mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx Aitana już dawno jest półkę wyżej.
1
@Kapitan hawk a powinno być co najmniej 5-0
Te celne strzały to coś nie tak, bramkarka realu obroniła strzały Aitany i Hansen.
1
@takisobiektos tylko, że u nas wahadłowy to tylko teoria, w praktyce gramy 5 obrońcami, szczególnie z takimi rywalami jak wczoraj, wtedy Zalewski jest lewym obrońcą i ma za daleko do bramki rywali
0
@Mezocyklon87 to zmieniał te zdanie co pół roku czy co 4 lata, bo w swoim nienawistnym zaślepieniu zaprzeczasz sam sobie?
1
@adamek20151 tutaj trzeba pozdrowić wszystkich, którzy uważali że ta "walka" nie jest ustawiona
3
@Podatek gdybyś tak wnikliwe interesował się polityką jak ci się wydaje to byś wiedział, że Tusk tak twierdził kilka miesięcy temu
0
@K0stek pewnie na dazn
0
@Kimirionum twierdził byś tak samo gdyby nadal grał w Bayernie?
0
@daniel32778 Hajto to legenda przy każdym obecnym obrońcy kadry.
0
@barcelonaLM czyżby panią Ostrowską mieli w sztabie...
0
@Nazio_87 śmietnik masz chyba w sąsiedniej wsi
0
@kstyko dlatego Bednarek taktycznie obsrał zbroję i nie wyszedł na drugą połowę czując co się szykuje
0
Teraz TVP Sport powinno zrobić kontynuację sceny z "chłopaki nie płaczą"
- "rozkręcili się chłopcy..."
0
@jaras121 nie w przypadku tzw. "parady obronnej"...
0
@esem91 chociaż nie odwracać się od strzelca i kontrolować sytuację
2
@MesQueUnClub96 to "Embape" to największa bzdura w jaką poszli nasi komentatorzy
0
@Comentateiro Pan Szpakowski i owszem, Borek to Borek...
0
Póki co to same goleady w tych meczach league A ligi narodów...
0
@Encore z taką ilością botoksu wkrótce straci mimikę
0
@MesQueUnClub96 pierwszy raz go oglądasz? Przecież tak jest od 10 lat, albo i dłużej.
0
@Fake69 jak jaki sens? Taki, żeby teraz 3/4 brało wolne 23 grudnia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pedri16Future nie tak źle, bo aż 13 czy, że tylko 13?
0
@Hosh Ameyawa pewnie boli jeszcze po tym brutalnym faulu w meczu z Jagiellonią, gdzie odgwizdali karnego.
2
@Hosh to chyba lewy na stopę na pół metra
0
@VeB 1899 jak na twoje to jedno, a w rzeczywistości takie cyrki jak powtórki meczów się nie zdarzają, wystarczyłby jeden precedens i gralibyśmy jeden sezon przez dwa lata
1
@Azi a niby co innego tam pokazali?
0
@Culer9002 w żadnej lidze to nic nie da
0
@Kapitan hawk no to wygraliście z sociedad...
0
@Faro gdzie Ty dzisiaj widziałeś u nas skrzydłowego?