mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 inwestycje w Finlandii i Danii Google negocjował z tymi krajami od 3 lat, pozostałe pewnie też. Kto wtedy był premierem Polski?
0
@FCBparasiempre nie karm trola
4
@Eto'o9 R10 ten inny pociąg przyjechał ulicą czy dał sobie radę z popękanymi torami?
0
@Gronek nie jest to takie dziwne, w tej lidze wbrew pozorom poziom jest bardzo zbliżony, niestety bliżej tej dolnej półki
0
@BorzyKrzys on nawet wzrok miał jakiś taki mętny, jakby nie wiedział gdzie jest
0
@barcelonaLM Żadnej kwoty wolnej nie będzie?
Może nie wiesz, ale już jest. Teraz jest mowa o jej podwyższeniu.
0
@HypeR "przejęzyczenie"....
1
@Ojciec5tkidzieci Wilków wcale nie jest tak mało jak się wydaje. Tam gdzie miały siedliska to się bardzo rozmnożyły. Jadąc w nocy przez Bory Tucholskie spotkasz kilka watah na przestrzeni 20-30km, co jeszcze z 10-15 lat było nie do pomyślenia.
To oczywiście nie oznacza, że trzeba ograniczać ich populację.
1
@Irmscher10 przecież zrobili ustawkę i transmisję z odlotu samolotów z migrantami. Zrobił co obiecał? Zrobił. Problem w tym, że to się dzieje w USA od lat. Oni odsyłają 200-300 tys nielegalnych miesięcznie, i o dziwo najwięcej było za kadencji Bidena.
0
@Eklerek uwalony bo? Z tego co widzę, to ostatnio pozyskali decyzję lokalizacyjną czyli podstawę do sporządzenia projektów i uzyskania pozwolenia na budowę, coś czego horała i jego ekipa nie byli w stanie ogarnąć przez kilka lat, ale to akurat nic dziwnego bo dla nich ten projekt był tylko źródłem do wyciągania kasy
0
@Piecu11 może dlatego, że ostatnio gra głównie po 20-30 minut?
0
@Kazragore jednak potencjał obu klubów jest nie do porównania, na każdym polu
1
@kejdzi przecież ten dach sięgał do ławek rezerwowych
https://www.google.com/maps/@41.3809623,2.1223859,3a,75y,333.9h,94.46t/data=!3m7!1e1!3m5!1scG3vMbb7s8B9emWhWVY8AA!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D-4.455409684987785%26panoid%3DcG3vMbb7s8B9emWhWVY8AA%26yaw%3D333.9030784689609!7i13312!8i6656?hl=pl-PL&entry=ttu&g_ep=EgoyMDI1MDIwMi4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
0
@Blantozaur tam to bardzie zadecydował beznadziejny strzał Di Marii
1
@D10SLEO co dziwnego i niestosowanego jest tym, że na konferencji dotyczącej modernizacji policji i wprowadzeniu dla nich dodatku mieszkaniowego pojawili się policjanci? Przecież to jest kompletnie nietrafione porównanie sytuacji.
0
@partymaker 20% praw do zysku z transferu
1
@FcPortoFan1999 dwa faule w polu karnym, nie wiem nad czym oni myślą
1
@Pawlak1992 I jakoś dziwnym trafem na starych filmach dokumentalnych naziole niemal zawsze podnoszą rękę bardziej do góry niż w przód.
Niektórym chyba za bardzo do głowy weszła retoryka obrony Muska.
Poza tym salut rzymski został przyjęty jako pozdrowienie przez nsdap, oni nic nowego nie wymyślili.
0
@Szmulek głównie to gramy we własnym polu karnym
1
@Andi18 bez 9 ludzi z podstawowej 11 to nic dziwnego
1
@norbi77 przecież tak jest od wielu lat, we wrześniu na trybunach jest więcej Azjatów niż miejscowych
1
@SelloutCrowd Największym szczęściem Valdesa był Iker w Realu. W Barcelonie na siłę chcieli mieć wychowanka na bramce i Victor był pchany przez kilka początkowych lat, gdzie ze swoimi umiejętnościami nie powinien być nawet na ławce.
0
@Mitch_Atleta ciekawe też ile razy odgwizdali mu spalonego, na którym nie był
0
@Derean ale najpierw ktoś go tam musi zawołać
0
@Bartula no turyści to raczej dopingu nie robili
1
@Rewolucja123 po co nam dilerzy i kolesie z nożami nad trybunach...
0
@Derean przecież to nie on do tego wrócił tylko sędzia var
1
@kaamil1910 każdy kto grał w piłkę wie, że bramkarz który przez całą karierę grał słabo na przedpolu nie nauczy się tego na sam koniec, chłop wybiegł na 40 metr kompletnie niepotrzebnie i skasował obrońcę który przyjął piłkę i to wszystko w sytuacji gdy miał najlepszy przegląd pola ze wszystkich w tej sytuacji
1
@bronx to jest superpuchar
0
@MOLESTA ściślej to w Leganes pod Madrytem