0

@esem91 pod względem warsztatu i wiedzy o sporcie to Maii daleko do Darii

1

@Peciak problem polega na tym, że większość głosować Konfederacji "przeciw" polega na tym, że oni chcą pokazać jacy to są inni, a prawda jest taka, że wiedzą, że w większości przypadków ich głosy nie miały znaczenia dla ostatecznego wyniku; wtedy łatwo być przeciw, bo nikt im nie wytknie, że przez nich czegoś się nie dało zrealizować,
Przez takie głosowania, raz na rok wyjdzie, że być może mieli rację i wtedy dumnie mogą powiedzieć "a nie mówiłem"...

4

@AlphaNumeric zapomniał też kto te lockdowny i zamordyzm 4 lata temu wprowadzał...

0

@FcPortoFan1999 kwadrat to prostokąt, ale prostokąt to nie kwadrat

0

@FcPortoFan1999 tylko że do morza to mają tyle co z Olsztyna; port Szczeciński jest nad Odrą, a nie morzem

0

@FcPortoFan1999 Lechia to jedna, a druga znad morza to która?

7

@Pedri16Future i właśnie od tego utarł się mylny pogląd że jest wolny

0

@Azazel_Pazuzu ale samolot jednak leci do Kairu

1

@gumaz Zawisza to "on", więc chciałby żeby wrócił.

1

@Kondziubarca wybierze się na marsz jak sobie go zorganizuje, przed wyborami

0

@messi33 w tych ligach gra po kilkuset piłkarzy. Ilu z nich ma poziom reprezentacji?

0

@LeoMessiiBarcaPepa chyba nie znasz znaczenia stwierdzenia "krokodyle łzy"... :)

1

@tbas to chyba miało być plackom a nie placką :)

0

@tbas Jakiego placka nam strzelił?

0

@FcPortoFan1999 Kozubal nie jest gotowy na fizyczną rąbankę ze Szkotami.

0

@kanver_ przede wszystkim brakuje defensywnego pomocnika

0

@adi7adi8 tylko, że teraz po drugiej stronie będą mistrzynie olimpijskie w deblu, a nie jak u Czeszek, jedna dobra deblistka, Errani i Paolini bardzo dobrze się uzupełniają

0

@FcPortoFan1999 nawet po wygranym meczu Igi, w deblu raczej jesteśmy bez szans

0

@FcPortoFan1999 Ona z Poznania, on ze Żnina... Coś ci nie pykło.

1

@kubix05 chłop miał pecha do selekcjonerów, którzy uparcie stawiali go na skrzydle zamiast na 9, zmarnowany potencjał zawodnika dla kadry

0

@DLFCB tak nowa moda trwająca już ładnych parę lat...

0

@PatrykBarca bez sensu to jest stawienie roweru koło lodówki jak się nie umie tańczyć...

0

@Criss18Barca jak to powiedział Małysz, "żeby zakończyć karierę to najpierw trzeba ją mieć..."

1

@norbi77 to pokazuje, że w Europie nie ma az tylu dobrych drużyn jak się niektórym wydaje

0

@Cvzx widzę że wchodzą argumenty typowej gimbazy, koniec tematu

0

@Bilon87 kiedyś z kibicami Legii nawet ma koniach sobie nie potrafili poradzić i stali w bocznych uliczkach

0

@Cvzx i właśnie w tym czasie Aitana wniosła żeńską piłkę na inny poziom, do którego Putellas już nie przystaje, inne tempo, inna technika, całkowicie inna wizja gry.
I jak już, to miała zerwane więzadła, w ludzkim organiźmie nie ma wiązadeł
Ps
Zgodzę się co do ZP, powinna ją dostać Hansen

0

@Cvzx to chyba spałeś przez ostanie dwa lata

0

@Cvzx to chyba nie pamiętasz strzału obok ucha Casillasa...

0

@Criss18Barca zgrywanie drużyny i testowanie dużej liczby zawodników...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?