3

https://www.facebook.com/londolozigamereserve/videos/473660846597382/

Ładnie poleciał skubaniec
Wiadomo, szkoda małpki, ale tak to już jest

4

@msmsms Jak Atletico tego nie wygra, to będzie jeszcze większymi frajerami niż my ;)

0

@Pogba Może, ale kostka jest mega problematyczna. Raz skręcisz i już ona nigdy nie wraca do poprzedniego stanu, wtedy coraz łatwiej o kolejne skręcenia, zwichnięcia itp.

1

Cieszmy się z małych rzeczy! Barcelona wczoraj była liderem pierwszy raz w tym sezonie i to całe 47 minut!

1

@Alanooo Jak laptop, to też jakieś aktualizacje się mogą robić

1

@Wilczeq fullmatchesandshows

3

@adamt1996 to jest piłka, przed meczem Barcelony z Cadiz czy Granadą napisalbys, że są realne szanse na porażkę Blaugrany?
Valladolid się broni przed spadkiem, więc będą gryźć trawę

4

@Yosemite i to jest przykre, bo na boisku był legendą, zapracował sobie na to miano, a teraz straci w oczach wieku kibiców/ludzi. Niestety tak to wygląda. U nas jakby przyszedł Xavi i skończył sezon poza LM, to można się tylko domyślać co by tu się działo

0

@Wilczeq a jeśli Juve nie awansuje do LM, to szanse, że odejdzie da bardzo duże

4

@ptrx ja już czekam 27 lat, ale takie kolejki podobno, że nawet nie zamawiałem jeszcze

8

@EdinsonCavani a Ty Cavani cwaniaczku ile strzeliłeś?

0

@Mareeek2050 łatwiej było wyrzucić znajomych ;)
Ja tak robię, czasem fejs się przydaje

0

@Bogan Chociażby najbliższy mecz z RSSS, remis spokojnie tu może byc

3

@Bogan Real pogrzebał szanse? Wystarczy, że wygrają wszystko do końca, a Atletico chociaż raz zremisuje i już ich wyprzedzają, bo mają lepszy bezpośredni pojedynek.

2

@Orlik00 PSG nie przegrywa

6

Ale to by była piękna historia, jakby Lopetegui,którego zwolniono z Realu mocno oddalił Real od mistrzostwa Hiszpanii

1

@IronSanHybrid jednak Varcelona ;)

0

@hubert104 ja bym oddał, ale RCKiK, a zwłaszcza pracujący tam lekarze są przewrażliwieni
Poszedłem oddać, ale w ankiecie wpisałem, że miałem ablację (zabieg na sercu) - nie odda Pan,trzeba zaświadczenie od kardiologa, że wszystko jest okej. Poszedłem do kardiologa, zbadał mnie, dał zaświadczenie. Idę oddać krew - nie odda Pan, takie zaświadczenie to każdy może wystawić każdy, Pan jest z automatu zdyskwalifikowany, ale może jakby Pan przyniósł wypisy ze szpitala
Nie przyniosłem, nie będę szedł 3 raz, żeby znów usłyszeć nie i marnować 3 dzień urlopu.
A szkoda, bo mam tą najrzadszą grupę

7

Piłkarki Barcelony fajnie się tam bawią w tej lidze. 26 meczów, bilans bramkowy 128-5 :)

2

@adambądkowski93 Wczoraj Ćwiąkała jak komentował, to powiedział, że znalazł statystykę, że od grudnia Araujo został raz przedryblowany

1

@Kacper1998 gdzie tu widzisz bzdury? Na początku jak były pierwsze przypadki w Chinach to nikt się tym nie przejmował, ale tak, Ty już wiedziałeś że to będzie pandemia, lockdowny i szczepionki

4

@macio_944 rok temu jak się to wszystko zaczynało i ktoś wspomniał tylko o jakimś lockdownie, szczepionce, paszporcie to został wyśmiany, a z czasem wszystko zaczyna wchodzić w życie. Teraz też piszesz o czasie, że poczekamy zobaczymy. No zobaczymy co nam jeszcze zaserwują, co teraz się wydaje śmieszne a nawet idiotyczne, a za jakiś czas będzie rzeczywistością. Oby nie!

2

@chosenone @macio_944 no przecież nawet tutaj ktoś wrzucał ostatnio informacje od prezesa jednej z firm produkującej szczepionki, który sam mówił, że trzeba będzie co rok się szczepić

2

@Barca1992 Im to by najpierw trzeba ustalić tożsamość, imię, nazwisko, wiek, a dopiero potem myśleć o jakiś paszportach :)

6

@macio_944 "im więcej osób się zaszczepi tym większa szansa do powrotu jakiejkolwiek "normalności""
No, zwłaszcza, że te szczepienia nic nie dają na kolejne mutacje wirusa.

4

@paweldunajecfcb pościgi, strzelaniny, wojny gangów - to mój chleb powszedni. Mam nowy, zajebisty film - śmierć w Wenecji.

0

@eltores moim zdaniem 3 ostatnie typy bym dał na odwrót

0

@skakun95 Serio ktoś pisze pątą? :)

0

@wojopancer a ja przypominam, że Simeone nie wygrał nigdy na CN jako trener
Trzeba być optymistą! :)

1

@LionelM95 Tak jak z ręcznikiem, najpierw tata kuśkę, potem synek buźkę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?