0

@tbas jeżeli powtórzy się ilość wody z 97 to zbiornik Racibórz (o ile będzie pusty) może przyjąć maksymalnie 15% tej wody; także niestety Wrocław nie może być spokojny

0

@tbas trochę jeszcze brakuje


0

@Pnog37 bo Militao tak ma od lat, on często pokazuje że coś go boli, a faktycznie nic mu nie jest, takie kierowanie na siebie uwagi

0

@FcPortoFan1999 chłop przyjął piłkę ponad 20 metrów od bramki, potruchtał kilka kolejnych i strzelił, w tym czasie żaden z rywali nie zrobił nic żeby mu przeszkodzić

3

Parodii gry obronnej Jagiellonii ciąg dalszy.

1

@maroon problem w tym, że PiS praktycznie nic nie zrobił, oni całkowicie odpuścili budowę i remonty wałów zamiast kontynuować to co było robione przed nimi

0

@Kidd jakichś sukcesów...

7

@Rastafarnianin oni całą energię skierowali na robienie wałów innego rodzaju

1

@Lucyfffer może się dogada i weźmie Sasina do pomocy, ponad podziałami;
gdyby nie wały zbudowane i zmodernizowane w czasach rządów ekipy Tuska to tam już dzisiaj byłby dramat

0

@FcPortoFan1999 akurat wrogość pogoni do Legii jest bardziej pozorowana; tam pożarły się wierchuszki kibicowskie, reszta dalej jest neutralna

0

@JordiAlbion Pytanie dotyczyło słowa murzyn a nie czarnuch, więc podtekst z białasem nie jest trafiony.

0

@Danny Gaucho W 1939 nie było Ekstraklasy, wtedy nazwą była po prostu Liga.

0

@MesQueUnClub_87 Głośnik w centralnej części deski rozdzielczej (pod pokrywą z czujnikiem światła).
- google 30 sekund

0

@Kgorecki2500 i pewnie z tego powodu linie odwołały lot...

0

@Kidd to porównanie jest poniżające dla Brożka, on jakąś karierę jednak miał

1

Szymczak z golem. Pioteł już liczy miliony euro za transfer...

0

@bartekvisca oj, on uznał że będziemy cały mecz trzymać piłkę i defensywny pomocnik jest zbędny

0

@Szklaner to że ma więcej pomysłu to chyba oczywiste i wiadome już przed meczem

0

@norbi77 ta ostatnia flaga to jakiego kraju?

0

@Szklaner i wyciągnęli remis

4

@Linnox W jej przypadku nie pod każdym. Technicznie jest półkę wyżej od wielu piłkarzy.

6

Brawo Ewa... Drugi gol.

2

@Faro Ona wygląda na boisku jak klon Iniesty

0

@FcPortoFan1999 28 lat to nie młody, on nie jest Brożkiem

0

@FcPortoFan1999 młody Buksa siedzi w Zabrzu, nie jest powołany nawet do u21

0

@Faro i za Ronaldo:)

1

@Kapitan hawk Ona już kilka goli strzeliła. To pierwszy mecz o stawkę.

1

@Kgorecki2500 Boruc mógł chociaż spróbować obronić...

0

@norbi77 dlaczego robić odpoczynek kosztem meczów reprezentacji? Może jednak zrezygnować z rozdmuchanej LM, zrobić system pucharowy od startu, bez grup? Terminarz jest przeładowany meczami klubowymi, a nie kadrowymi.

0

@norbi77 przecież liga narodów jest grana w terminach, w których normalnie były grane mecze towarzyskie, ma to większy sens niż wcześniej, poza tym to właśnie dzięki obecnemu systemowi Polska mogła zagrać na euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?