La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 827 Culés

4

Sparta mistrzeeeeem! Tak jest! Pozdro ze stadionu! Co za emocje, to szok!

2

@michal26 Tfu ! Motor better ale szanuje :D

0

@michal26 na jakim sektorze byłeś?
Mega emocje i atmosfera :)

0

@mrboom C, rząd 15
Niesamowite było. Już wróciłem do domu, ale gardło zdarte, łeb nawala z emocji.
Coś pięknego. Pierwszy raz byłem na żużlu, ale myślę, że nie ostatni :)

1

@michal26 kolejna osoba (ja miałem tak samo), która poszła pierwszy raz na żużel i się nie zawiodła :)
Pokaż też super, pogoda dopisała, kibice również, mecz emocjonujący :)

Dobre miejsca wyhaczyłeś :)

1

@mrboom mam ziomka, który ma karnet. Od 15 lat jeździ na żużla xD
No może od 12, ale interesuje się od 2003 roku.
Generalnie pod wrażeniem byłem tego jak na żywo to wygląda. Każdy przeżywał, huk silnika, zapach paliwa i spalonego sprzęgła...wow!
Mega zadowolony jestem i rozwazam karnet na 2022 rok

0

@michal26 ja to samo, karnet wlatuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?