mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@addept on to już w ogóle nie chce grać, to się nie zmieni póki kasa wpływa na konto
0
@Eto'o9 R10 a zauważyłeś różnicę chociażby w wielkości obiektywu tych urządzeń?
0
@Poversky1000 my już wygrywaliśmy 1-0 z San Marino po golu strzelonym ręką
0
@JBgomeS nie wiem, ale naszych klubów na niego nie stać...
0
@Dieselzor może po prostu Polak z wiedzą ze szkoły podstawowej...
3
@krzy_mlyn każdy wykonawca od pierwszego dnia budowy zbiera papiery na dowód opóźnień, z byle powodu, ewentualne kary to lata procesów
0
@Dieselzor nawet kopyto Borka wie, że pisze się "niewiele"
0
@lukaszbrk oby to był koniec
0
@DragonxNF poza drugim, reszta nie ma szans się pojawić
0
@turhiay taka jego rola
1
@Stu to ta mała mentalność
0
@Barcafan2020 myślisz szlachty z narodami, szlachta już wtedy swój interes stawiała ponad interesem ojczyzny
0
@Lewangoooolsky wszystko było lepsze niż u probierza
0
@JordiAlbion Jakbyś Probierza nie znał
0
@Barcafan2020 tak naprawdę to tej przyjaźni nigdy nie było, byli jedynie wspólni wrogowie
1
@LambiPL piłkarz mamy co najmniej na średnim poziomie, mamy beznadziejnego trenera,
to jest chłop, który całą swoją karierę piłkarską i trenerską opierał na rombance i falowaniu, ktoś kto oczekiwał czegokolwiek po grze jego reprezentacji musiał być totalnym naiwniakiem,
on nie miał prawa być selekcjonerem, ale e niestety trafił się kumpel Kulesza...
0
@Seledynowy A Moder? Chłop nie ogrania co się dzieje, strata za stratą. Jak już Bednarek ratuje jego głupie zagrania to jest źle.
0
@pride1899 jak na ten stadion to raczej standard, leży od kilku dni, oby nie było jak kiedyś, że przy wślizgu zwinie się cały pas
2
@Adran360 i kolejne mecze, ma których ilość prawie wszyscy tutaj narzekają
1
@Rastafarnianin Sok z czarnej porzeczki nie jest czarny...
0
@LukaszFan przy dotychczasowej zasadzie 10H i pozostałych obowiązujących przepisach (np. z ochrony środowiska) pod wiatraki nadawało się mniej niż 5% powierzchni Polski
3
@JoseArkadioMorales to graliby teraz jeszcze bardziej niepotrzebny mecz towarzyski
0
@Eklerek to pewnie dużo w 15 sekund się najechał po tym pisie
0
@MessiForeverTheBest Pewnie trzeba do wyników dodać opinie o Tadeuszu Batyrze...
0
@Chaoss to wiedzą od jakichś 15 lat
0
@Chaoss nie do końca, bo Niemcy albo coś wiedzą, albo bardzo serio się czegoś obawiają, a to nie oni są na pierwszej linii
1
@GTBTP Niemcy wykreślili dzisiaj limity na wydatki na zbrojenia z konstytucji przez wyłączenie ich z budżetu i nie wliczanie w deficyt. W złym kierunku to zmierza...
0
@Tasde Myślisz, że on pamięta co podpisał? Przecież nawet tego nie czytał.
0
@D10SLEO Już napisałeś. Po co ten czas przyszły?
6
@Kinginiesta przecież oni i tak liczą tylko do 100 tys.