1

@Pawel13sz no nie, przepraszam :)

1

@Pawel13sz Porób sobie kursy jakieś
Zależy co chcesz w życiu robić, co to za studia miały być? Bo jak jakieś WSB itp. to lepiej, że się nie dostałeś.
Kurs na wózek, na koparkę, dźwig, żurawia, spawacza, kurs pierwszej pomocy, ratownika medycznego, wodnego. Dużo jest opcji

0

Jeżeli mam w sierpniu 3 tygodnie urlopu, bo zakład zamkniętyiety, a chce sobie wziąć jeszcze tydzień urlopu w innym terminie, to czy pracodawca może mi odmówić?

1

@kamilo0066 jeden, bieg numer dwa, jada tylko juniorzy
Potem jada jeszcze po dwa razy każdy, ale już udział bierze dwóch seniorów i dwóch juniorów
Mowa o polskiej lidze

0

@FCB24 Którym motorem jedzie
Jak jest wszystko git, to jedzie cały czas tym samym, a jak jest wolny, nie może znaleźć prędkości to zmienia motor
Fajnie to było widać teraz na przykładzie Thomsena. W pierwszym biegu dramat, nie dojechał nawet do mety, w drugim, zmienił motor i objechał Doyla

0

@mekston To Mirosław Jabłoński pieprzy głupoty w takim razie ;)

0

@mekston chyba w końcu znalazł ustawienia
Trochę mu to zajęło, bo dopiero pierwsza trójka w 11 biegu w Pradze

0

0

@Uukasz_93 no pewnie jest tak jak mówisz, ale ciężko tak z dnia na dzień odstawić. No a niektórzy mają wywalone co piją. Ja raz na jakiś czas sobie pozwolę na taki napój.

0

@Lola120 przypuszczam, że ona też, tylko tym się w sieci nie pochwali :)

1

@clyde @Uukasz_93 ale ja sobie zdaje z tego sprawę, że to nie jest najzdrowsze, jak większość rzeczy teraz. Wiem, że ktoś kupuje, to podałem jako ciekawostkę.

@clyde tak samo jak fast foody itp. Dobrze że nie widzimy co i z czego robią :)

@Lola120 pije po treningu
Ale czasem trzeba coś smakowego
Chociaż planuje sobie zrobić detox z 2 tygodnie od słodkich napoi i cukrów, ale teraz w te upały ciezko

0

W Biedronce promocja na napój pomarańczowy Riviva. Z kartą moja biedronka za butelkę płacimy tylko 1.50 zł.
W promocji są też piwa smakowe Somersby za 2.99 zł.
Tak w sobotę do grilla i w te ciepłe dni można się skusić

2

@Peszko07 Tak z ciekawości, po co wstawiać dwa akapity tekstu, z tym samym przesłaniem, tylko w innych słowach? :)

1

@kamilop Ciężko zgadnąć piłkarza jak pasuje kilku albo nawet kilkunastu
To tak jakbym Cię spytał, jaki kolor gaci dzisiaj mam

2

@Rust_Cohle Ronaldo

0

@DaPidejpi Giuly?

0

@Don Lucas to samo z torami. Niektórych spotkań nie da się oglądać. Start, krawężnik, gęsiego
Zabijają ten sport, który i tak jest mało popularny

5

@DaPidejpi boli mnie głowa i nie mogę spac

9

Fajne te zagadki, ale co za dużo to i świnia nie zeżre

0

@Don Lucas i w jakimś meczu nie pamiętam którym, wykluczyli Woźniaka a nie Bartka
No ja nie jestem zwolennikiem tych kombinacji i też mnie to mega denerwuje. A nawet czuje zażenowanie

0

@dv_7 to jest to samo co Borek ostatnio mówił, tu przychodzi i życzy mu dobrze, a za plecami robi mu koło dupy :)
@Don Lucas nie ma sensu dyskutować, złego słowa na Bartusia powiedzieć nie można przecież
Ja przyznaje że słabe zachowanie ale po części idzie to zrozumieć

0

@dv_7 myślę, że dzisiaj by powiedział to samo co Bartek, a czy to by było szczere? Wątpie.

No i standard, tylko opony. Jak Zmarzlik robi komplet to cisza, a jak ktoś inny dobrze jedzie to zaraz coś kombinuje. Ech

0

@Don Lucas Zmarzlik też na anlasach jeździ przecież ;)
Zmarzlik wie co powiedzieć, żeby być lubianym ;)
A Maciek jak nasz Pique, mówi i robi swoje.

1

@Janiama Zmiany w teamie, były mechanik Hancocka i sam Greg dużo dają Maćkowi

0

@dv_7 No i właśnie o tym mówię, bo Bartek sztucznie coś powie i wszyscy się nim jaraja, a jak podejrzenia co do sprzętu Maćka miał i robił mu problemy to cisza byla. To jest ta klasa? Jak wygrywa to jest git, a jak ktoś mu zagraża to zaraz że oszust

1

@Janiama ale jak się tor zmieniał
Na początku z. 4 pola 3 przywozili Fricke, Maciek i Emil, a potem same 1 i 0 praktycznie

0

@dv_7 No poniosły go emocje, ale konflikt jest głębszy, jak ktoś myśli, że poszło o to zajechanie drogi do parku maszyn to jest w błędzie.

2

@marko111122 moje top 3, kolejność dowolną
Zimne
Następne
Darmowe

2

Brawo Maciek. Tak się zamyka buzię hejterom!

0

@mekston w 5 biegu po równaniu Emil wygrał z 4 pola właśnie z Bartkiem
Dzisiaj jest poprostu wolny, ale jutro nie zdziwię się jak wygra :)

Tylko pola startowe tak naprawdę zyskuje, bo punkty się nie liczą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?