- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1208 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1208 Culés
3
CSGO jest już 9 lat... szybko ten czas leci.
0
@Rewolucja123 To jest coś niesamowitego, 9 lat a nadal taka popularna.
0
@szela1899 od 5 lat w to gram i dalej mi się nie znudziło. 6.5k H nabite.
1
@szela1899 ja cały czas gram w 1.6 jak masa innych ludzi. Ta gra to fenomen w świecie gier mp
0
@Rewolucja123 Po ilości przegranych godzin wiem, że to już dziadek xd
0
@ElKamil grales kiedyś może na serwowrni której nazwa brzmi od wódki na literę S?
0
@Tomo1989 kto dziadek? Ja 20 lat mam dopiero.
0
@DaPidejpi nie miałem okazji albo poprostu zapomniałem,a czemu pytasz?
1
@ElKamil a pytam bo kiedyś w latach 2013-2015 dużo grałem na ich serwerowni w cs1.6 i później w csgo. Później w 2015 przestałem bo już tylko w go grałem MMy i serwerownie to nie było to samo co 1.6. Bardzo popularna serwerownia, w tamtych czasach chyba najbardziej. CoD mod 1.6 mieli najlepszy bo lvl nie wbijało się jak na innych serwerach, ze masz poziom kilka milionów tylko powoli się to wbijało od 0 poziomu
1
@Rewolucja123 Mówię o grze xD
0
@Tomo1989 ogółem, to ja jestem takim kotem w te grę, że aby dać opponentom szansę, to muszę monitor wyłączyć.
0
@szela1899 Esport. Jakby nie to cs by dawno umarł ;D
1
@Rewolucja123 i jaka masz range?
Ja kiedyś globala wbiłem, na laptopie i myszce bez podkładki za 30 złotych
Ale teraz chyba ciężej wbić
0
@takisobiektos Jakby nie cs, to esport byłby napewno nie na takim poziomie :)
1
@mrboom ja gram faceity. Był 10, ale jest 8 poziom. Niestety, jak był 10, to zacząłem solo grać, bo praca nocna i przewaliłem z 500 elo w ten sposób.
0
@Rewolucja123 Chociaż jeden tak twierdzi, bo zazwyczaj mówią, że są botami i przegrywają przez cheaty xD