mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PIWOSZ89 do ligi Europy
0
@DamianBarcaCule dziennikarz nie znający frazeologizmów - "FIFA też nie ZASYPUJE gruszek w popiele"
0
@misterio Bosak to mówi to co mu akurat pasuje, tytaj pis nie był prawicą:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1024840598998187&id=100044167702312&set=a.333198004829120
0
@FcPortoFan1999 oby PSG zagrało tak beznadziejnie jak my
0
@Janek_7 to wpada do spamu
1
@Azi tam i tak powstaje całe osiedle
0
@A4ron te 5.3 mln to oglądalność w tvp, trzeba by też doliczyć europsort
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 przecież parę minut temu twierdziłeś że to Australijczyk gra jakieś niebotyczne returny, czyli się da
0
@barcelonaLM nie w sytuacji gdy graczy dzieli ponad 50 pozycji w rankingu
0
@MesQueUnClub96 to mógł zrobić kapitalne returny, poza tym były dwie wymiany, które Hubert przegrał
0
Przegrać gema przy prowadzeniu 0-40 to trzeba być Hurkaczem...
1
@Kamilos84 zrobiła sobie trening przed maratonem:)
0
@MesQueUnClub96 dwie minuty wcześniej pisałeś że serwis Huberta nie działa, więc chyba żaden super return nie jest tutaj potrzebny
Czy może, jak to często już bywało zaprzeczasz sam sobie?
0
@Kuchar wystarczy Francja Holandia i Włochy
3
@FanBarcy22 przecież teraz i tak za 2 tygodnie tez nikt nie będzie o tym wspominał
1
@insp1re siadałem do tego 3 razy i nigdy nie dobrnąłem dalej niż do 7 odcinka
0
@VamoSBarca88 raczej wyłączyli, to było światło
0
@FCB_dimiC tak na oko z 1000 razy za mało:)
1
@kamyk_23 zapewne jako jedyny wiedział o przetargach ARiMR, tak sobie tam chłopcy działali
0
@Kuchar sportowcy mają ważniejsze plany niż udział w takiej imprezie, Ona pewnie już dawno jest w domu
0
@LukaszFan źle xd.
1
Nieźle, wg komentatorów Eurosportu scena ma 2,5km kwadratowego powierzchni...
1
@Kgorecki2500 pierwszy był kiedyś w Legii
0
@Kamil689 nasi już kiedyś na plaży pokazali swoje możliwości
1
@barcelonaLM Chińczycy już wygrali klasyfikację w 2008
0
@DonCarletto co nie zmienia faktu że on urodził się i wychował w Hiszpanii więc teoria o angielskim bo "jest z pochodzenia Ghanczykiem" nie ma tutaj nic do rzeczy
0
@DonCarletto urodził się i wychowywał w Hiszpanii, więc chyba pochodzenie jego ojca nie tutaj nic do rzeczy
1
@Lisuuu najlepsze jest to że tej konkurencji nie ma jakiegoś specjalnego sprzętu
0
@sevs taki paradoks, jak ze sraczką, i rzadko i często