0

@Rewolucja123 chłop zdecydowanie za bardzo szanuje te barwy

0

@July_6_BcN problem w tym, że ona właśnie w tych "innych" widzi winnych tej tragedii, poniekąd słusznie

0

@ProMILs przed to prawie nikt nie miał pojęcia kim ona jest

0

@Ojciec5tkidzieci ludzie po stracie dziecka często stają się zgorzkniali

0

@VegetaPolska to nie żaden baraż tylko normalna 1/16, runda którą drużyny z pierwszej 8 przeszukują w nagrodę

0

@partymaker w lm nie ma żadnych baraży

0

@Blantozaur z tym składem to bez przesady, tutaj problemem może być jedynie pieczywo, które i tak jest kupione

0

@ViscaelBarca2007 kiedyś w La Liga było 20 drużyn, w pucharze króla rewanże w każdej rundzie, medycyna na poziomie nieporównywalnym do dzisiejszego i piłkarze nie płakali że grają za dużo,

0

@kubix05 to w zasadzie była jakaś 80 minuta meczu

1

@escarabajo gotowiec z Lidla wygląda bardziej zachęcająco:)

4

@ali3gator Araujo który po dwóch sprintach nadrwya mięśnie?

0

@ViscaelBarca2007 a może wrócić do 3 zmian w meczu i niech te miękkie chłopaczki wezmą się za trening a nie socjalmedia?

3

@AlphaNumeric raków w czapę to akurat zawsze plus

0

@barcafan1789 to się trzymaj tego szlaku, może nie zbłądzisz


1

@PatrychoO ona od dłuższego czasu "dochodzi do pełnej sprawności", podobno po przemęczeniu poprzednim sezonem

0

@Stinger_ te słabe Newcastle nie gra środkowymi obrońcami na połowie boiska

0

@yoli barkiem mu buta zdjął?

1

@Kluivert_P karny oczywisty

0

@Kitek1640 gdyby padł pierwszy gol to tej drugiej sytuacji raczej by nie było...

0

@Mow_mi_Douglas co to znaczy, że papszun wyciągnął raków z drugiej ligi? Przecież oni tam i później w I lidze mieli budżet 3x większy niż reszta. Świerczewski kupował mu go tylko chciał. Ta drużyna powinna awansować bez trenera.

0

@Criss18Barca Babiarz to już dawno stracił kontakt z rzeczywistością

1

@Criss18Barca czytałeś całą ustawę czy tylko hasło "parytet płci"?

0

@SeWo77 szpital Cumberland County jest w Brooklynie

0

@FcPortoFan1999 na to już musisz sam odpowiedzieć w imię swojej potrzeby zaistnienia na anonimowym forum

0

@FcPortoFan1999 chyba bardziej żebyś miał powód do kolejnego komentarza dla sztucznego podtrzymania dyskusji

0

@FcPortoFan1999 to skąd durne stwierdzenie "koszykarze również"?

0

@FcPortoFan1999 koszykarz to nie sportowiec?

1

@Bocheno1 i to w czasach gdy w meczach np. z Detroit panowała zasada "Jordan może zdobyć punkty ale nie prawa po nich stać". Wtedy w NBA w obronie można było robić wszystko, teraz obrona ma się przyglądać jak rywal rzuca za 3 bo nie można nawet na niego krzywo spojrzeć...


1

@BezglutenowyPedri nie, wcale, to nie zdjęcie Messiego na bandzie przed kibicami nie było na wszystkich okładkach,
Taka jest prawda, że w tym meczu to Neymar pociągnął drużynę.

0

@Zoker biorąc pod uwagę, że to jedyna partia której celem nie jest rządzenie i wzięcie jakiejkolwiek odpowiedzialności, a jedynie wprowadzenie do sejmu swoich ludzi do pobierania kasy, to tak, mądrze robią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?