mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro przecież ci których wymienił kaleczą od początku sezonu
1
@PW27 Casillas ma 185, Valdes 183, o całej masie innych, niższych nie wspomnę
0
@abram3k no nie, bo gra dużo dalej od bramki, szczególnie gdy Jude'a pchają do ataku gdy im nie idzie
0
@abram3k pedri nigdy nie gra jako 9
0
@AFA chłopa, który po polsku "dzień dobry" nie rozumie i wie tylko tyle, że ma dziwne nazwisko jak na Hiszpana?
0
@FcPortoFan1999 chyba tylko dla kogoś "bez życia"
0
@Szklaner Tylko co to za życie?
0
@DonCarletto nie każdemu klubowi miasto sprzedaje grunty za 1 euro żeby następnie je odkupić za grube miliony
0
@Ojciec5tkidzieci Wg Kaczyńskiego jest przystojny i postawny (przynajmniej takie były kryteria), wg innych może być obleśny.
0
@Kamiloza91 ludzie zapominają, że obrońca ma przede wszystkim bronić, niektórym dzieciakom gole Ramosa przesłaniają jego masę baboli w obronie
6
@John_Doe biedny pan poseł nie wie, że VAT na żywność wrócił do normalnego poziomu po czasowym obniżeniu, trudno tutaj mówić o jego podniesieniu
1
@DiSBlaDE Żadne posty, ale posta napisałeś:-)
0
@cules100pro właśnie, wyciągnął z nich 200%, a może wystarczyłoby 100 i teraz nie byłoby kryzysu...
0
@gaucho104 styczeń lub luty, czyli 1 miesiąc, obecna bryndza trwa już 2
0
@Nieznajomy wyłącz mecz z Mallorca grany z wyprzedzeniem i jesteśmy na przestrzeni 6 ostatnich kolejek najgorszą drużyną w lidze z magicznym dorobkiem 2/18 punktów. To mało? Kibicuję tej drużynie ponad 30 lat i takiej serii nie pamiętam.
1
@okiemtypera_lucaxx95 przy tej jedynej sytuacji Lewego i tak Ferran był na spalonym, a więc ciężko stwierdzić że przegraliśmy przez jego brak skuteczności
0
@partymaker z takim Lenokxem to by nie dotrwał do 3 rundy, mowa oczywiście o Furym
0
@Matheu12 Lewy poza akcją którą i tak Ferran spalił to nie za bardzo miał z czego strzelić
0
@Messibestplayerintheworld raczej był
0
@DragonxNF da się, u nas jak ktoś ma oddać strzał to ma pełne gacie. Podania, podania i strata. Odbiór, podania, podania i strata. To jest marnowanie energii, a konkretów brak. Mecz z murujacym rywalem i żadnego strzału spoza pola karnego.
0
@19Macio93 W ostatnich 6 kojekach nikt w tej lidze nie punktuje gorzej, 2 punkty na 18...
Mecz z Mallorca był grany awansem.
1
@KamQiX i wygląda że za chwilę zaczniemy gówniany styczeń
3
@ProMILs ty sobie sprawdź ile wydatków PiS wyprowadził poza budżet, gdzie były zapisane wydatki na zbrojenia, dlaczego w budżecie nie było śladu po 200mld pożyczki w koreańskich bankach na zakupu ich broni,
oni żeby nie wykazać deficytu ukrywali wydatki poza budżetem, a ludzie nie kumają że finalnie i tak z budżetu będą spłacane
10
@ProMILs dla mnie są lepsze czasy, jeżeli teraz dla kogoś jest gorzej niż przez ostanie 8 lat i nadal nie dociera na jaką skalę były przewalane publiczne pieniądze to chyba faktycznie niektórzy powinni tych jaskini poszukać
2
Wieczorek jednak zdymisjonowany ale co się niektórzy spłakali że oberwała za niego rzeczniczka, to ich.
@Ojciec5tkidzieci jakiś komentarz do dymisji, czy to jednak nie warte uwagi bo nie pasuje pod tezę "ochrony swoich"
0
@A4ron za recydywę się płaci
1
@ACMaldini3 w ostatnich dwóch meczach ligowych wychodził w pierwszej 11 i grał około 80 minut
1
@jaras121 spokojnie sam wróci, czeka tylko na zapewnienie Dudy że go ułaskawi przed końcem kadencji
2
@ketrab321 to i tak za długo działało, akcja BVB to był klasyk na taką obronę i az dziwne że do tej pory nie traciliśmy takich goli
0
@Rust_Cohle to w całości wygląda jak mecz oldboyów