mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 pod względem warsztatu i wiedzy o sporcie to Maii daleko do Darii
1
@Peciak problem polega na tym, że większość głosować Konfederacji "przeciw" polega na tym, że oni chcą pokazać jacy to są inni, a prawda jest taka, że wiedzą, że w większości przypadków ich głosy nie miały znaczenia dla ostatecznego wyniku; wtedy łatwo być przeciw, bo nikt im nie wytknie, że przez nich czegoś się nie dało zrealizować,
Przez takie głosowania, raz na rok wyjdzie, że być może mieli rację i wtedy dumnie mogą powiedzieć "a nie mówiłem"...
4
@AlphaNumeric zapomniał też kto te lockdowny i zamordyzm 4 lata temu wprowadzał...
0
@FcPortoFan1999 kwadrat to prostokąt, ale prostokąt to nie kwadrat
0
@FcPortoFan1999 tylko że do morza to mają tyle co z Olsztyna; port Szczeciński jest nad Odrą, a nie morzem
0
@FcPortoFan1999 Lechia to jedna, a druga znad morza to która?
7
@Pedri16Future i właśnie od tego utarł się mylny pogląd że jest wolny
0
@Azazel_Pazuzu ale samolot jednak leci do Kairu
1
@gumaz Zawisza to "on", więc chciałby żeby wrócił.
1
@Kondziubarca wybierze się na marsz jak sobie go zorganizuje, przed wyborami
0
@messi33 w tych ligach gra po kilkuset piłkarzy. Ilu z nich ma poziom reprezentacji?
0
@LeoMessiiBarcaPepa chyba nie znasz znaczenia stwierdzenia "krokodyle łzy"... :)
1
@tbas to chyba miało być plackom a nie placką :)
0
@tbas Jakiego placka nam strzelił?
0
@FcPortoFan1999 Kozubal nie jest gotowy na fizyczną rąbankę ze Szkotami.
0
@kanver_ przede wszystkim brakuje defensywnego pomocnika
0
@adi7adi8 tylko, że teraz po drugiej stronie będą mistrzynie olimpijskie w deblu, a nie jak u Czeszek, jedna dobra deblistka, Errani i Paolini bardzo dobrze się uzupełniają
0
@FcPortoFan1999 nawet po wygranym meczu Igi, w deblu raczej jesteśmy bez szans
0
@FcPortoFan1999 Ona z Poznania, on ze Żnina... Coś ci nie pykło.
1
@kubix05 chłop miał pecha do selekcjonerów, którzy uparcie stawiali go na skrzydle zamiast na 9, zmarnowany potencjał zawodnika dla kadry
0
@DLFCB tak nowa moda trwająca już ładnych parę lat...
0
@PatrykBarca bez sensu to jest stawienie roweru koło lodówki jak się nie umie tańczyć...
0
@Criss18Barca jak to powiedział Małysz, "żeby zakończyć karierę to najpierw trzeba ją mieć..."
1
@norbi77 to pokazuje, że w Europie nie ma az tylu dobrych drużyn jak się niektórym wydaje
0
@Cvzx widzę że wchodzą argumenty typowej gimbazy, koniec tematu
0
@Bilon87 kiedyś z kibicami Legii nawet ma koniach sobie nie potrafili poradzić i stali w bocznych uliczkach
0
@Cvzx i właśnie w tym czasie Aitana wniosła żeńską piłkę na inny poziom, do którego Putellas już nie przystaje, inne tempo, inna technika, całkowicie inna wizja gry.
I jak już, to miała zerwane więzadła, w ludzkim organiźmie nie ma wiązadeł
Ps
Zgodzę się co do ZP, powinna ją dostać Hansen
0
@Cvzx to chyba spałeś przez ostanie dwa lata
0
@Cvzx to chyba nie pamiętasz strzału obok ucha Casillasa...
0
@Criss18Barca zgrywanie drużyny i testowanie dużej liczby zawodników...