygranie ligi, wiele klubów te efl i carabao sobie odouszcza. Tak, uważam, że to nic specjalnego, będąc tej klasy szkoleniowcem i mając taki zespół.
Dobrze, poukładał City, ale i tak zawsze czegoś brakowało, a czego? Może stabilności, bo te jego rotację w ważnych meczach były zazwyczaj chybione, a potem trzeba było odrabiać wyniki co się nie udawało.
Nie napisałem że to słaby trener, ale na pewno nie taki zajebisty i bezdyskusyjnie najlepszy jak to kolega w poście napisał. Tyle, nie śpi akcie się tak, bo mam wrażenie, że na tej stronie to na niektórych piłkarzy, trenerów czy jeszcze inne osoby nie można złego słowa powiedzieć :)
4
@FC1899Barca czemu nie można dyskutować? W Barcelonie trafił mu się najlepszy piłkarz w historii. Wygrać w Niemczech trofeum jako trener Bayernu to nic wielkiego. W Anglii z takim budżetem te trofea to też nic specjalnego.
Brakuje LM z Bayernem i City
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Bobo25 to już jakiś wyższy level jąkania, jak nawet pisząc to robi :)
2
@AmigoBlancos ja tam się polityką za bardzo nie interesuje, wiadomo, że wiem kto jest prezydentem czy premierem, ale już nazwiska ministrów nie są mi do niczego potrzebne, zwłaszcza, że na tych stanowiskach dochodzi do częstych roszad. Nie muszę znać programów partii, utożsamiać się z nimi, bo często te partie same sobie zaprzeczają, niby są prawicowe, ale poglądy lewicowe itp.
Wiem jak działają poszczególne organy, jak są powoływanej, kto może kandydować na dane stanowisko itp. bo w lo miałem rozszerzony wos i na studiach też to wałkowaliśmy.
Natomiast wiem, że nie ma co się kłócić, licytować, która partia lepsza, czy który polityk, bo oni wszyscy są tacy sami. Nie zależy im na dobru obywateli, tylko żeby jak najwięcej ugrać dla siebie.
0
@xVENUMx my się dzisiaj nie zebraliśmy i nie pojechaliśmy nawet na mecz xd
7
@clyde a będzie tylko gorzej niestety
0
@xVENUMx to chyba b klasa? :)
19
7 lat temu zmarł Tito Vilanova.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@amanter myślę, że w czwartek grają w LE półfinał z Arsenalem więc pytam, bo loga się skupić na tamtych rozgrywkach
1
Wiadomo czy Villareal jutro jakimiś rezerwami zamierza zagrać, czy raczej najmocniejszym składem zagrają?
95
Z jednej strony fajnie że Real zremisował, a z drugiej zajebiście!