- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
0
Ostatnie 5 lat w LM, jesli grane byłoby bez rewanżu.
⚽2014-15
Finał: Barca-Juventus
⚽2015-16
Finał:
Atletico-Man.City/Real dogrywka, bądz karne.
⚽2016-17
Finał:
Real-Juventus
⚽2017-18
Finał: Real-Liverpool
⚽2018-19
Finał:
Ajax-Barca
Kto patrzac na tą zależność jest za systemem jednomeczowym? Moim zdsniem jest to nie do zrobienia.
2
@AmigoBlancos wolę dwumecz, więcej emocji, więcej piłki na dobrym poziomie
2
@AmigoBlancos Jestem zwolennikiem dwumeczu bez zasady "gol na wyjeździe liczy się podwójnie".
0
@AmigoBlancos tylko nie wziąłeś pod uwagę, że te mecze nie były rozgrywane an neutralnym terenie.
0
@mrboom Nie do końca, mając jeden mecz drużyny grają na 110%. Załóżmy, że Lyon wygrywa 1:0 w Manchesterze i gra rewanż u siebie. Mecz byłby do jednej bramki, murowanie ze strony francuskiej na 100%. Bramkarz, napastnik i 9 obrońców, którzy wybijaliby piłki i liczyli, że napastnik coś zrobi.
Mieliśmy już taki obraz w meczach np Barcelona-Inter, Barcelona-Chelsea, gdzie Mourinho wystawiał Eto'o na lewej obronie, a Chelsea wybijała piłki do Torresa XD. Osobiście pasuje mi taki turniej od ćwierćfinałów. Z kibicami byłoby to jeszcze lepsze, z całą ceremonią otwarcia i finału, długą celebracją na stadionie wśród kibiców, ale wiadomo, że UEFA dużo finansowo traci na czymś takim i jest to praktycznie niemożliwe i jeśli sytuacja z koronawirusem się unormuje w Europie to wróci stara Liga Mistrzów.