0

@krzakov Jakie to ma znaczenie, skoro i tak są dwa dotknięcia?
Jak na tym spowolnieniu można nie widzieć, że najpierw wjechał w piłkę nogą postawną to szczerze nie mam pojęcia...

0

@BORO_12 Chcesz promować nieudolność strzelców?

3

@Krystiansigma2734 Przecież tam był spalony. Głupio, że nie puścili tej akcji, ale finalnie i tak by gola anulowali.

1

@RafaPL Skąd Ty wiesz z czego on się śmiał?

0

@Kengo wystarczy otworzyć mapy google żeby stwierdzić, że nie do końca tak jest;
to jest granica z rezerwatem, a wokół jest masa mniejszych miejscowości

2

@Kapitan hawk Już się boją i forują angoli...

4

@AduŚ07 Polska płaci abonament za ich używanie, a nie zakup urządzeń.

1

@KamQiX Obejrzyj sobie kilka odcinków "Sędziów" na C+. W każdym meczu główny wali tekstem do var coś w stylu "na razie to poszczam, ale sprawdź mi czy tam nie było ręki"...

0

@MichuZ44 To jak zmierzyć siłę kontaktu, który należy już odgwizdać? Był kontakt to był, nie ma tematu.

0

@heniusss I dlatego jest karane, a nie pozwala się powtórzyć strzał gamoniowi, który to zrobił.

2

@Bilon87 Może dlatego, że błąd bramkarza działa na niekorzyść rywala, a nie swojej drużny? Przecież to oczywiste.

1

@Eklerek trzeba było wpisać w umowę sprzedaży prowizję za zdobycie ZP...

0

@Bocheno1 a nasz będzie się nazywał "Nou Camp Nou"?

0

@Xxxbarca4ever ale co walnął z bańki jakąś muchę, to jego

5

@jacobFCB ten premier to też efekt obywatelskiego wyboru

0

@Sebolinho chyba tylko nasze asy z meczyków podali taki wiek,

0

@ptrx za kontuzje to Dembele czy Pedriego to raczej odpowiadali trenerzy od przygotowania fizycznego a nie lekarze. Lekarz drużyny na reagować w trakcie meczu na ewentualne urazy.

0

@Hosh na meczu jest na ogół jeden delegat federacji i w takiej sytuacji raczej ma mało do gadania. Musi się zgodzić rywal i federacja.

0

@Cvzx w tej cenie to raczej woda toaletowa

8

@Ojciec5tkidzieci Przecież młody się zabił pod tym jak Polskie Radio ujawniło jego dane i wszyscy wokół niego się dowiedzieli co się stało. To się wydarzyło już długo po samym fakcie wykorzystywania i z duża dozą prawdopodobieństwa można uznać, że dzieciak by żył gdyby nie ujawniono jego danych. Nawet jeżeli był "na granicy" to ta sytuacja doprowadziła do jej przekroczenia.

0

@maroon Pewnie właśnie zrobił to u siebie. Są patafiany, które remontując mieszkania wszystko leją do kibla, kleje, farby, gipsy. Z góry to poleci, ale gdzieś się zatrzyma i uzbiera.

0

@patrix211 takie procesy zachodzą w zjaranych mózgach

1

@Hosh Co stało na przeszkodzie w rozegraniu meczu 6 lipca, gdy zagrali sparing z Legią? Nie sądzę żeby Legia robiła jakieś problemy.
Przecież ten Superpuchar to od zawsze dla grających w nim drużyn element przygotowań do sezonu.

0

@urbipl tvp info (jak każda tv) ma trochę mały wpływ na to co gadają goście w programach na żywo

0

@FcPortoFan1999 raz przegrali tytuł z Lechem różnicą bramek (wtedy ŁKS też miał tyle samo punktów), a dwa tytuły zdobył Widzew, który ekipę miał wtedy nie gorszą.

2

@turhiay raz też się nie zgodzili, bo na ich stadionie były targi książki :)

1

@turhiay To nie tylko wina PZPN, ale też (albo i głównie) Jagiellonii, która nie zgodziła się na 2 pierwotne terminy bo miała zaplanowane sparingi.

0

@norbi77 powołuje się na nich wiele osób; będą się nadal powoływać w sytuacjach, które będą po myśli "powołujących",
nic w tym dziwnego w sytuacji gdy brak jakiekolwiek autorytetu w tych sprawach

0

@stone80 Zapytaj tych co będą mieszkać w promieniu kilku km od elektrowni. Ludzie są za, ale pod warunkiem, że będzie to daleko od nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?