0

Szybko poszło

5

Ćwiąkała odkrył, że przewinienia na środku boiska są inaczej interpretowane niż te w polu karnym. Chłop piłkę chyba od tygodnia ogląda...

0

@Faro przecież tak to wymawia większość komentatorów, na euro też tak było

0

@takisobiektos to nic do 5 miejsca Polski

0

@barcelonaLM nie każdy łokieć jest taki sam

0

@Radzio_94 może w tym upadającym grajdole tylko on ma odpowiednią mentalność

1

@TheNekro94 jednak nie w jednym meczu, do tego u siebie

0

@FcPortoFan1999 on to w Radomiu tylko bywał

4

@tbas chłop prawie zawsze zamyka oczy przy interwencjach to albo zgadnie i w niego trafią albo gol

2

@KRISU77 ładne golazo

0

@Hosh Japonia nie ma żadnego pomysłu na podniesienie dzietności. Oni całe wysiłki skierowali na automatyzację i robotyzację życia. Np. już wiedzą, że za 15 lat nie będzie wystarczająco ludzi do służenia w armii, dlatego już przerabiają okręty tak żeby np. niszczyciele obsługiwało 60 osób zamiast obecnych 200 (takie jednostki już są w użyciu). W podobny dołek zaczynają wpadać Chiny w wyniku polityki jednego dziecka, która teraz daje potężny niż demograficzny.

0

@Matheu12 w Czechach nic nie ustabilizowali, po prostu od kilku lat wliczają w statystykę urodzeń dzieci Romów, które bardzo podnoszą średnią. Fizycznie nic się u nich nie zmieniło.

1

@Trojanek23 Skąd 5 dni po powodzi miały się nagle wziąć nowe lub wyremontowane mieszkania? Kobieta jest rozżalona i ma w tej sytuacji do tego prawo, ale trochę myślenia by się przydało.

0

@KamQiX Tutaj powinien grać do boku, do prawej. Po takim zagraniu 4 zawodników Monaco zostałoby za linią piłki.

3

@Damiain Eric wychodził bo tak gramy od lat. Tutaj po prostu poszedł za nim rywal i został wyłączony z gry. Przecież Mats już Busquetsa tak kilka razy "wsadził na konia" i Romeu ze dwa razy rok temu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mekston Myślę, że Koledze chodziło tutaj o odniesienia historyczne....

3

@Azazel_Pazuzu A pierwszy raz kiedy ich pokonał?

2

Mają tego bandytę:


0

@abram3k do tego przeciętny bramkarz, dzieciak na środku obrony (oczywiste jest, że będzie popełniał błędy i nie utrzyma formy), brak defensywnego pomocnika, brak lewgo skrzydła, stary człowiek na 9, bez zmiennika, opieranie gry na 17latku, który tego wozu nie uciągnie przez cały sezon

0

@ElKamil on stanął długo przed podaniem, to Mats się zafiksowal że podaje w to miejsce i już nie było odwrotu

0

@robsesh wpuszczenie fatiego w tym momencie nie miało żadnego sensu

0

@Salwik92 rozgrywki jakie by nie były, to grają w nich drużyny na podobnym poziomie, więc się da

1

@Sulimo on oczywiście nie widział, że całą pierwszą połowę walili nam piłki za linię obrony i nadal kazał bronić na 40 metrze mając dwóch wolnych środkowych obrońców przeciwko lekkoatletom w ataku rywala...

1

@Salwik92 Legia z Rakowem w finale PP, wprawdzie po karnych ale wygrali.

0

@Kuchar 10-1 od razu, gramy obroną na środku boiska mając dwóch wolnych środkowych obrońców i na przeciwko 3 piłkarzy mogących biegać w zawodach na 100m...

0

@kanver_ to jest jedyny ich pomysł na grę, nie trzeba się murować, wystarczy skrócić pole między bramkarzem i obroną, ustawić ją na 25 metrze i już nie ma miejsca na przerzuty za linię bo wszystko skasuje bramkarz

0

W pierwszej połowie było 7 czy 8 piłek za linię obrony, które cudem ratował spalony. I co? Nic, dalej gramy obroną na 40 metrze mając jednego zawodnika mniej...

0

@G9 to usiądź, może będzie lepiej

1

@FcPortoFan1999 Jak to miałoby być NRD rządzone przez komunistów?
Przecież w całym bloku wschodnim była propaganda sukcesu i kraje mlekiem i miodem płynące, więc wg nich pomoc byłaby zbędna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?