0

@Szklaner kiedyś to było 6 sekund, ale to jest jeden z wielu martwych przepisów

0

@Limaker Mam wrażenie, że on nie za bardzo potrafił grać z Bernalem, przeszkadzali sobie. Teraz chłopak daje radę.

0

@joloskyy przecież zerwał krzyżowe przednie i poboczne strzałkowe

0

@Blantozaur przecież takie walki już są, biją się po 5 w klatce

0

@mrboom to pokazuje że Woźniak jednak tam awansował a Dudek nie, poza tym Dudek dzisiaj też wtopił jak ma w zwyczaju przez ostanie dwa lata

0

@Pnog37 Ten kąd to kiedy był?

0

@mrboom przecież takie tuzy jak Woźniak czy Kvech zdobyły więcej punktów niż Dudek czy Doyle; 13 miejsce Woźniaka to całkiem dobry wynik

5

@Safrani niech będzie, z równym podziałem czasu na na kilka największych wyznań, ten przedmiot nazywa się "religia", a nie "religia katolicka"
ciekawe czy na taki pomysł kardynał przystanie

1

@Azi Kamal...

0

@FLYP Douglas kosztował 1/10 tego co Roque, do tego okazał się amuletem

0

@ShawnC co ty porownujesz? Vitor był czyszczony przez obrońców Legii jak amator z 3 ligi

0

@Encore większość tych pajaców z dziennikarstwem nie na nic wspólnego

1

@wojopancer hymn fajny mają

0

@Stinger_ do tego w Ajaksie Andrzej Rudy, w Porto Młynarczyk, Mielcarski, w Benfice chyba Dawidowicz był

4

@John_Doe chyba propaganda kremla za bardzo ci weszła do głowy...

2

@John_Doe Problem w tym, że przed wojną rosja nie została ostrzelana z terenów Ukraina, rakiety Hezbollahu wystrzeliwane z Libanu spadają na izrael od dawna. Skoro suwerenne państwo Liban nie może/nie chce poradzić sobie z tym problem to na co ma czekać izreal. Żeby było jasne, nie popieram działań izraela, ale porównywanie ich z tym co robi rosja to skrajne nadużycie.

1

@CriminalFCB parafrazując Kennedy'ego - "nie myśl co klub może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla klubu"

0

@regatta52 dobre pod warunkiem, że się wyrobimy z budową, a z tym może być różnie

2

@Safrani Za niego to nawet w pisie nikt umierał nie będzie.

0

@Hosh To jeszcze Raków wyciągnie Masłowskiego i są z lekka w d...

0

@malicinho to nie są pojedyncze przypadki; na takim GUMie ponad 1/3 studentów jest z zagranicy, od lat Norwegia przysyła (państwo wszystko opłaca) tutaj swoich na studia bo wychodzi taniej niż uczyć u siebie, do tego sami nie są w stanie wyszkolić wystarczającej liczby lekarzy

0

@Hosh Lech gra z koroną

0

@Seledynowy przy naszym graniu wysoką obroną będzie zmuszony do sprintów za akcjami rywali, w jego przypadku sprinty to pewna kontuzja po kilku meczach

1

@messi33 większość bramkarzy się nie spieszy w 60 minucie, gdy ich drużyna wygrywa

1

@kacper_fcb on na kadrę i tak nie jeździ

0

@DonCarletto Chłop drugi sezon nie ma roboty, więc czemu nie.

3

@kamiVeB i to jest nasz błąd, nie ściągamy graczy potencjalnie lepszych bo mamy swoich,
jak swój jest słabszy to się go sprzedaje i kupuje lepszego

1

@arasz1819 skoro typ do kogoś strzelał to ciężko tu mówić o wypadku;
Skoro ciało znaleziono kilkaset metrów dalej to raczej nie zginął na oczach dzieci

2

@brd42 teraz będą zasuwać po 90 minut przez 3 miesiące żeby te punkty odrobić; można było robić rotacje wcześniej, częściej ale na mniejszą skalę, a nie pół składu w jednym meczu, do tego na trudnym wyjeździe

0

@Don Lucas no i burzysz pomnik Flicka który jeszcze nie powstał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?