0

@barteq na ma, tak jak z Ronaldinho którego ściągnął zamiast obiecanego w kampanii Beckhama, bo mu Real wszedł w paradę

4

Dobrze że nie cofnęli do pierwszej połowy

1

@MesQueUnClub96 brak Leo i Neya to w tym aspekcie plus, bo "nie zabierają" mu goli i nie rozkładają się na 3, a raczej z nimi byśmy nie wygrywali wszystkiego po 7-0

0

@D10SLEO w jakich krzakach? Typ stoi na chodniku.

1

@Witekk10 Jaki z tego wniosek? Wolno czytasz...

0

@Ptasior przecież on zagrał dwa sezony w rezerwach, to też jest seniorski poziom

0

@Roobo przecież to właśnie ludzie wybrali taki sposób wydania tych pieniędzy

1

Lucas nasz człowiek

0

@michaleu mówisz tutaj o pomocniku który grywa na 9 jak im nie idzie

0

@SergioBusquets5 z takim podejściem nigdy nie naprawimy systemu płac w klubie, bo zawsze ktoś będzie miał za dużo; powinno być ustalone na tu i teraz ile się płaci, bez patrzenia na stare kontrakty; jak się nie podoba to wypad

4

@damian16161212 Jak to sobie inaczej wyobrażasz w przypadku umów zawieranych przez Barcelonę?

0

@partymaker Czyli mają biegać przez 70 minut, gdzie teraz efektywny czas jest poniżej 60. To pewnie będzie mniej kontuzji...

0

@kaamil1910 poziom był wyższy przed uruchomieniem "La Rambli", po tym zalazła się masa dzieciaków szukających poklasku

0

@maroon człowiek, który ucieka po wypadku i nie udziela pomocy, z automatu jest traktowany jako kierujący pod wpływem, to już się w tej sprawie nie zmieni

0

@JordiAlbion co ma kadencja Bońka to patologii trawiącej polskie kluby? Reprezentacja to pokłosie dobrych klubów i dobrej ligii. W piłce tego nie było, nie ma i pewnie długo nie będzie. Profesjonalizm Bońka i jego ekipy tylko przykrywały bagno jakim jest nasz football.

0

@Gall ze 3, może 4, bo szklonych ani tu, ani tu nie liczę

12

@John_Doe może zadzwoń na Kubę i zapytaj co myślą o Leonie, oraz zapytaj ludzi w Polsce teraz o Buncola, zamiast powielać komunistyczną propagandę
Pojechały ci się epoki...

1

@Sulimo i teraz pół labamby myśli jak tu przywalić "Zagłębiu" :)

1

@Miszak pewnie długo trzeba by gotować

0

@Cygan BRC Jak może być za wcześnie skoro to nagroda za jeden rok, a nie za całą karierę?
Co więcej na zrobić sportowiec dla polskiego sportu niż zdobyć medal na igrzyskach?

0

@Gall w samym Trójmieście jest chyba 8 klubów wspinaczkowych...

0

@Consigliere i co roku ta sama gadka...
Może z automatu wrzucimy do 10 samych piłkarzy?

0

@Ojciec5tkidzieci przy poprzednim ministrze sportu to nie byłoby takie niemożliwe jak się wydaje

0

@Popitek12 nie ma szans choćby nawet był tym mistrzem świata 5 razy z rzędu,

1

@Cygan BRC jakie wielkie walki miała stoczyć w boksie amatorskim? Zdobyła medal olimpijski dla polskiego boksu po 32 latach. Na ten moment to wystarczy do takiej nagrody.

0

@Stinger_ nasz sport jest ogólnie w czarnej d, więc każdy medal olimpijski się ceni

0

@July_6_BcN nie, nagrali to ze 2 tygodnie temu

0

@D10SLEO no to już nie będzie

0

@Sulimo tylko jak?

1

@Kondziubarca i właśnie przez tą pensję on się nigdzie nie ruszy, już ma świadomość, że wielkiej kariery nie zrobi, a do takiego kontraktu nawet się nie zbliży

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?