mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@konajoncek na to się panowie górnicy nie zgodzą bo wyleci z kopalni większość związków zawodowych
1
@mekston u nas ten procent jest dużo większy, wiele kobiet, szczególnie z niższych warstw społecznych czy małych wsi nie zgłasza gwałtów, a są gwałcone na potęgę przez swoich partnerów
5
@Wasacz_ nie, najpierw podrożało do 120 i teraz będzie za 100
0
@FcPortoFan1999 nie mniej niż tym Mołdawianom
0
@FcPortoFan1999 Wisła/Petrochemia Płock burzy tą teorię.
3
@Who_you_mam Vini to element obecnej piłki a nie ówczesnej.
5
@Popitek12 zmierz sobie obwód głowy i masz najpewniejszy wynik
2
@Safrani pisanie do jakiegoś zagranicznego eksperta, że ma zmienić raport i wpisać wybuch bo mu nie zapłacą to już większy poziom odklejenia, nawet dla Antoniego
0
@lukaszbrk do przełamania bilansu to potrzebujemy kilku wygranych meczów
0
@Nazio_87 w tym pakiecie za 30 to chyba kanałów z LM nie ma
1
@Kapitan hawk ewentualnie Wieczysta ma podgonić lidera...
1
@tbas to było na obwodnicy południowej S7, przed odcinkiem objętym robotami
1
@Hosh Bardziej Vini...
0
@Rhaan to są pieniądze na ten rok. Ile mieszkań da się zaprojektować, zdobyć pnb do końca roku?
0
@Ghostface Właśnie tych kropek tam zabrakło.
0
@FcPortoFan1999 szczególnie że problemu bogactwa na "6" to raczej nie mamy
0
@FcPortoFan1999 w tym meczu nikt na jego miejscu nie zagrałby lepiej
0
@tbas widocznie jesteś dzieckiem ery serwbootów i nie pamiętasz jak wygląda prawdziwa gra w tenisa
0
Pięknie Zielu odpuścił swojego zawodnika
0
@TheNekro94 kobiecy tenis to jeszcze nadal tenis a nie walenie z całej pary piłką do celu jak w męskim, tam poza serwisem to za chwilę nic innego nie będzie się liczyć
0
@Rastafarnianin tutaj raczej chodzi o tłumaczenie jej nazwiska
1
@Fantastyczny Chłopiec Izrael ten "domowy" mecz gra w Budapeszcie.
5
@esem91 Kanał Zero pewnie opierał się o artykuł na stronie... :)
0
@SeWo77 Dana rata idzie do klubu, z którego jest transfer i dopiero dalej jest rozdzielana. Barcelona bezpośrednio im nie przelewa.
0
@Limaker Co w tym szokującego? Kosztował 58 mln, wpłacili dopiero jedną czy dwie raty. Normalna sprawa.
1
@Ojciec5tkidzieci totalny idiotyzm, do tego Szwarga, koleś totalnie bez charyzmy, nie nadający się na pierwszego trenera
3
@Rhaan Myślę, że Miller to jest co najmniej zniesmaczony tym co robi obecna lewica.
3
@AduŚ07 Izrael też ma swoje głowice. Prawdopodobnie 2x więcej niż iran. Żaden z nich nie użyje tej broni bez zgody sowich pryncypałów.
6
@daniel32778 Liga się go "nauczyła" i tyle. Już każdy wie, że wchodzi z głębi pola i teraz większość rywali jest na to gotowa.
3
@Arkon sędziowie na varze boją się poprawiać boskiego Szymona, wokół niego wytworzono jakąś aurę nieomylności, że taki Kos na varze ma pełne gacie jak ma wykazać jego błąd