mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szklaner kiedyś to było 6 sekund, ale to jest jeden z wielu martwych przepisów
0
@Limaker Mam wrażenie, że on nie za bardzo potrafił grać z Bernalem, przeszkadzali sobie. Teraz chłopak daje radę.
0
@joloskyy przecież zerwał krzyżowe przednie i poboczne strzałkowe
0
@Blantozaur przecież takie walki już są, biją się po 5 w klatce
0
@mrboom to pokazuje że Woźniak jednak tam awansował a Dudek nie, poza tym Dudek dzisiaj też wtopił jak ma w zwyczaju przez ostanie dwa lata
0
@Pnog37 Ten kąd to kiedy był?
0
@mrboom przecież takie tuzy jak Woźniak czy Kvech zdobyły więcej punktów niż Dudek czy Doyle; 13 miejsce Woźniaka to całkiem dobry wynik
5
@Safrani niech będzie, z równym podziałem czasu na na kilka największych wyznań, ten przedmiot nazywa się "religia", a nie "religia katolicka"
ciekawe czy na taki pomysł kardynał przystanie
1
@Azi Kamal...
0
@FLYP Douglas kosztował 1/10 tego co Roque, do tego okazał się amuletem
0
@ShawnC co ty porownujesz? Vitor był czyszczony przez obrońców Legii jak amator z 3 ligi
0
@Encore większość tych pajaców z dziennikarstwem nie na nic wspólnego
1
@wojopancer hymn fajny mają
0
@Stinger_ do tego w Ajaksie Andrzej Rudy, w Porto Młynarczyk, Mielcarski, w Benfice chyba Dawidowicz był
4
@John_Doe chyba propaganda kremla za bardzo ci weszła do głowy...
2
@John_Doe Problem w tym, że przed wojną rosja nie została ostrzelana z terenów Ukraina, rakiety Hezbollahu wystrzeliwane z Libanu spadają na izrael od dawna. Skoro suwerenne państwo Liban nie może/nie chce poradzić sobie z tym problem to na co ma czekać izreal. Żeby było jasne, nie popieram działań izraela, ale porównywanie ich z tym co robi rosja to skrajne nadużycie.
1
@CriminalFCB parafrazując Kennedy'ego - "nie myśl co klub może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla klubu"
0
@regatta52 dobre pod warunkiem, że się wyrobimy z budową, a z tym może być różnie
2
@Safrani Za niego to nawet w pisie nikt umierał nie będzie.
0
@Hosh To jeszcze Raków wyciągnie Masłowskiego i są z lekka w d...
0
@malicinho to nie są pojedyncze przypadki; na takim GUMie ponad 1/3 studentów jest z zagranicy, od lat Norwegia przysyła (państwo wszystko opłaca) tutaj swoich na studia bo wychodzi taniej niż uczyć u siebie, do tego sami nie są w stanie wyszkolić wystarczającej liczby lekarzy
0
@Hosh Lech gra z koroną
0
@Seledynowy przy naszym graniu wysoką obroną będzie zmuszony do sprintów za akcjami rywali, w jego przypadku sprinty to pewna kontuzja po kilku meczach
1
@messi33 większość bramkarzy się nie spieszy w 60 minucie, gdy ich drużyna wygrywa
1
@kacper_fcb on na kadrę i tak nie jeździ
0
@DonCarletto Chłop drugi sezon nie ma roboty, więc czemu nie.
3
@kamiVeB i to jest nasz błąd, nie ściągamy graczy potencjalnie lepszych bo mamy swoich,
jak swój jest słabszy to się go sprzedaje i kupuje lepszego
1
@arasz1819 skoro typ do kogoś strzelał to ciężko tu mówić o wypadku;
Skoro ciało znaleziono kilkaset metrów dalej to raczej nie zginął na oczach dzieci
2
@brd42 teraz będą zasuwać po 90 minut przez 3 miesiące żeby te punkty odrobić; można było robić rotacje wcześniej, częściej ale na mniejszą skalę, a nie pół składu w jednym meczu, do tego na trudnym wyjeździe
0
@Don Lucas no i burzysz pomnik Flicka który jeszcze nie powstał