0

@Uukasz_93 inwestycje w Finlandii i Danii Google negocjował z tymi krajami od 3 lat, pozostałe pewnie też. Kto wtedy był premierem Polski?

0

@FCBparasiempre nie karm trola

4

@Eto'o9 R10 ten inny pociąg przyjechał ulicą czy dał sobie radę z popękanymi torami?

0

@Gronek nie jest to takie dziwne, w tej lidze wbrew pozorom poziom jest bardzo zbliżony, niestety bliżej tej dolnej półki

0

@BorzyKrzys on nawet wzrok miał jakiś taki mętny, jakby nie wiedział gdzie jest

0

@barcelonaLM Żadnej kwoty wolnej nie będzie?
Może nie wiesz, ale już jest. Teraz jest mowa o jej podwyższeniu.

0

@HypeR "przejęzyczenie"....

1

@Ojciec5tkidzieci Wilków wcale nie jest tak mało jak się wydaje. Tam gdzie miały siedliska to się bardzo rozmnożyły. Jadąc w nocy przez Bory Tucholskie spotkasz kilka watah na przestrzeni 20-30km, co jeszcze z 10-15 lat było nie do pomyślenia.
To oczywiście nie oznacza, że trzeba ograniczać ich populację.

1

@Irmscher10 przecież zrobili ustawkę i transmisję z odlotu samolotów z migrantami. Zrobił co obiecał? Zrobił. Problem w tym, że to się dzieje w USA od lat. Oni odsyłają 200-300 tys nielegalnych miesięcznie, i o dziwo najwięcej było za kadencji Bidena.

0

@Eklerek uwalony bo? Z tego co widzę, to ostatnio pozyskali decyzję lokalizacyjną czyli podstawę do sporządzenia projektów i uzyskania pozwolenia na budowę, coś czego horała i jego ekipa nie byli w stanie ogarnąć przez kilka lat, ale to akurat nic dziwnego bo dla nich ten projekt był tylko źródłem do wyciągania kasy

0

@Piecu11 może dlatego, że ostatnio gra głównie po 20-30 minut?

0

@Kazragore jednak potencjał obu klubów jest nie do porównania, na każdym polu

1

@kejdzi przecież ten dach sięgał do ławek rezerwowych
https://www.google.com/maps/@41.3809623,2.1223859,3a,75y,333.9h,94.46t/data=!3m7!1e1!3m5!1scG3vMbb7s8B9emWhWVY8AA!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D-4.455409684987785%26panoid%3DcG3vMbb7s8B9emWhWVY8AA%26yaw%3D333.9030784689609!7i13312!8i6656?hl=pl-PL&entry=ttu&g_ep=EgoyMDI1MDIwMi4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D

0

@Blantozaur tam to bardzie zadecydował beznadziejny strzał Di Marii

1

@D10SLEO co dziwnego i niestosowanego jest tym, że na konferencji dotyczącej modernizacji policji i wprowadzeniu dla nich dodatku mieszkaniowego pojawili się policjanci? Przecież to jest kompletnie nietrafione porównanie sytuacji.

0

@partymaker 20% praw do zysku z transferu

1

@FcPortoFan1999 dwa faule w polu karnym, nie wiem nad czym oni myślą

1

@Pawlak1992 I jakoś dziwnym trafem na starych filmach dokumentalnych naziole niemal zawsze podnoszą rękę bardziej do góry niż w przód.
Niektórym chyba za bardzo do głowy weszła retoryka obrony Muska.
Poza tym salut rzymski został przyjęty jako pozdrowienie przez nsdap, oni nic nowego nie wymyślili.

0

@Szmulek głównie to gramy we własnym polu karnym

1

@Andi18 bez 9 ludzi z podstawowej 11 to nic dziwnego

1

@norbi77 przecież tak jest od wielu lat, we wrześniu na trybunach jest więcej Azjatów niż miejscowych

1

@SelloutCrowd Największym szczęściem Valdesa był Iker w Realu. W Barcelonie na siłę chcieli mieć wychowanka na bramce i Victor był pchany przez kilka początkowych lat, gdzie ze swoimi umiejętnościami nie powinien być nawet na ławce.

0

@Mitch_Atleta ciekawe też ile razy odgwizdali mu spalonego, na którym nie był

0

@Derean ale najpierw ktoś go tam musi zawołać

0

@Bartula no turyści to raczej dopingu nie robili

1

@Rewolucja123 po co nam dilerzy i kolesie z nożami nad trybunach...

0

@Derean przecież to nie on do tego wrócił tylko sędzia var

1

@kaamil1910 każdy kto grał w piłkę wie, że bramkarz który przez całą karierę grał słabo na przedpolu nie nauczy się tego na sam koniec, chłop wybiegł na 40 metr kompletnie niepotrzebnie i skasował obrońcę który przyjął piłkę i to wszystko w sytuacji gdy miał najlepszy przegląd pola ze wszystkich w tej sytuacji

1

@bronx to jest superpuchar

0

@MOLESTA ściślej to w Leganes pod Madrytem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?