mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@szkutnik91 ten z PSG to nawet podobny do Kimpembe :D
0
@chudymc i znowu to samo, pisze post, dwa entery i wszystko się kasuje...
Nie zmienie zdania, bo uważam to za bezsens, może w innych krajach są specjaliści, ale jak patrzę na naszych ministrów zdrowia, co gadają, no i najważniejsze, jak wygląda służba zdrowia to śmiem wątpić w ich kompetencje. Robią i mówią co im się karze i tyle.
Nie chce mi się kontynuować tej dyskusji i się denerwować, nie na Ciebie, tylko na sytuację w tym naszym pięknym państwie. Jest piątek, dajmy sobie na luz.
0
@Cobra303 o dwumeczu z Bayernem (0-7 )
4
@mkord serio Ci to tłumaczyć?
Potrafią się spiąć na poszczególne mecze jak nikt inny, a to właśnie według mnie charakteryzuje taki typ drużyny. Cały sezon grają jak grają, ale na te kilka najważniejszych meczów potrafią się spiąć i rozstrzygnąć je na swoją korzyść.
0
@TR3YWAY dobrze że napisałeś, że patrząc na dyspozycję jednych i drugich, bo może ktoś by patrzył na dyspozycję Ajaxu Amsterdam, żeby stwierdzić czy Real ma jakieś szanse :)
A tak na serio, oczywiście że ma, to w końcu Real, drużyna turniejowa. Słabszy dzień Liverpoolu i po zawodach. Oczywiście w drugą stronę też to działa. Szanse wyrównane, bo Liverpool bez obrony a i Alisson ostatnio babole robi.
0
@chudymc osoba, która ma coś wspólnego ze zdrowiem/medycyną. Nie wiem, jakiś profesor, który siedzi w tym szmat czasu i wie co trzeba poprawić, albo chociaż starać się to robić, a nie kolejna osoba z kręgu wzajemnej adoracji, która tylko powie co mu się karze.
6
@tobiasson92 nie każda władza, a praktycznie każdy z nas. Ty jakbyś miał firmę, to nie chciał byś w niej zatrudnić swoich dzieci/żony/rodziców itp.? Pewnie byś chciał, tylko różnicą jest taka, że to Twoja firma, a te @KURWYJEBANE sobie z państwowych spółek robią właśnie rodzinne biznesy.
25
@Quavosk jak można być ministrem zdrowia, po szkole handlowej? Przecież to jest tak niedorzeczne, a w Polsce coś takiego jest na porządku dziennym
0
@Ojciec5tkidzieci to?
1
@paweldunajecfcb ooo, trzeba iść po popcorn ;)
Jeszcze tylko niech ktoś krzesła przyniesie i zaczynamy zabawę
25
@LucasW123 Vermalen? No chłop chyba z konia spadł
3
@Pietraszko
Jak Cię to tak nie obchodzi
Scrolluj dalej, co Ci szkodzi
Po co też to komentować
I autora denerwować
Nie chcesz to nie czytaj, proste
A tak pisze tą ripostę
Nowe konto założyłeś
I już nam się naraziłeś
Na sam koniec dam Ci radę
Nie cwaniakuj, bądź przykładem
0
@M_Kos jeszcze jak Lewy nie zagra to już w ogóle wybór meczu im się uda :)
44
Atalanta nic nie musi
Za to Real niech się trudzi
I gdy bramka szybko padnie
Madryt może skończyć na dnie
Dziś La Rambla za Włochami
Bo nie lubi się z "mierdami"
Proszę za to nie banować
Gdyż musiałem coś zrymować
Niechaj piękny Gasperini
Na ten wieczór coś wykmini
I niech sędzia nie drukuje
Żadnych wałków nie przyjmuje
Real dziś bez Casemiro
Bo nabroił, że aż miło
Za to Muriel dziś z hat-trickiem
I najlepszym zawodnikiem
Na sam koniec dodam jeszcze
Ze to nie są żadne leszcze
Jeśli nawet nie wygrają
To w Bergamo ich kochają
0
@vebmroku ez hat-trick
Jedna z przewrotki, drugą wkręci z różnego raboną i trzecia skorpionem z własnej połowy
0
@clyde tu akurat czy się znamy na piłce czy nie, moim zdaniem nie ma znaczenia. Gość poprostu nagle wystrzelił. Tak samo kiedyś było z Sergi Roberto, nic nie pokazywał specjalnego, a teraz jest solidnym zawodnikiem, który zagra na kilku pozycjach.
12
@BorzyKrzys ale w czym problem? Przecież przyszedł po coś do dezynfekcji
41
Wiesz co się liczy? Szacunek ludzi z Piątnicy. Z Piątnicy, no bo skąd?
5
Ciekawostka:
Pod wodzą Diego Simeone, Atletico Madryt rozegrało 20 spotkań z drużyną Getafe. We wszystkich tych spotkaniach Atletico zachowało czyste konto.
To jest naprawdę imponujące.
Ciekawostka 2:
Rafał Gikiewicz najlepszym zawodnikiem 25. kolejki Bundesligi! Co więcej, Polak przeskoczył Manuela Neuera i według not "Kickera" jest najlepszym golkiperem w niemieckiej ekstraklasie!
Źródło: Fangol
1
@horang szkoda tylko, że Lille gubi punkty ostatnio. Jakby PSG nie zdobyło mistrzów Francji to by były jaja :)
0
@jakub1906 no to tak też grałem, ale aż tylu kibiców na mecze nie przychodziło
Duże miasto?
0
@tadzik447 idealnie napisane. W punkt! :)
0
@jakub1906 no przesadził i to zdecydowanie, ale ja tam się próbuje go zrozumieć i aż tak ostro nie osądzać.
To musiałeś grać już w wyższej klasie, 3 liga?
0
@tadzik447 może dlatego że miał rodzinę i chciał jej zapewnić utrzymanie? :)
W niektórych firmach doceniają takich ludzi, ale niestety nie w tej
Juz nie pracuje tutaj
1
@jakub1906 no kolega wyżej nawet napisał ;)
Grałeś gdzieś w piłkę? Niestety do takich konwersacji dochodzi bardzo często, potem dochodzi też do rękoczynów.
0
@busquets5 niestety taka prawda, wiadomo nie wszyscy, ale znaczna większość mam wrażenie. Teraz w dobie internetu i tych wszystkich portali młodzi są uzależnieni, co chwila muszą mieć telefon w łapie. No i od razu by chcieli zarabiać nie wiadomo ile, a najlepiej to się jeszcze nie narobić
1
@tadzik447 to zależy od człowieka, u mnie też tacy byli i starsi i młodsi, ale temat dotyczył młodych więc do tego się odniosłem.
Mogą też odchodzić, bo im się nie podoba robota, czy za mało płacą. Ale też przekonaj tego pracodawcę żeby ci więcej zapłacił, popracuj trochę, może cię przeniosą, zdobądź doświadczenie. Nie. Lepiej się zawinąć bo narzekać.
Przyszedł ostatnio 40 latek i miał takie stanowisko, że porobił 15 minut i 10 minut czekał, to w wolnej chwili szukał sam sobie zajęcia, żeby nie stać, żeby pokazać się itp.
0
@Criss18Barca a ja się bardziej będę skłaniał ku Twojej wersji, niż przedmówców. Mam akurat młodego szwagra i widzę, że on sobie zbytnio nie radzi. Problem ze znalezieniem pracy, bo wymagania takie że szok, ale kompetencji i doświadczenia zero.
Żeby nie było, że tylko on. U nas w pracy ostatnio przewinęło się kilka młodych chłopaków, popracowali kilka dni max, ostatnio jeden przyszedł na 1 dzień, drugiego już go nie było. To trochę starsi, bo urodzeni wcześniej niż 2010 ale później niż 2000
Oczywiście wiadomo, że nie wszyscy, ale widać zmiane w nastawieniu coraz młodszych
1
@ranger3120 tak, będzie, #TJMMNW
2
@KimBassinger1 nie ma też co oceniać po zachowaniu na boisku, gdzie są emocje, adrenalina bito.
Pewnie zdaje sobie sprawę, że przesadził, ale to znaczy, że już nie może zrobić nic dobrego dla swojego wizerunku?
Pique z Griezmannem też się słabo zachowali, ale pewnie po meczu sobie wszystko wyjaśnili. To tylko ludzie, nerwy puszczają, najważniejsze, żeby potrafić się potem dogadać i zbić pione