0

@Cvzx Aitana już dawno jest półkę wyżej.

1

@Kapitan hawk a powinno być co najmniej 5-0
Te celne strzały to coś nie tak, bramkarka realu obroniła strzały Aitany i Hansen.

1

@takisobiektos tylko, że u nas wahadłowy to tylko teoria, w praktyce gramy 5 obrońcami, szczególnie z takimi rywalami jak wczoraj, wtedy Zalewski jest lewym obrońcą i ma za daleko do bramki rywali

0

@Mezocyklon87 to zmieniał te zdanie co pół roku czy co 4 lata, bo w swoim nienawistnym zaślepieniu zaprzeczasz sam sobie?

1

@adamek20151 tutaj trzeba pozdrowić wszystkich, którzy uważali że ta "walka" nie jest ustawiona

3

@Podatek gdybyś tak wnikliwe interesował się polityką jak ci się wydaje to byś wiedział, że Tusk tak twierdził kilka miesięcy temu

0

@K0stek pewnie na dazn

0

@Kimirionum twierdził byś tak samo gdyby nadal grał w Bayernie?

0

@daniel32778 Hajto to legenda przy każdym obecnym obrońcy kadry.

0

@barcelonaLM czyżby panią Ostrowską mieli w sztabie...

0

@Nazio_87 śmietnik masz chyba w sąsiedniej wsi

0

@kstyko dlatego Bednarek taktycznie obsrał zbroję i nie wyszedł na drugą połowę czując co się szykuje

0

Teraz TVP Sport powinno zrobić kontynuację sceny z "chłopaki nie płaczą"
- "rozkręcili się chłopcy..."

0

@jaras121 nie w przypadku tzw. "parady obronnej"...

0

@esem91 chociaż nie odwracać się od strzelca i kontrolować sytuację

2

@MesQueUnClub96 to "Embape" to największa bzdura w jaką poszli nasi komentatorzy

0

@Comentateiro Pan Szpakowski i owszem, Borek to Borek...

0

Póki co to same goleady w tych meczach league A ligi narodów...

0

@Encore z taką ilością botoksu wkrótce straci mimikę

0

@MesQueUnClub96 pierwszy raz go oglądasz? Przecież tak jest od 10 lat, albo i dłużej.

0

@Fake69 jak jaki sens? Taki, żeby teraz 3/4 brało wolne 23 grudnia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedri16Future nie tak źle, bo aż 13 czy, że tylko 13?

0

@Hosh Ameyawa pewnie boli jeszcze po tym brutalnym faulu w meczu z Jagiellonią, gdzie odgwizdali karnego.

2

@Hosh to chyba lewy na stopę na pół metra

0

@VeB 1899 jak na twoje to jedno, a w rzeczywistości takie cyrki jak powtórki meczów się nie zdarzają, wystarczyłby jeden precedens i gralibyśmy jeden sezon przez dwa lata

1

@Azi a niby co innego tam pokazali?


0

@Culer9002 w żadnej lidze to nic nie da

0

@Kapitan hawk no to wygraliście z sociedad...

0

@Faro gdzie Ty dzisiaj widziałeś u nas skrzydłowego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?