- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1406 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1406 Culés
2
Swoją drogą to dla Unii Leszno bardzo dobrze, że Stal wygrała na wyjeździe z Włókniarzem.
0
@mekston przecież Unia ma już najłatwiejszy kalendarz do końca sezonu
Bez problemu wejdą do po, nawet jak dzisiaj przegrają i nawet bez zwycięstwa Stali nad Częstochową
0
@mrboom ma, a Włókniarz jedzie jeszcze do Wrocławia, ale jednak przy wygranej Włókniarza ze Stalą, a porażce Unii ze Spartą - po kolejnej kolejce obie ekipy pewnie miałyby znowu tyle samo pkt (wygrana Unii i porażka Włókniarza) - co premiuje Unię (wygrany dwumecz).
Jednak na koniec Unia jedzie u siebie z Motorem, a Włókniarz też ma dwa łatwe spotkania, gdzie 6 może zrobić. (u siebie Toruń jakakolwiek wygrana daje 3 pkt i wyjazd z Grudziądzem i tam też jakakolwiek wygrana daje 3 pkt)
Unia za to w tej sytuacji ma mecz z Motorem i musi zrobić bonus - tj wygrać różnicą min. 9 pkt - więc nie wiem gdzie Ty masz oczywisty play off w tej sytuacji... Unia ze swoimi juniorami w tym sezonie, ze słabszym Pawlickim i Emilem w stosunku do roku ubiegłego.
0
@mekston Motor jest wyjeździe dużo słabszy niż u siebie
Unia robi Motor z bonusem, zobaczysz
No ale racja, Stał zrobiła przysługę Unii, ale moim zdaniem bez tego też by weszli
Zobaczymy
0
@mrboom może zrobi - i Motor na wyjazdach ma problemy, ale Unia też super pewna u siebie nie jest. Spójrz na ich wyniki ze Stalą, Apatorem, Włókniarzem czy nawet dzisiaj - to jest ekipa daleka od lat poprzednich. Dla nich tor też nie jest specjalnym atutem. Motor ma przewagę na juniorach. Jechali by jednak z nożem na gardle, a tak mają komfort.
0
@mekston brakuje juniorów takich jak Kubera i Smyk, to tylko pokazuje, że te mistrzostwa, to była w głównej mierze ich zasługa ;)
Dla ligi ciekawiej, jak się coś w końcu zmieni, bo ta ich hegemonia już była nudna
1
@mrboom w ostatnim sezonie Emil i Kubera - jednak najlepszy punktujący Ekstraligi. Do tego zaskoczył Lidsey który też gorzej jeździ w tym sezonie
Formacja juniorska to był wielki atut, choć Sparta też nie mogła narzekać, bo Drabik często robił więcej nawet - przed danym meczem na papierze rywalizacja Unia - Sparta zapowiadała się ciekawie. Jednak często właśnie seniorzy zawodzili w Sparcie.
Pamiętny np. finał z roku 2017 - bardzo wyrównana walka była i dopiero rozstrzygnięty w ostatnim biegu, a jeszcze po 13 to Sparta była mistrzem. Ogólnie to chce się oglądać jak najwięcej finałów wyrównanych - to prawda - wówczas emocje są największe.