- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
2
Był poseł na sejm IV i V kadencji oraz były wiceprezes Rady Ministrów i minister edukacji narodowej, obecnie czynnie wykonujący zawód adwokata, Roman Giertych, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat tego, jak Nowy Ład wpłynie na sondaże wyborcze. Dodatkowo na podstawie własnego doświadczenia, wskazał jakimi
spłyconymi kategoriami myśli przeciętny obywatel-wyborca - byle były "piniążki do rączki".
0
@wyjasniecie Było proste? To dlaczego nikt tego nie wprowadził i twierdzono, że takiego systemu nie da się wprowadzić? haha ;)
1
@marcin000019 Nie rozumiem, o czym piszesz?
0
@wyjasniecie najgorzej :(
0
@marcin000019 Czy ja wiem? Jak wyjaśnisz o co chodzi, to postaram się odpowiedzieć.
1
@wyjasniecie Giertych to taka chorągiewka że głowa mała
1
@marcin000019 Nie chodzi, że było proste do wprowadzenia (500+), tylko proste dla ludzi, że wiedzieli o co chodzi i jak łatwo ta kasę dostać
4
@wyjasniecie Oczywiście, że odliczenie podatku na dziecko jest lepsze niż "piniążki do rączki". Niestety mam wrażenie, że większość ludzi tego nie rozumie.
0
@lucas/catalan Możesz wytłumaczyć? W każdym razie tylko osioł nie zmienia zdania, jeśli coś po jakimś czasie zaczyna się psuć i ty to dostrzegasz i zamiast to wspierać, zaczynasz z tym walczyć, to nie uważam, żeby było to coś złego.
0
@mrboom A czyli to o to mu chodziło... Dziwny typ.
1
@Kgorecki2500 Otóż to.
1
@Kgorecki2500 Giertych był jednym z założycieli Młodzieży Wszechpolskiej a potem stał się ,,wielkim" sojusznikiem lgbt.
0
@lucas/catalan Czyli wykonał zmianę w dobrą stronę, tylko plus dla niego, że zrozumiał swój błąd. PS jak coś tamten kadr to fake news był:
https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/nie-roman-giertych-nie-zostal-podpisany-jako-dzialacz-lgbt,1021106.html