0

@konajoncek na to się panowie górnicy nie zgodzą bo wyleci z kopalni większość związków zawodowych

1

@mekston u nas ten procent jest dużo większy, wiele kobiet, szczególnie z niższych warstw społecznych czy małych wsi nie zgłasza gwałtów, a są gwałcone na potęgę przez swoich partnerów

5

@Wasacz_ nie, najpierw podrożało do 120 i teraz będzie za 100

0

@FcPortoFan1999 nie mniej niż tym Mołdawianom

0

@FcPortoFan1999 Wisła/Petrochemia Płock burzy tą teorię.

3

@Who_you_mam Vini to element obecnej piłki a nie ówczesnej.

5

@Popitek12 zmierz sobie obwód głowy i masz najpewniejszy wynik

2

@Safrani pisanie do jakiegoś zagranicznego eksperta, że ma zmienić raport i wpisać wybuch bo mu nie zapłacą to już większy poziom odklejenia, nawet dla Antoniego

0

@lukaszbrk do przełamania bilansu to potrzebujemy kilku wygranych meczów

0

@Nazio_87 w tym pakiecie za 30 to chyba kanałów z LM nie ma

1

@Kapitan hawk ewentualnie Wieczysta ma podgonić lidera...

1

@tbas to było na obwodnicy południowej S7, przed odcinkiem objętym robotami

1

@Hosh Bardziej Vini...

0

@Rhaan to są pieniądze na ten rok. Ile mieszkań da się zaprojektować, zdobyć pnb do końca roku?

0

@Ghostface Właśnie tych kropek tam zabrakło.

0

@FcPortoFan1999 szczególnie że problemu bogactwa na "6" to raczej nie mamy

0

@FcPortoFan1999 w tym meczu nikt na jego miejscu nie zagrałby lepiej

0

@tbas widocznie jesteś dzieckiem ery serwbootów i nie pamiętasz jak wygląda prawdziwa gra w tenisa

0

Pięknie Zielu odpuścił swojego zawodnika

0

@TheNekro94 kobiecy tenis to jeszcze nadal tenis a nie walenie z całej pary piłką do celu jak w męskim, tam poza serwisem to za chwilę nic innego nie będzie się liczyć

0

@Rastafarnianin tutaj raczej chodzi o tłumaczenie jej nazwiska

1

@Fantastyczny Chłopiec Izrael ten "domowy" mecz gra w Budapeszcie.

5

@esem91 Kanał Zero pewnie opierał się o artykuł na stronie... :)

0

@SeWo77 Dana rata idzie do klubu, z którego jest transfer i dopiero dalej jest rozdzielana. Barcelona bezpośrednio im nie przelewa.

0

@Limaker Co w tym szokującego? Kosztował 58 mln, wpłacili dopiero jedną czy dwie raty. Normalna sprawa.

1

@Ojciec5tkidzieci totalny idiotyzm, do tego Szwarga, koleś totalnie bez charyzmy, nie nadający się na pierwszego trenera

3

@Rhaan Myślę, że Miller to jest co najmniej zniesmaczony tym co robi obecna lewica.

3

@AduŚ07 Izrael też ma swoje głowice. Prawdopodobnie 2x więcej niż iran. Żaden z nich nie użyje tej broni bez zgody sowich pryncypałów.

6

@daniel32778 Liga się go "nauczyła" i tyle. Już każdy wie, że wchodzi z głębi pola i teraz większość rywali jest na to gotowa.

3

@Arkon sędziowie na varze boją się poprawiać boskiego Szymona, wokół niego wytworzono jakąś aurę nieomylności, że taki Kos na varze ma pełne gacie jak ma wykazać jego błąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?