mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ricardo0705 zgadzam się. Tylko sami sobie w kolano strzelali, jak raz dawali za osiągnięcia indywidualne, a raz za osiągnięcia drużynowe
0
Na Fejsie lata filmik jak babeczka wzięła jajka, podpisała nazwami państw, które są/były w 1/16 Euro i stuka nimi, które wygra. Narazie trafiła Belgie, Włochy, Danie i typowała Holandie, która przegrała z Czechami. Więc 1/4
Później według stukania jajek, wygra Francja, Chorwacja, Ukraina i Niemcy
W finale Niemcy pokonaja Chorwację ;)
Śmieszne, ale spoko pomysł, wiadomo że zabawa ale coś innego, niż jakies typowanie zwierzaków
1
@Masti_Real_Madryt od dzisiaj nie lubie!
1
Kto podał ciepłą wódkę?
1
@Janiama 1-1 i Walia win w karnych 7-6
0
@Persyfl żebyś się nie zesikal
Nie mam czasu, żeby weryfikować każdy jeden artykuł, przez kogo jest napisany, czy to prawda itp. życie samo wszystko weryfikuje, wolę się opierać na własnych doświadczeniach niż czytać innych w internecie
I może powiesz mi, że z własnego doświadczenia nie jestem w stanie stwierdzić czy w Polsce jest rasizm? Muszę do tego przeczytać 6 książek i 15 artykułów naukowych? Nie, nie muszę i nie mam na to czasu i chęci.
0
@EleanoR autopilot nie zadziałał chyba
2
@eckov ale zaczęło się od szejka i Neymara
2
@Abominacja "...policjant nie wiedzial co robił..."
No czyli nieumyślne spowodowanie śmierci a nie morderstwo z premedytacją, sam to napisałeś
Nie mam czasu, na czytanie "ekspertów", bo teraz wszystko i każdy sobie może coś napisać. Trzeba czasem włączyć samodzielne myślenie, a nie się tylko posiłkować znawcami. To może Twój problem, że na każdym kroku popierasz swoje tezy badaniami kogoś tam, a nie realnym życiem.
0
@AmigoBlancos a ja standardowo trochę przypajacuje z typowaniem ;)
Walia po karnych awans
Włochy z 3-0
0
Lukas Podolski grał kiedyś w Górniku Zabrze? W jakiejś młodzieżowej drużynie? Bo skoro się mówiło, że chciałby tam zagrać pod koniec kariery. Wiem, że się urodził w Gliwicach. To nie wiem skąd ta sympatia do Górnika? Mieszkał w Zabrzu? Ktoś się orientuje?
4
@PiotrR mam nadzieję, że mu sodówka nie odbije i zdrowie dopisze, to będziemy mieli z niego pociechę
11
@Abominacja ale Ty to tak przedstawiasz, że on go zamordował, jakby mu wpakował cały magazynek w ciało i zrobił to z premedytacją
Gdzie ja uważam, że to niefortunny przypadek, że ten policjant miał takich interwencji kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt, że w ten sposób obezwładniał podejrzanego/ przestępce
37
@Abominacja możesz iść do polityki, tak samo jak te barany w sejmie unikasz odpowiedzi na proste pytanie ;)
77
@Abominacja ciekaw jestem, czy jakby taki Floyd zaatakował Twoja żonę w ciąży, a jakiś policjant stanął w jej obronie i go zabił, to czy dalej byś tak uważał jak teraz?
Znając życie napiszesz, że tak
0
@Cochise z ciekawości, gdzie grałeś i na jakim szczeblu? Możesz podać nazwę drużyny?
Z góry dziękuję
4
@Gacek5 z szwagrem to bym się chyba pobił :D
9
@RosjaninBut nie łączyłbym tych dwóch spraw
To, że pitoli czasem głupoty to jedno, ale komentarz w jego wykonaniu stoi na wysokim poziomie. Fajnie oddane emocje
2
@AlicjaFCB ostatnio Somersby wchodzą jak złoto w te upały :)
2
@tadzik447 dokładnie, zdać sprzęt, a że siedzi narazie w Argentynie, to jeszcze chwilę mu zejdzie :)
0
@Leooo ale zostają w Bukareszcie, bo tam zagra Francja kolejny mecz :)
0
@jeyx77x ale klatka, plecy, też będzie zauważalny postęp?
0
Pompki na rękach przy ścianie. Polecacie?
0
@LionelM95 bez sensu, na jednej stronie tak, na drugiej inaczej
Tylko czekać na informacje jak emeryci znów będą oszukiwani, bo zaraz ktoś sobie wymyśli sposób na rachmistrza
0
@LionelM95 nie wiem skąd Ty bierzesz te informacje
Nikt nie będzie chodził, będą tylko dzwonić
Jeżeli ktoś się podaje za rachmistrza i puka do drzwi, to tylko jakiś oszust
Poczytaj trochę w necie
Wystarczy wpisać w google, czy rachmistrz przyjdzie do domu
0
@LionelM95 kto Ci powiedział, że będzie chodził po domach? Będą dzwonić
1
@Janiama dawaj jakieś zdjęcie
@tadzik447 może jakaś burza była i tak błyskało
0
@JoeBlack to prawda, Atego napisałem że można to "podciągnąć" pod pecha
Z jednej wrzutki padł gol;)
Smiechem żartem, ale @Rewolucja123 przed meczem pisał, że Szwedzi gubią krycie przy dośrodkowaniach, raz się zdarzyło, ale to chyba zbyt dobrze nie świadczy o naszym sztabie, skoro młody gość, bez żadnej wiedzy sam takie coś stwierdza, a potem tak gra nasza reprezentacja
1
@masq no nie trafił, bo piłka się odbiła od nogi Isaka, konkretnie od podeszwy buta i pewnie trochę zmieniła parabole lotu, gdyby nie to, pewnie by to skasował
3
@masq pod pecha bym podciągnął ta pierwszą bramkę wczoraj, Isak leżał na murawie, piłka mu spadła na nogę przez co się podbiła i Jóźwiak się machnął ;)