mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kwasiak98 Donald Tusk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Katalonbar 4-1 dla Manchesteru. Do przerwy 1-1
0
@masq Albo właśnie go to zmotywuje, pokaże że się wszyscy mylą, zrobi zajebisty sezon z trypletem i odejdzie z podniesioną głową. Wtedy to go będą błagać, żeby został.
0
Jak można napisać potrzedl zamiast podszedł :o
https://zapodaj.net/7b05e291ba55f.jpg.html
0
@msmsms a i tak w loterii wygrywali by najbliżsi organizatorów, polityków, tak samo jak było z loteria paragonowa, wygrała koleżanką wiceminister finansów ;)
4
@Evrile to trzeba usiąść na spokojnie
1
@barcanawieki Dobra jest od Milki, na Orlenie taka sprzedają, ale gdzie to kupić, chyba na necie
0
@jeyx77x no akurat stoper to taka pozycja, że da się tam długo grać na wysokim poziomie
Ale jednak pewnych rzeczy nie przeskoczysz, szybkość już nie ta, a jak się trafi taki napadzior jak Mbappe to jesteś z góry skazany na niepowodzenie
Wiadomo, będzie nadrabiał doświadczeniem, ustawieniem się, ale w końcu go przejdzie i już nie dogoni ;)
@Odcinkowy mi tylko Joaquin przychodzi do głowy
0
@clyde z drugiej strony to na jakich obrotach oni grają (niekoniecznie piłkarze Barcelony;p) to jest imponujące. I pojawia się pytanie, czy bez żadnych wspomagaczy? Kiedyś ktoś stwierdził, że w profesjonalnym sporcie każdy coś bierze, to też pewnie będzie miało swoje skutki uboczne (jeśli tak jest)
0
@clyde a myślicie, że prędzej czy później to się jakoś odbije na organiźmie? Czy raczej jest zachowany jakiś balans? Wiecie, codziennie trening, coraz więcej meczów, długie podróże itp.
2
@GeneralXavi inflacja inflacja, ale też cwaniactwo handlarzy
Teście mają truskawki i co rok cena mnie więcej taka sama, ale dopiero później w sklepach handlarze narzucają swoją, z dużą przebitka
A najgorsze, jak np przywożą z Hiszpanii a mówią że polska i zaniżają ceny
Przerąbane, jednego dnia jedziesz na giełdę i jest 30 zł za kilogram, a następnego już jest 15
0
@clyde może w końcu nie dostanie żółtej kartki za dyskusję, bo kapitan ma prawo "pogadać" z sędzią :)
9
@chroma93 "A w którym on mieszkał"
0
@Hosh ale co ma kościół do wymiaru sprawiedliwości? Jak kościół może uchronić przed wyrokiem sądu? Tylko chyba w przypadku księży brakuje tych wyroków i tu jest problem
To że kościół kryje swoich to druga sprawa i wiem że tak jest, ale jeśli sąd by skazał księdza, to już Kościół nic nie zrobi
3
@clyde to czekamy na fichadooo
3
@Hosh no ale ksiądz to chyba zwykły człowiek prawda? Więc skoro się czegoś dopuścił i zostało mu to udowodnione, to chyba powinien być normalnie skazany, a jeśli tak nie jest, to chyba wymiar sprawiedliwości nie funkcjonuje odpowiednio
4
@clyde a już myślałem, że sobie chłopa znalazłaś :D
0
@Hosh no niby się pomylił, ale mógł puścić to dziecko, tylko bał się, że go złapią, więc z tego strachu wziął go jeszcze wykorzystał seksualnie i chciał zabetonować
3
@macio_944 tak samo jak obrzydliwe jest wspominanie za każdym razem o kościele, gdy jest poruszany temat pedofilii
I tak samo obrzydliwe, jest nazywanie wszystkich księży pedofilami
Nie mówię, że Ty tak uważasz, ale są takie osoby
I jakby to był ksiądz, to dzisiaj by była taka nagonka, że szok. A nie widziałem ani jednego komentarza, że wszyscy optycy to pedofile.
0
@Conradxc a to chyba, że tak
Wszystko zmierza w bardzo złym kierunku, a wiele wskazuje na to, że będzie jeszcze gorzej. Pewnie to o czym wspomniałeś to kwestia czasu.
0
@Conradxc oczywiście, że nietrafiony, bo tutaj dziecko dobrowolnie nie poszło do łóżka z tym idiotą
1
@NaFazieHitman A kto miałby to niby robić?
0
@Ghotti Takich spraw się przez telefon nie załatwia :)
6
Najważniejsze że nie somsiad z białej części Madrytu
1
"No tak no, ale wiesz..."
Gdy coś powiesz ale ktoś się z tym nie zgadza, a Ty nie masz kontrargumentów :)
- Młodych to się chyba tylko 15% zaszczepiło
- No bo ludzie się boją, wiesz, były przypadki że się zaszczepił i zmarł
- Po szczepionce na grypę też ludzie umierali
- No tak no, ale wiesz...
Porozmawiali :)
120
Ale my czasów dożyli, że Niemcy proszą Polaka, żeby nie strzelał :)
2
@LionelM95 Atalanta ma lepszy bezpośredni bilans
Pierwszy mecz w Turynie 1-1, rewanż 1-0
0
@BorzyKrzys Co jak co, ale "pierdziawe" ma dobrą :)
8
@MesQueUnClub96 to samo co teraz, popiszemy na LR
A co my niby mamy zrobić?
1
@Janas11224 no i bardzo dobrze zrobiła
Laska pewnie zakończy to co było nie uniknione, a typ dalej będzie takim cwaniaczkiem, znajdzie kolejną, a do innych będzie pisał