0

@AlexDark00 nie obniżmy jeszcze, społeczeństwo się starzeje, ludzie żyją co raz dłużej, a na emerytury z każdym rokiem pracuje mniej ludzi;
populizm pełną gębą, ciemny lud kupił to raz, pewnie kupi kolejny

2

@AlexDark00 coś co wydarzyło się raz ciężko nazwać zwyczajem,
już pomijam to, że była to słuszna decyzja

1

@Comfortable_ on chyba bardziej powiedział to w odniesieniu do całego meczu

0

@FcPortoFan1999 po tej ostatniej nagonce na forowanie Legii? Przecież ci sędziowie mają pełne gacie.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 zostawialiśmy im hektary miejsca to tam biegali

5

Laboga dochodzi po raz pierwszy

1

1

@norbi77 przecież Eleven jest od dawna w 4k

0

@Coutinho007 żeby on jeszcze oprócz biegania czasami pograł w piłkę...

0

@MeAndSwan i kto miałby decydować czy zawodnik może kontynuować grę czy jednak ma kontuzję? Przecież to jest otwarta droga do symulek, przy pierwszym kontakcie z liderem przeciwnika typ się kładzie i płacze, że nie jest w stanie grać.

0

@Eklerek 40 minut gry? To czekamy na wysyp kontuzji mięśniowych. Przecież obecnie czystej gry w dużej części meczów nie ma nawet 60 minut, a i tak jest to naciągane w górę.

1

@BorzyKrzys Tomasz Listkiewicz to faktycznie ma karierę...
Taką w większości związaną z Marciniakiem.

0

@IMBALEO Wytykasz błędy? Sam piszesz o niej, że "piszę"...

0

@Jimmydeska Sobie to obejrzyj z powtórki od strony bramki Jagi. Młody najpierw się zaplątał, a później dał nura z lewej nogi, dopiero po tym prawą zahaczył o nogę Wszołka.

0

@konrad1661 puchniemy, wczoraj po 70 minucie nasi wyglądali już słabo fizycznie, ale to raczej nie reguła, a koszt szalonego pressingu przez pozostałą część meczu

1

@kamiVeB Problem w tym, że ogarnięci trenerzy przygotowują się na naszą wysoką obronę. Teraz w każdym meczu rywalom wychodzi prosta akcja - napastnik wybiega za naszą obronę i jednocześnie z nim, ale minimalnie później robi to drugi zawodnik, do którego jest podanie. Nasza obrona reaguje na ruch pierwszego, łapie go na spalonym, a drugi ma wolną drogę do bramki.

1

@Yoshi94 Gdzie on napisał, że ich szanuje?

0

@Sulimo faktem też jest, że przez wiele lat Lech wynajmował stadion od miasta za jakieś grosze, nie mające nic wspólnego z cenami rynkowymi.
Kiedyś klub się spłakał o to do miasta i obniżyli im opłatę do kilkuset tysięcy rocznie, gdy np. Legia buliła prawie 4 mln.

1

@JohnA droższe bo to perfumy a nie woda toaletowa

1

@BulaKG ostatnio bywało wręcz przeciwnie

1

@BezglutenowyPedri to się okaże, bo ostatnio Casado szału nie grał

0

BVB wreszcie trafiło na jakieś ogóry i potrafią strzelać...

0

@Pitinho "bo piłkarzyki grają za dużo"

0

@MichalZZZ na finał PP to raczej kibice większości klubów wykorzystali by całą dostępną pulę biletów

0

@FcPortoFan1999 wywalczyli sobie maczetami takie traktowanie przez resztę Polski

0

@LambiPL po co? Jest w sam raz.

0

@LambiPL i co raz lepsze warunki, mniejsze ligi niż kiedyś. Sama możliwość zrobienia 5 zmian drastycznie zmniejsza obciążenia, daje możliwość rotacji. Kadry też są szersze, kiedyś np. w Hiszpanii było rejestrowanych 23 zawodników. Co ma do tego Liga konferencji? Przecież tam grają drużyny, które nie grają w innych pucharach. To jedynie wyrównuje ilość spotkań pomiędzy większą ilością zawodników.

0

@LambiPL przecież jemu nie chodzi o zmęczenie a o wieczne narzekania piłkarzy, którzy są traktowani jak książęta a ciągle im źle.

0

@takisobiektos a z czego wynika ta intensywność? Jedynie z możliwości jakie daje piłkarzom to co ich otacza. Od sposobów treningu, przez odnowę do farmakologii. O tym kiedyś piłkarze mogli pomarzyć. Z drugiej strony wrzuć dzisiejszego piłkarza do ligi hiszpańskiej jak grały tam 22 zespoły i każ mu, zgrać 42 mecze ligowe na gównianych boiskach.

1

@Criss18Barca ma chłop 100% racji
@LambiPL on nie mówi o większości ludzi tylko o zawodowcach wykonujących swój zawód

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?