0

@Janas11224 pewnie jeszcze przyłożył złamanego linka (papierosa) dla efektu wow :)

0

@Janas11224 ostatnio sobie nawet wbiłem na jakąś grupę na FB o sponsoringu chyba i ktoś tam wrzucał zdjęcia Ester (tej tu bardzo popularnej) a w komentarzach jakie złoto, może 2 na 10 się zorientowało, że to fejk

3

@Janas11224 ja na jej miejscu bym wysyłał screeny tych wiadomości do partnerek, jeśli mają, a jak nie to do rodziny.
Tego jest pełno, na FB też jak jest jakaś reklama np z ubraniami albo czymkolwiek innym, ale jest tam jakaś laska, to zajrzyj sobie w komentarze. Zazwyczaj ten sam typ gości, 50-60 lat, z jakiejś wiochy i myśli, że nikt tego nie widzi

1

@Rewolucja123 mądrego to aż miło poczytać

1

@IronSanHybrid ∆= b^2-4ac
Zostawię, może się przyda

2

Komentarz usunięty

16

@Jakchcesz ale co Ty bredzisz? Nikt nie zostaje patronem, żeby mieć wpływ na to co się dzieje na stronie. Chodzi tylko o równe, już nie mówię sprawiedliwe, ale równe traktowanie.

Sam rozpocząłem subskrypcję, ale po kilku dniach ja anulowalem. Wolę przelać na kolejną akcję charytatywną

0

@Nocturno dokładnie, trzeba było się nie przyznawać, no ale teraz już po ptakach

4

@matirix20 a moim zdaniem miałby te liczby jeszcze lepsze, gdyby na siłę nie szukał Messiego, tylko czasem podał do kogoś innego, albo tak jak to w tym sezonie parę razy zrobił, zamknął oczy i z całej siły uderzył pod ladę.
Nie wiem co z nim jest nie tak, że we wtorek strzela gola, a w sobotę z tej samej pozycji szuka na siłę podania.

0

@Rudi35 Wszystko podrożało. Materiały budowlane. W mojej robocie blacha nierdzewna. Warzywa, owoce. Ale najbardziej dotknęła podwyżka alkoholu

0

@deyna2018 ale jak już o absurdach
Ja miałem robione 2 ablacje (takie zabiegi na sercu), chciałem oddać krew, poszedłem do RCKiK i wypełniłem ankietę, w której o tym poinformowałem. Odrzucili mnie, potrzebne zaświadczenie od kardiologa, że nie ma przeciwwskazań do oddawania krwi. Poszedłem do kardiologa, dostałem zaświadczenie bo wszystko jest ok. Idę do RCKiK daje zaświadczenie i co? "Takie zaświadczenie to każdy może wystawić". Pan jest zdyskwalifikowany z automatu. No chyba, że Pan przyniesie wypisy ze szpitala. Nie przyniosłem, bo i tak to by nic nie dało
A szkoda, bo mam najrzadszą grupę krwi

1

@deyna2018 Na NFZ?
Prywatnie normalnie przyjmują

1

@Jakchcesz Pewnie podobna przepaść jest w branży pornograficznej albo w modelingu, z tym, że to tam o wiele więcej zarabiają Panie.

0

@Rewolucja123 ale jakby wykorzystywali chociaż połowę okazji, które stwarzają (mówię o tych bardzo klarownych) to byśmy nawet sobie tym głowy nie zawracali i świętowali mistrzostwo ;)

Każda bramka stracona, nie ważne czy przez Barcelonę, czy przez Granadę to albo błąd indywidualny albo można podciągnąć pod taktyczny

3

Spokojnie, przecież zaraz i tak ktoś wypadnie z powodu kontuzji, zawsze ktoś wypada i wtedy cyk, wjeżdża Grosik.
To jest zagranie iq 200
Nikt się nie dowali

0

@Rewolucja123 a ja mówię o całym sezonie i niektórych popisach naszych zawodników, a nie tylko ostatnie gole
@GeraltzKatalonii błędy były, są i będą, ale myślę że zbyt duża krytyka spada na trenera, nie jest bez winy, ale też bez przesady

6

Nie uważam, że Koeaman to największy problem Barcelony. Nie uważam też, że to najlepszy trener na jakiego mogła sobie pozwolić Barcelona. Raczej większe pretensje miałbym do zawodników niż do trenera, bo to w końcu oni robią dziecinne błędy, albo nie potrafią wykorzystać klarownych sytuacji. Rozwala mnie natomiast jedno, że niektórzy wszystko co złe, to uważają że to wina Koeamana. Wczoraj nie oglądałem drugiej połowy, tylko wszedłem na LR w momencie straty bramki, komentarze? Koeaman out. Wylew w obronie? Komentarz - trener out. Nie strzelamy karnego - Rudy out.
To chyba nie do końca tak powinno wyglądać

1

@Colin94 siedzi dziadek na ławce, babcia też ma sandały

1

@marcin000019 Nie chodzi, że było proste do wprowadzenia (500+), tylko proste dla ludzi, że wiedzieli o co chodzi i jak łatwo ta kasę dostać

0

@udarpawarotam Tak chce cały rower, nie będę wywalał nie wiadomo ile kasy na rower, który będzie służył raz na jakiś czas na krótkie dystanse raczej
@pt9 dziękuję bardzo

0

Wiem, że są tu znawcy i fanatycy rowerowi, dlatego mam prośbę. Mógłby ktoś polecić jakiś rower dla kobiety, ale chyba bardziej górski albo trekkingowy niż miejski. Niby do jazdy po mieście, ale miała już kiedyś "damkę" i się zraziła. Budżet to tak 1200-1500, ale jak będzie jakiś naprawdę godny zaufania to coś można dorzucić.

1

@Deviler menel vs zawodowiec
I menel ma duże szanse wygrać
Hmm, to albo ten menel coś potrafi, albo ten zawodowiec to jakiś leszcz

0

@Janiama Może ma już wakacje wykupione :D

2

@DonMatteo901 tak zwana tragikomedia, niby śmieszne, ale z drugiej strony przerażające, jak ludzie się do takiego stanu doprowadzają. Niepełnosprawność na życzenie.

0

@tadzik447 Jakby za zaszczepienie płacili, to ludzie też by się szczepili, tylko po to, żeby dostać parę złotych. Ale to świadczy tylko o tych ludziach

To jest coś na zasadzie, 500+
Zabierzemy Ci 1000 na podatkach, ale damy 500 na dziecko
I ludzie się cieszą ;)

5

@damian16161212 no oczywiście, ja Ci żadnego prawa nie odbieram, ale pisanie o szczepionce, że to gówno jest dosyć słabe, zwłaszcza dla osób, które muszą się zaszczepić przykładowo.
Ja nikogo nie obrażam jak się szczepi, ma swój rozum, jest dorosły niech robi co chce. To samo z tymi co się nie szczepią. Trzeba się liczyć z ewentualnymi konsekwencjami. Ja poprostu bym chciał, żeby każdy uszanował zdanie innych i tyle.

0

@derlysy1979 Się nie ma co dziwić, ceny dałeś takie, że szok. I jak ja mam teraz wytłumaczyć Brajankowi, że nie zje sobie kukurydzy?

40

@damian16161212 ja się narazie nie szczepię, ale nie uważam że to gówno. Irytujące jest takie pisanie dla kogoś kto się szczepi. W drugą stronę też to działa, wyzywanie od foliarzy, albo jak to ma w zwyczaju jeden użytkownik, wszystkich nazywa wyznawcami konfederacji. Dajmy ludziom żyć po swojemu i nie oceniajmy! Najlepiej jakby każdy zostawił dla siebie czy się szczepi czy nie.

1

@elplacek44 otóż to, ja sam z plackiem na całą LaRamble nie zarobimy

2

Amba Fatima
Była dyskusja
I ni ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?