mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@negreanu bardzo dobrze napisane
Dajemy sami z siebie coraz więcej, a potem pretensję
Ja widzę po sobie, ile ja dostawałem np na 18 a ile Szwagier kilka lat później
To samo z weselami ile się dawało 5 lat temu a ile teraz
0
@Hasszz przeczytałeś co napisałem? To było odnośnie organisty, który nie jest w żaden sposób powiązany z kościołem, skończył szkołę, strudia to chce zarobić, jak każdy w tych czasach...
0
@maniak33333 to że u Ciebie tak jest, nie znaczy że wszędzie. U nas np. nie ma w ogóle organisty.
Są tacy księża, co tyle biorą jak piszesz, ale pewnie zdecydowana mniejszość, ale przez takich "cierpią" i tracą w oczach normalni. Tak samo jak z pedofilami, trafi się jeden a łatka przypisana wszystkim
0
@Ojciec5tkidzieci dałbym sobie rękę uciąć, że płaciłem za dowód, ale to pewnie za odpis aktu urodzenia, który był do dowodu potrzebny
Nie zmienia to faktu, że za inne rzeczy trzeba płacić ;)
0
@MatiFCB2000 no z tym płaceniem za sakramenty to słabo, ale można porównać do płacenia za dowód osobisty, prawo jazdy, akt urodzenia, zaświadczenie o niekaralności
To dla mnie też chore, żeby za to płacić i to nie mało
38
@Xwowrak wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :)
A teraz się odniose do pieniędzy, bo że u Ciebie tak jest, nie znaczy że wszędzie
Pazie, jak to nazwałeś trochę słabe określenie, po pierwsze nikt Ci organisty nie karze brać, ale co to byłby za ślub, a że się ceni? To chyba normalne w tych czasach, ale jest to osoba cywilna a nie duchowa.
Kościelny, nie tylko rozkłada dywan, robi kilka innych rzeczy, ale też sobie chce zarobić, ja płaciłem mu 100.
Za organistę nie pamiętam ile, ale była to osoba totalnie z zewnątrz, nie związana z kościołem.
Za mszę nic nie płaciłem, ale z tego co się orientuję płacą chyba z 500 złotych.
Za zapowiedzi 100 dawałem
Nauki za darmo
Tak więc tragedii nie ma.
Jeszcze raz wszystkiego dobrego :)
0
@Gomess nie kumam po co oni skaczą w 3 do gościa, który przebija piłkę na drugą stronę, któryś już raz to widzę, a oglądam skacząc po kanałach
0
@mekston wszystko wiem, bo śledzę na bieżąco i padam każdy mecz ;)
@avanes mam nadzieję, że będę mógł to z trybun oglądać :)
0
@mekston szykuje się zmiana mistrza w tym roku
1
@BXOD dopiero jutro skosztuje ;)
1
@EleanoR trzymam kciuki, bo uwielbiam memy ;)
0
@EleanoR no znamy, ale doceniam że Ci się chciało bawić i to tworzyć ;)
1
@EleanoR leci zielony za chęci ;)
1
@Criss18Barca wydaje mi się, że jedno zdjęcie to za mało, z 2-3 będzie git
Bo na 1 to różnie można wyjść
0
@clyde mnie też możesz oznaczać
I jeszcze jakbyś wrzucała link do poprzedniej części ;)
Chociaż jak będziesz oznaczać, to nie przegapie, bo pierwsza mi gdzieś umknęła
0
@GeneralXavi w meczach o honor zazwyczaj wygrywamy
Pamiętam mundial 2002 i 3-1 z USA, w 2006 2:0 z Kostaryką (?)
W 2018 1-0 z Japonią ;)
2
@clyde ale żeby nie było, umiem gotować i piec też, torta nigdy nie robiłem, bo jak mam taką zdolniache to się nie będę męczył ;)
6
@JimMorrisonFCB gdzie ja, żona :)
@Mario96w otwarte przecież
@ranger3120 przypuszczam, że jest słodki, ale jakiś balans jest zachowany, w sensie masa jest bez cukru np.
Ale to dopiero jutro będę mógł skosztować
56
Komuś kawałek torta?
https://zapodaj.net/7be31d5baae33.jpg.html
0
@klopx nie boje się dotykać włosów, tylko bym się brzydził, jak widzę jak niektórzy "dbają" o nie ;)
@AlicjaFCB ok, to dentysta jeszcze, ale ukłucie malutką igła?
Raz musiałem dzieciaka trzymać w jakimś ośrodku bo dwie pielęgniarki sobie rady nie dawały :)
Dziecko jeszcze idzie zrozumieć
0
@AlicjaFCB ale nie jest to wina dentysty, tylko naszego stanu uzębienia albo układu nerwowego :)
0
@klopx to prawda, ale jest masa tego typu sytuacji a nawet gorszych
Wyobraź sobie co czują kobiety które muszą się rozebrać i rozłożyć nogi przed ginekologiem
Albo jak musisz zrobić kolanoskopie
Ja to bym nawet nie mógł być fryzjerem, bo bym nie mógł dotykać włosów niektórych osób
Ale jak mam iść do dentysty to nie mam z tym problemu, fakt, nie lubię jak mi ktoś grzebie w buzi, bo mam pewne kompleksy, ale po chwili o tym zapominam i wiem, że te osoby pewnie już nawet na to nie zwracają uwagi
0
@klopx a co się tak bardzo nie podoba? Jak się boisz bólu to bierzesz znieczulenie i tyle.
4
@SaulGoodman mnie zastanawia czemu ludzie się tak panicznie boją właśnie igły, dentysty. Przecież to nic strasznego
0
@Foton kiedyś Dania pojechała na partyzanta. Ściągnęli piłkarzy z wakacji i wygrali ME ;)
1
@kamilop i jeszcze, jeśli się nie mylę, hokej na trawie
0
@Dembouz1899 koło mnie na beach barze widziałem, że zrobiło strefę i każdy mecz będzie można obejrzeć na leżaczku przy piwku, tylko żeby pogoda była ;)
4
@Mroziu jeden mecz na tv, drugi mecz na laptopie, żużel na telefonie
Nie ma co się rozdrabniać i zastanawiać, jak można wszystko ładnie ze soba połączyć :)
2
@SaulGoodman ja codziennie, max co drugi dzień
Ale sam się gole na łyso ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika