1

@Sulimo problem jest taki, że Lech stał się Amicą już po tamtych czasach i jest jedynym klubem w Polsce, który nie został ukarany za udowodnioną korupcję

Trochę mylisz "brudy" na Legię z realiami jakie wtedy panowały. Legia nie robiła wtedy nic czego nie robiły inne kluby, to były rozgrywki między ministrami a nie klubami

0

@Sulimo ty wiesz, że w czasach do których pijesz były głównie resortowe kluby i wtedy mistrzostwa hurtem szły na Śląsk, za ciężką pracę górników; ani wojskowa Legia, ani milicyjna Wisła czy kolejowy Lech nie miały wtedy w strukturach nic do gadania, mistrzostwo poza Śląsk wyjeżdżało sporadycznie
Ps
Zakładam, że wiesz dlaczego Lech zaczął grać na licencji Amici...

0

@Janas11224 wstawiasz i rozpowszechniasz mema z babolem, ziomuś

0

@Sulimo chyba jednak Lech, mając taką kadrę, zaplecze i pieniądze nie grając w pucharach

0

@Janas11224 Messi w żadnym sezonie nie strzelił 91 goli...

0

@Sulimo Lepiej Lech niż Raków czy Jaga. Mówię to jako kibic Legii, dla dobra polskiej piłki.

0

@bartas97 ty naprawdę nie widzisz różnicy w grze rakowa teraz i w czasie pierwszej kadencji papszuna?

0

@pero1983 czyli wszystko u nich w normie, nie da się na to patrzeć, więcej polotu ma kostka brukowa

0

@Iniesta8i do tego fura farta

0

@Safrani miał trzech, zostawił sobie jednego

3

@macio_944 pis po mistrzowski i z wielką pompą "wbijał pierwsze łopaty" czy odbierał stępki statków, problem w tym, że później nic się dalej nie działo...

4

@Sulimo On szybkości i dryblingu nigdy nie miał na poziomie wymaganym dla dobrego skrzydłowego. Miał dobre wykończenie, chociaż mam wrażenie, że po prostu był w takim okresie, że co kopnął to wpadało do bramki, z różnych przyczyn.

6

@Safrani to nie jest zjazd dla niepełnosprawnych, jedynie ułatwienie dla wózków dziecięcych

0

@Rifek to równie dobrze ma też pochodzenie austriackie i rosyjskie, ten sam poziom spowinowacenia co z polskim...

0

@Trojanek23 Na razie przełożyli tylko dzisiejszy mecz w Pucharze Króla.

0

@FcPortoFan1999 Spałeś przez 2 miesiące, że dopiero teraz taki wniosek wysuwasz?

2

@Krzysztof1987 gdyby jeszcze fifa cokolwiek mogła w aspektach, które wymieniłeś...

1

@Spacedragon to, że jej dziadek był Żydem z Polski raczej nie oznacza polskiego pochodzenia, tak samo jak pochodzenie jej babci nie oznacza pochodzenia austriackiego czy rosyjskiego

1

@Bernard777 Może dla drużyn z niższych lig, które nie mają oświetlenia na stadionach, a mamy okres roku, w którym o 16 robi się ciemno?

0

@ChiefKeef on pisał, że zrobi 10x więcej, ktoś w tym poście dał d... z tłumaczeniem

0

@kamiVeB z rodzicami i bratem

1

@Bernard777 pewnie zgodnie z planem o 20.45

3

@Kidd sędzia sobie przypomniał o wytycznych jak Pena się odezwał...

0

@Redakcja Na czym będzie polegała ta walka o nagrody? Jakiś dodatkowy konkurs talentów?
Przecież wszystko jest już rozstrzygnięte, brakuje tylko ogłoszenia wyników...

2

@NeroTFP1 trzeba bardzo nie chcieć skumać, że chodzi jej o Lewego

0

@takisobiektos najgorsze co z tego widać to brak zainteresowania uprawianiem sportu

1

@BulaKG chyba po czwartym golu ktoś z naszego sztabu wpadł z radością aż do boksu Realu

0

@Irmscher10 i po niemiecku też by pogadał

0

@Mafiutto gdyby wykorzystali wszystko to manita to minimum

0

@FcPortoFan1999 a powinno być 1-5 gdyby Mena nie spartaczył dwóch akcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?