mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Antimadridista_WR to że emeryt nie zna aktualnych przepisów to akurat nic dziwnego, oni się uczyli na podstawie kodeksu drogowego i później już nie wracali aktualnej ustawy
2
Geniusz Szczęsnego, zepchnął ich na prawą stronę i gol...
0
@BarcaFan20048989 czyli jeszcze łatwiejsza gra autobusami
0
@Korsain tak jest od zawsze, kontra to najprostsza gra
1
@esem91 jak będziemy grać tak wolno to nic nie odczują, będą stać i przesuwać w obronie, to wystarczy
1
@PatrykBarca bo potrafią grać z kontry, a nasza obrona na środku boiska do tego ich zaprasza, nie zawsze będzie fuks ze spalonymi na centymetry
2
@aspr1me asystę do Lamina?
0
@robsons23 przy takim tempie meczu to oni i dzisiaj będą w stanie zagrać dogrywkę
0
@jakub1906 biorąc pod uwagę sytuację w lidze to Legia raczej właśnie na puchar położy największy nacisk
0
@norbi77 ale czy takie trzymanie rąk jest naturalne i nie utrudnia gry obrońcom? To jest właśnie zapobiegnie zagrań ala Baggio
0
@norbi77 racja, coś mi się źle zakodowało, ale widzisz jakie to pole do krzywych akcji
0
@norbi77 z Nigerią, po tych mistrzostwach zaczęli mieszać w przepisach
1
@fart no ok, ale jak stwierdzisz czy ruch był celowy w kierunku piłki? To nadal będzie interpretacja sędziego.
0
@norbi77 no i kiedyś taki Roberto Bagio podchodził do rywala, który miał normalnie opuszczone ręce i z 1m podrzucał piłkę i trafiał w tą rękę, trafiał celowo, i cyk, karny;
jakim problemem będzie dla ogarniętego technicznie zawodnika wzięcie na zamach rozpędzonego rywala i trafienie go w rękę sunącą po ziemi?
Zacznie zwykłe polowanie na karne.
Ps
Trzeba zlikwidować głupi przepis że nie ma ręki po odbiciu od innej części ciała lub po zagraniu kolegi drużyny, to akurat promuje nieudolność piłkarzy
0
@Salchent a od kiedy to zależy od wyniku?
0
@ACMaldini3 będzie jak z obecnym przepisem o 6 sekundach trzymania piłki w rękach, przepis jest ale nikt go nie respektuje
0
@PIWOSZ89 standardowo jest 3 za komplet zmian, a mecz jest bardzo płynny, bez przerw
0
@masa11 może Real nie jest zmęczony
0
@Krzysztof1987 atletcico jak się otworzyło na atak to dostało kontrę i był karny, real tylko czeka na takie granie, z Vinim i mbape skontrują każdego, a takie cuda jak z nami ze spalonymi już się nie powtórzą
1
@jakub1906 to jest ewidentny, ciągły dół a nie rollercoaster
0
@FcPortoFan1999 Kibice grali jakiś mecz, że mieli okazję do zwycięstwa?
0
@FcPortoFan1999 nie byłby to rekord
5
@MesQueUnClub96 Niedawno żaliłeś się, że nie odnajdujesz się w swojej szkole, więc w czym problem? Opuścisz to nieprzyjazne środowisko.
0
@Roobo Tam doszło do tego, że ludzie bali się wyjeżdżać na wakacje, bo w tym czasie pakowały im się na chatę gangi, które się w tym wyspecjalizowały i zajmowały domy.
1
@BORO_12 Nie rozumiesz, albo nie chcesz. Jeden popełnia błąd wpływający na rywala, drugi tylko na swoją drużynę.
Gola nie możesz dać przy obronionym karnym, bo zacznie się debata czy np. piłka nie leciała na słupek, itd.
Może przy faulach w polu karnym każmy powtarzać akcję, bo przecież na ogół obrońca nie fauluje celowo?
1
@BORO_12 Jak chcemy wchodzić w detale, to spalony na 5cm powinien decydować czy nie? Jeżeli nie to jak duży już powinien?
Jak chcesz inaczej określić w przepisach takie zagranie przy karnym? Może masz jakiś dobry pomysł.
Co do bramkarza przed linią, to jest bardzo głupi przykład. Przecież jak obroni to działa na szkodę rywala. Błąd strzelca działa tylko na jego szkodę, więc dlaczego ma być za to karana drużny przeciwna. Koleś popełnił błąd i tyle, nie ma drugiej szansy.
0
@krzakov Jakie to ma znaczenie, skoro i tak są dwa dotknięcia?
Jak na tym spowolnieniu można nie widzieć, że najpierw wjechał w piłkę nogą postawną to szczerze nie mam pojęcia...
0
@BORO_12 Chcesz promować nieudolność strzelców?
3
@Krystiansigma2734 Przecież tam był spalony. Głupio, że nie puścili tej akcji, ale finalnie i tak by gola anulowali.
5
@krzakov Albo nikt nie chciał ich widzieć?
https://www.uefa.com/news-media/news/0297-1d449595df1f-e4e8a42fabeb-1000--uefa-statement-on-var-decision-at-atletico-de-madrid-vs-re/