0

@addept on to już w ogóle nie chce grać, to się nie zmieni póki kasa wpływa na konto

0

@Eto'o9 R10 a zauważyłeś różnicę chociażby w wielkości obiektywu tych urządzeń?

0

@Poversky1000 my już wygrywaliśmy 1-0 z San Marino po golu strzelonym ręką

0

@JBgomeS nie wiem, ale naszych klubów na niego nie stać...

0

@Dieselzor może po prostu Polak z wiedzą ze szkoły podstawowej...

3

@krzy_mlyn każdy wykonawca od pierwszego dnia budowy zbiera papiery na dowód opóźnień, z byle powodu, ewentualne kary to lata procesów

0

@Dieselzor nawet kopyto Borka wie, że pisze się "niewiele"

0

@lukaszbrk oby to był koniec

0

@DragonxNF poza drugim, reszta nie ma szans się pojawić

0

@turhiay taka jego rola

1

@Stu to ta mała mentalność

0

@Barcafan2020 myślisz szlachty z narodami, szlachta już wtedy swój interes stawiała ponad interesem ojczyzny

0

@Lewangoooolsky wszystko było lepsze niż u probierza

0

@JordiAlbion Jakbyś Probierza nie znał

0

@Barcafan2020 tak naprawdę to tej przyjaźni nigdy nie było, byli jedynie wspólni wrogowie

1

@LambiPL piłkarz mamy co najmniej na średnim poziomie, mamy beznadziejnego trenera,
to jest chłop, który całą swoją karierę piłkarską i trenerską opierał na rombance i falowaniu, ktoś kto oczekiwał czegokolwiek po grze jego reprezentacji musiał być totalnym naiwniakiem,
on nie miał prawa być selekcjonerem, ale e niestety trafił się kumpel Kulesza...

0

@Seledynowy A Moder? Chłop nie ogrania co się dzieje, strata za stratą. Jak już Bednarek ratuje jego głupie zagrania to jest źle.

0

@pride1899 jak na ten stadion to raczej standard, leży od kilku dni, oby nie było jak kiedyś, że przy wślizgu zwinie się cały pas

2

@Adran360 i kolejne mecze, ma których ilość prawie wszyscy tutaj narzekają

1

@Rastafarnianin Sok z czarnej porzeczki nie jest czarny...

0

@LukaszFan przy dotychczasowej zasadzie 10H i pozostałych obowiązujących przepisach (np. z ochrony środowiska) pod wiatraki nadawało się mniej niż 5% powierzchni Polski

3

@JoseArkadioMorales to graliby teraz jeszcze bardziej niepotrzebny mecz towarzyski

0

@Eklerek to pewnie dużo w 15 sekund się najechał po tym pisie

0

@MessiForeverTheBest Pewnie trzeba do wyników dodać opinie o Tadeuszu Batyrze...

0

@Chaoss to wiedzą od jakichś 15 lat

0

@Chaoss nie do końca, bo Niemcy albo coś wiedzą, albo bardzo serio się czegoś obawiają, a to nie oni są na pierwszej linii

1

@GTBTP Niemcy wykreślili dzisiaj limity na wydatki na zbrojenia z konstytucji przez wyłączenie ich z budżetu i nie wliczanie w deficyt. W złym kierunku to zmierza...

0

@Tasde Myślisz, że on pamięta co podpisał? Przecież nawet tego nie czytał.

0

@D10SLEO Już napisałeś. Po co ten czas przyszły?

6

@Kinginiesta przecież oni i tak liczą tylko do 100 tys.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?