mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Songo91 https://zapodaj.net/8c66ffdd5ca56.jpg.html
Pozdro
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Rewolucja123 Twoją analizą się chyba Sousa nawet posiłkował, bo same wrzutki
0
@Gonzo_VeB1899 masz możliwość wsparcia finansowego i to duże możliwości, nie korzystasz z nich, spoko, masz prawo.
Masz możliwość nagłośnić sprawę, bo masz duże zasięgi, nie korzystasz z tego, spoko, masz prawo
Dodajesz głupi znak wodny i jakiś zjebany hasztag który nie uratuje ani nie poszerzy całej akcji
I dla mnie takim zachowaniem wychodzą na ignorantów, z resztą nie tylko moim, bo pod postem w komentarzach masa ludzi ich zjechała za to.
Jeśli dalej nie rozumiesz, dlaczego ja tak uważam, to trudno.
Na jakie stadiony jeździsz? Komu kibicuje są?
0
@macio_944 nie, poprostu ten rzep, przyklejasz do ściany no i się odkleiło
Rzep z rzepem się spoko trzyma, ale trzeba to jeszcze przymocować do ściany przecież i tu się pojawia problem
1
@Janiama 2x 0-0
0
@macio_944 mi właśnie wczoraj spadł obraz przyczepiony na taki rzep :)
2
@SteuerFreiMoney to machnij sobie miodowe lata ;)
9
@puyol_presidend5 to jedno, ale myślę, że na żony/mężów się narzeka, no bo się spędza z tą osobą najwięcej czasu. Zachwycamy się wtedy kimś innym, o, ta to laska, ten to umięśniony, ta to robi super kotlety, ten to złota rączka. Ale jakby tak sie zamienić, to i na te osoby byśmy po pewnym czasie narzekali.
5
@Barca1992 robiąc punkt na Hiszpanii, nie wyjść z grupy że Szwecją i Słowacją, gdzie z 4 grup wychodzą po 3 drużyny - dramat, rozczarowanie, klęska
11
@Rewolucja123 po takiej analizie jestem spokojny o wynik, dziękuję!
1
@MesQueUnClub96 z pewnością słabsza niż Francja - Portugalia, chyba się zgodzisz?
Wydaje mi się, że w naszym meczu Szwedzi się cofną, a w tym drugim spotkaniu, będzie bardzo ofensywnie
No jak nasi odpadną, to jednak smutek będzie
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził :)
0
O 15 Polska - Francja w siatkówkę. Do 17 im powinno zejść. Jakieś jedzonko się ogarnie, do sklepu można skoczyć. O 18 Polska - Szwecja. Do 20 im zejdzie. No i teraz w zależności od wyniku, znów do sklepu uzupełnić zapasy, czy raczej ogarnąć kolację i na smutno o 21 obejrzeć dobrą piłkę.
Mimo wszystko, dzień sportowo zapowiada się legancko tego
0
@Gonzo_VeB1899 czytasz ze zrozumieniem?To info bez ich hasztagu jest co chwilę podawane podczas transmisji, ale nie przez Canal Plus tylko przez zawodników, prowadzących studio itp.
W żaden sposób ten ich zabieg nie zwiększy zasięgu akcji.
Oglądasz mecze, czy sprawdzasz na jakiejś stronie wyniki i kronikę punktów zdobył?
0
@Gonzo_VeB1899 ale oni nic nie dali, mogliby chociaż jakiś blok reklamowy zrobić
To słabo się interesujesz żużlem w takim razie, skoro nic o tej akcji nie wiesz :)
0
@Barca1992 jeśli zagra, to czuję, że będzie jednym z lepszych na boisku.
Wie że dał dupy w pierwszym meczu, więc teraz będzie chciał się zrehabilitować.
Jeżeli Moder ma problemy zdrowotne, to wyszedłbym Krychowiakiem
0
@SaulGoodman ale chodzi o to, że tym zabiegiem tego nie nagłośnią
To jest pomoc lub wsparcie w stylu malowania kreda po ulicy, albo ustawieniu zdjęcia z filtrem na FB
Skoro cała zbiórkę siedzieli cicho, to już mogli do końca, teraz według mnie się tylko skompromitowali
0
Od kilkunastu tygodni w środowisku żużlowym trwa zbiórka dla 2 letniej dziewczynki chorej na SMA. Potrzeba ponad 9 milionów złotych, brakuje niecałych 3. Zbiórka kończy się wraz z upływem tego miesiąca. No i na najbliższą kolejkę, Canal+ zdecydowało się pomóc. Do każdej transmisji meczu żużlowego dodadzą znak wodny i hasztag...
To już by chociaż do każdej transmisji to dali, bo kto się interesuje żużlem to doskonale wie o tej zbiórce, więc ani nie pomogą finansowo, ani nie nagłośnią sprawy. Żenada
5
@Encore jak wyjdziemy pierwszym składem to ich robimy na miękko 3:2 :D
0
@Kamyk37 bez znaczenia, bo Rosja nie wygra z Brazylią
0
@Abominacja z tej platformy nie korzystam
Z ciekawości, jakieś pokazy erotyczne tam robi czy to samo co na twitchu mniej więcej?
0
@marcin62 ta cała Amouranth z danych subów wyciąga 50 000$ miesięcznie. Więc myślę, że ogólnie że 100k "zarabia"
0
@elmayakos wydaje mi się, że ja pewnie też grałem z kilkoma, ale nie jestem nawet tego świadomy. Grałem kilka razy przeciwko Zagłębiu Lubin, Miedzi Legnica, Chrobremu Głogów, Górnikowi Polkowice, raz przeciwko Śląskowi Wrocław, Arce Gdynia więc ktoś by się jeszcze znalazł pewnie, ale te dwa nazwiska mi utkwiły w pamięci ;)
Na pewno jeszcze Marcjanik z Arki Gdynia na turnieju w Opalenicy, ale to mówię, kajtki byliśmy wtedy :)
1
@zaba107 może nie tyle doświadczenie, bo mielismy kilkanaście lat, ale fajne wspomnienia ;)
Kiedyś też jechaliśmy do Przemkowa na mecz, też juniorski. Mieliśmy w drużynie gościa co się mocno interesowal lokalna piłka, statystyki, strzelcy itp. No i mówi mi, że gra tam gościu co ma 60 bramek już strzelonych. Odparłem mu na kozaki "to dzisiaj sobie nie pogra", bo ja na stoperze grałem. Mecz wygraliśmy 1-0 po bramce w doliczonym czasie gry, a ten snajper miał tylko jedna dobrą okazję, wyszedł sam na sam, położył bramkarza i z ostrego kąta trafił tylko w słupek.
Tym snajperem był Krzysztof Drzazga. Mniejszy kaliber, ale w Wiśle parę bramek w ekstraklasie strzelił ;)
5
Zawsze się @Janiama chwalisz z kim nie grałeś, to ja też się pochwalę. W prawdzie za czasów juniorskich, ale grałem przeciwko Świderskiemu. Niczym się specjalnym nie wyróżniał wtedy :)
No i jeszcze byłem na turnieju (przez kontuzje jako kibic) gdzie szalał Zieliński. Też łepki byliśmy, ale już wtedy robił co chciał z rówieśnikami.
4
@DaPidejpi może jakbyś napisał 1000 gram to by się ktoś dał nabrać ;)
1
@FCMichalo jeżeli dobrze policzyłem, to rozegranych było 30 meczów
Padło 71 goli, co daje średnia 2,36 na mecz
Zostało jeszcze 21 meczów, jeśli pomnożymy to przez średnia, to padnie prawie 50 goli jeszcze. Czyli w całym turnieju 120 bramek.
Realne? Myślę że tak
0
@KrystianR to było po tym jak naprawił jakiś błąd Puchacza
Nieźle się na niego zagotował ;)
27
@Qexi tak samo jak z chodzeniem do szkoły, myciem zębów itd.
To już rodzice decydują jak wychowują swoje dziecko