0

@cules100pro przecież ci których wymienił kaleczą od początku sezonu

1

@PW27 Casillas ma 185, Valdes 183, o całej masie innych, niższych nie wspomnę

0

@abram3k no nie, bo gra dużo dalej od bramki, szczególnie gdy Jude'a pchają do ataku gdy im nie idzie

0

@abram3k pedri nigdy nie gra jako 9

0

@AFA chłopa, który po polsku "dzień dobry" nie rozumie i wie tylko tyle, że ma dziwne nazwisko jak na Hiszpana?

0

@FcPortoFan1999 chyba tylko dla kogoś "bez życia"

0

@Szklaner Tylko co to za życie?

0

@DonCarletto nie każdemu klubowi miasto sprzedaje grunty za 1 euro żeby następnie je odkupić za grube miliony

0

@Ojciec5tkidzieci Wg Kaczyńskiego jest przystojny i postawny (przynajmniej takie były kryteria), wg innych może być obleśny.

0

@Kamiloza91 ludzie zapominają, że obrońca ma przede wszystkim bronić, niektórym dzieciakom gole Ramosa przesłaniają jego masę baboli w obronie

6

@John_Doe biedny pan poseł nie wie, że VAT na żywność wrócił do normalnego poziomu po czasowym obniżeniu, trudno tutaj mówić o jego podniesieniu

1

@DiSBlaDE Żadne posty, ale posta napisałeś:-)

0

@cules100pro właśnie, wyciągnął z nich 200%, a może wystarczyłoby 100 i teraz nie byłoby kryzysu...

0

@gaucho104 styczeń lub luty, czyli 1 miesiąc, obecna bryndza trwa już 2

0

@Nieznajomy wyłącz mecz z Mallorca grany z wyprzedzeniem i jesteśmy na przestrzeni 6 ostatnich kolejek najgorszą drużyną w lidze z magicznym dorobkiem 2/18 punktów. To mało? Kibicuję tej drużynie ponad 30 lat i takiej serii nie pamiętam.

1

@okiemtypera_lucaxx95 przy tej jedynej sytuacji Lewego i tak Ferran był na spalonym, a więc ciężko stwierdzić że przegraliśmy przez jego brak skuteczności

0

@partymaker z takim Lenokxem to by nie dotrwał do 3 rundy, mowa oczywiście o Furym

0

@Matheu12 Lewy poza akcją którą i tak Ferran spalił to nie za bardzo miał z czego strzelić

0

0

@DragonxNF da się, u nas jak ktoś ma oddać strzał to ma pełne gacie. Podania, podania i strata. Odbiór, podania, podania i strata. To jest marnowanie energii, a konkretów brak. Mecz z murujacym rywalem i żadnego strzału spoza pola karnego.

0

@19Macio93 W ostatnich 6 kojekach nikt w tej lidze nie punktuje gorzej, 2 punkty na 18...
Mecz z Mallorca był grany awansem.

1

@KamQiX i wygląda że za chwilę zaczniemy gówniany styczeń

3

@ProMILs ty sobie sprawdź ile wydatków PiS wyprowadził poza budżet, gdzie były zapisane wydatki na zbrojenia, dlaczego w budżecie nie było śladu po 200mld pożyczki w koreańskich bankach na zakupu ich broni,
oni żeby nie wykazać deficytu ukrywali wydatki poza budżetem, a ludzie nie kumają że finalnie i tak z budżetu będą spłacane

10

@ProMILs dla mnie są lepsze czasy, jeżeli teraz dla kogoś jest gorzej niż przez ostanie 8 lat i nadal nie dociera na jaką skalę były przewalane publiczne pieniądze to chyba faktycznie niektórzy powinni tych jaskini poszukać

2

Wieczorek jednak zdymisjonowany ale co się niektórzy spłakali że oberwała za niego rzeczniczka, to ich.
@Ojciec5tkidzieci jakiś komentarz do dymisji, czy to jednak nie warte uwagi bo nie pasuje pod tezę "ochrony swoich"

0

@A4ron za recydywę się płaci

1

@ACMaldini3 w ostatnich dwóch meczach ligowych wychodził w pierwszej 11 i grał około 80 minut

1

@jaras121 spokojnie sam wróci, czeka tylko na zapewnienie Dudy że go ułaskawi przed końcem kadencji

2

@ketrab321 to i tak za długo działało, akcja BVB to był klasyk na taką obronę i az dziwne że do tej pory nie traciliśmy takich goli

0

@Rust_Cohle to w całości wygląda jak mecz oldboyów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?