mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 nie obniżmy jeszcze, społeczeństwo się starzeje, ludzie żyją co raz dłużej, a na emerytury z każdym rokiem pracuje mniej ludzi;
populizm pełną gębą, ciemny lud kupił to raz, pewnie kupi kolejny
2
@AlexDark00 coś co wydarzyło się raz ciężko nazwać zwyczajem,
już pomijam to, że była to słuszna decyzja
1
@Comfortable_ on chyba bardziej powiedział to w odniesieniu do całego meczu
0
@FcPortoFan1999 po tej ostatniej nagonce na forowanie Legii? Przecież ci sędziowie mają pełne gacie.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 zostawialiśmy im hektary miejsca to tam biegali
5
Laboga dochodzi po raz pierwszy
1
@norbi77 teraz mam w Vectrze na 234, wcześniej w UPC też był
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/lista-kanalow-vectra-jakie-numery-gdzie-ogladac-jak-zamowic-kanaly-erotyczne
1
@norbi77 przecież Eleven jest od dawna w 4k
0
@Coutinho007 żeby on jeszcze oprócz biegania czasami pograł w piłkę...
0
@MeAndSwan i kto miałby decydować czy zawodnik może kontynuować grę czy jednak ma kontuzję? Przecież to jest otwarta droga do symulek, przy pierwszym kontakcie z liderem przeciwnika typ się kładzie i płacze, że nie jest w stanie grać.
0
@Eklerek 40 minut gry? To czekamy na wysyp kontuzji mięśniowych. Przecież obecnie czystej gry w dużej części meczów nie ma nawet 60 minut, a i tak jest to naciągane w górę.
1
@BorzyKrzys Tomasz Listkiewicz to faktycznie ma karierę...
Taką w większości związaną z Marciniakiem.
0
@IMBALEO Wytykasz błędy? Sam piszesz o niej, że "piszę"...
0
@Jimmydeska Sobie to obejrzyj z powtórki od strony bramki Jagi. Młody najpierw się zaplątał, a później dał nura z lewej nogi, dopiero po tym prawą zahaczył o nogę Wszołka.
0
@konrad1661 puchniemy, wczoraj po 70 minucie nasi wyglądali już słabo fizycznie, ale to raczej nie reguła, a koszt szalonego pressingu przez pozostałą część meczu
1
@kamiVeB Problem w tym, że ogarnięci trenerzy przygotowują się na naszą wysoką obronę. Teraz w każdym meczu rywalom wychodzi prosta akcja - napastnik wybiega za naszą obronę i jednocześnie z nim, ale minimalnie później robi to drugi zawodnik, do którego jest podanie. Nasza obrona reaguje na ruch pierwszego, łapie go na spalonym, a drugi ma wolną drogę do bramki.
1
@Yoshi94 Gdzie on napisał, że ich szanuje?
0
@Sulimo faktem też jest, że przez wiele lat Lech wynajmował stadion od miasta za jakieś grosze, nie mające nic wspólnego z cenami rynkowymi.
Kiedyś klub się spłakał o to do miasta i obniżyli im opłatę do kilkuset tysięcy rocznie, gdy np. Legia buliła prawie 4 mln.
1
@JohnA droższe bo to perfumy a nie woda toaletowa
1
@BulaKG ostatnio bywało wręcz przeciwnie
1
@BezglutenowyPedri to się okaże, bo ostatnio Casado szału nie grał
0
BVB wreszcie trafiło na jakieś ogóry i potrafią strzelać...
0
@Pitinho "bo piłkarzyki grają za dużo"
0
@MichalZZZ na finał PP to raczej kibice większości klubów wykorzystali by całą dostępną pulę biletów
0
@FcPortoFan1999 wywalczyli sobie maczetami takie traktowanie przez resztę Polski
0
@LambiPL po co? Jest w sam raz.
0
@LambiPL i co raz lepsze warunki, mniejsze ligi niż kiedyś. Sama możliwość zrobienia 5 zmian drastycznie zmniejsza obciążenia, daje możliwość rotacji. Kadry też są szersze, kiedyś np. w Hiszpanii było rejestrowanych 23 zawodników. Co ma do tego Liga konferencji? Przecież tam grają drużyny, które nie grają w innych pucharach. To jedynie wyrównuje ilość spotkań pomiędzy większą ilością zawodników.
0
@LambiPL przecież jemu nie chodzi o zmęczenie a o wieczne narzekania piłkarzy, którzy są traktowani jak książęta a ciągle im źle.
0
@takisobiektos a z czego wynika ta intensywność? Jedynie z możliwości jakie daje piłkarzom to co ich otacza. Od sposobów treningu, przez odnowę do farmakologii. O tym kiedyś piłkarze mogli pomarzyć. Z drugiej strony wrzuć dzisiejszego piłkarza do ligi hiszpańskiej jak grały tam 22 zespoły i każ mu, zgrać 42 mecze ligowe na gównianych boiskach.
1
@Criss18Barca ma chłop 100% racji
@LambiPL on nie mówi o większości ludzi tylko o zawodowcach wykonujących swój zawód