mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas jeżeli powtórzy się ilość wody z 97 to zbiornik Racibórz (o ile będzie pusty) może przyjąć maksymalnie 15% tej wody; także niestety Wrocław nie może być spokojny
0
@tbas trochę jeszcze brakuje
0
@Pnog37 bo Militao tak ma od lat, on często pokazuje że coś go boli, a faktycznie nic mu nie jest, takie kierowanie na siebie uwagi
0
@FcPortoFan1999 chłop przyjął piłkę ponad 20 metrów od bramki, potruchtał kilka kolejnych i strzelił, w tym czasie żaden z rywali nie zrobił nic żeby mu przeszkodzić
3
Parodii gry obronnej Jagiellonii ciąg dalszy.
1
@maroon problem w tym, że PiS praktycznie nic nie zrobił, oni całkowicie odpuścili budowę i remonty wałów zamiast kontynuować to co było robione przed nimi
0
@Kidd jakichś sukcesów...
7
@Rastafarnianin oni całą energię skierowali na robienie wałów innego rodzaju
1
@Lucyfffer może się dogada i weźmie Sasina do pomocy, ponad podziałami;
gdyby nie wały zbudowane i zmodernizowane w czasach rządów ekipy Tuska to tam już dzisiaj byłby dramat
0
@FcPortoFan1999 akurat wrogość pogoni do Legii jest bardziej pozorowana; tam pożarły się wierchuszki kibicowskie, reszta dalej jest neutralna
0
@JordiAlbion Pytanie dotyczyło słowa murzyn a nie czarnuch, więc podtekst z białasem nie jest trafiony.
0
@Danny Gaucho W 1939 nie było Ekstraklasy, wtedy nazwą była po prostu Liga.
0
@MesQueUnClub_87 Głośnik w centralnej części deski rozdzielczej (pod pokrywą z czujnikiem światła).
- google 30 sekund
0
@Kgorecki2500 i pewnie z tego powodu linie odwołały lot...
0
@Kidd to porównanie jest poniżające dla Brożka, on jakąś karierę jednak miał
1
Szymczak z golem. Pioteł już liczy miliony euro za transfer...
0
@bartekvisca oj, on uznał że będziemy cały mecz trzymać piłkę i defensywny pomocnik jest zbędny
0
@Szklaner to że ma więcej pomysłu to chyba oczywiste i wiadome już przed meczem
0
@norbi77 ta ostatnia flaga to jakiego kraju?
0
@Szklaner i wyciągnęli remis
4
@Linnox W jej przypadku nie pod każdym. Technicznie jest półkę wyżej od wielu piłkarzy.
6
Brawo Ewa... Drugi gol.
2
@Faro Ona wygląda na boisku jak klon Iniesty
0
@FcPortoFan1999 28 lat to nie młody, on nie jest Brożkiem
0
@FcPortoFan1999 młody Buksa siedzi w Zabrzu, nie jest powołany nawet do u21
0
@Faro i za Ronaldo:)
1
@Kapitan hawk Ona już kilka goli strzeliła. To pierwszy mecz o stawkę.
1
@Kgorecki2500 Boruc mógł chociaż spróbować obronić...
0
@norbi77 dlaczego robić odpoczynek kosztem meczów reprezentacji? Może jednak zrezygnować z rozdmuchanej LM, zrobić system pucharowy od startu, bez grup? Terminarz jest przeładowany meczami klubowymi, a nie kadrowymi.
0
@norbi77 przecież liga narodów jest grana w terminach, w których normalnie były grane mecze towarzyskie, ma to większy sens niż wcześniej, poza tym to właśnie dzięki obecnemu systemowi Polska mogła zagrać na euro