- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1715 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1715 Culés
10
Pan Krzysztof Bosak w jakże trafny sposób przedstawił działania partii opozycyjnych w sejmie na przykładzie dzisiejszych głosowań PiS:
"Ciekawa jest postawa posłów PiS: najpierw jeden z nich (pinokio) wyszedł zaatakować rząd za najwyższy deficyt w historii, a następnie w ponad stu szczegółowych głosowaniach popierają wszystkie poprawki budżetowe, z których każda w praktyce podnosi deficyt".
1
@Bobo25 a konfederacja jak zawsze zagłosuje inaczej, mając świadomość nikłego znaczenia swoich głosów i zerowej odpowiedzialności...
Za rok, dwa okaże się, że w jednej sprawie mieli rację i będzie odtrąbienie tego, że oni byli przeciw.
4
@mkord "a konfederacja jak zawsze zagłosuje inaczej, mając świadomość nikłego znaczenia swoich głosów i zerowej odpowiedzialności..."
No to chyba mądrze robią? XD
0
@Zoker biorąc pod uwagę, że to jedyna partia której celem nie jest rządzenie i wzięcie jakiejkolwiek odpowiedzialności, a jedynie wprowadzenie do sejmu swoich ludzi do pobierania kasy, to tak, mądrze robią
0
@mkord Jakiej odpowiedzialności? PiS rządził 8 lat, czy wziął ktokolwiek odpowiedzialność za złe decyzje i działania na szkodę państwa?
Raczej 99% tych ludzi jest tam (w sejmie) dla pieniędzy, a nie dla lepszej Polski.
2
@Bobo25 A czy to czasem nie lider Konfederacji Sławem M. mówił ostatnio że wysoki deficyt to nie problem już? To podobno najlepszy ekonomista tego kraju, wiec w czym problem?
A czy czasem nie Konfederacja krzyczy ze trzeba rozliczyc każdego z poprzedniej władzy i wywrócić stoliki, a później w ani jednym głosowaniu nie jest za zdjęciem imunitetu by to faktycznie zrobić?
Jak to sie nazywa Hipokryzja?