mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca z tym że kajakarze mają te same ustawienie bramek w danych zawodach a nie od zawsze i wszędzie
9
@TheNekro94 na 100m też biegają od zawsze tak samo
1
@SawneyBean nie, przepis jest jednoznaczny, bez rozróżnienia na przypadki, linia ciągła nie oznacza bezwzględnego zakazu wyprzedzania.
Samo użycie terminu "bezwzględny", który przywołałeś wskazuje na brak rozróżnienia na różne sytuacje, co jest błędnym podejściem do sprawy.
0
@BorzyKrzys Pod jakim względem nie są eksploatowani? Oni grają więcej meczów niż piłkarze.
1
@zadafcb Jako jedyni nawiązują jakąś walkę z azjatami.
0
@ACMaldini3 Nacho.
0
@SawneyBean Podwójna linia ciągła to NIE JEST bezwzględny zakaz wyprzedzania. Możesz wyprzedzić rowerzystę, ale bez przekraczania linii i zachowania min. 1 m od niego.
14
@partymaker tutaj nie ma znaczenia czy się wylądowało, ale to czy piłka była jeszcze w grze
2
@kanver_ Jeżeli to teren zabudowany i 50km/h to nie może. Chodnik jest dla pieszych.
0
@pt9 Już wpłacili ale komornik zajął.
0
@NeroTFP1 Sportowcem roku został za osiągnięcia dla Bayernu :)
0
@Patriskos prawie 1,5
0
@FcPortoFan1999 to, że nadużywasz słowa "predykcja" nie znając jego znaczenia
0
@tomek8756 Jej babcia jest Polką, nie uśmiercają kobiety przedwcześnie.
0
@FcPortoFan1999 może dlatego, że predykcja opiera się na bardzo konkretnych danych i parametrach, a Ty po prostu próbujesz zgadywać
0
@takisobiektos oni od połowy turnieju grają we trzech, bez zmiennika
0
@kanver_ W Bayernie to był w takiej formie że robił to świadomie. Tutaj źle przyjął i się potknął.
0
@kanver_ Przyjęcie lewego? Przecież on chciał iść z tą piłką do przodu ale mu odskoczyła i dlatego się obrócił.
0
@tomek8756 no są, u jednych cellulitu nie widać
0
@sen prawie 400 pojechało
1
@NeroTFP1 ta ścianka to może być jedyne nasze złoto
0
@Culer9002 17 mln czyli ponad 2x mniej niż Polska i 4x mniej niż takie Włochy czy Francja a medale na ich poziomie
0
@barcelonaLM ma też indywidualne mś sprzed roku
0
Holandia jest niesamowita. Malutki kraj a już 13 medali, w Tokyo było 36.
1
@cules100pro co ma do tego tebas? Girona to satelita arabów z City, ma ogrywać zawodników i zarabiać pieniądze.
1
@Lidwinho nie salutuje się do samej głowy, musi być czapka z insygniami państwa, godło lub flaga; poza tym cywile nie salutują
0
@RosjaninBut "baza się właśnie rozbudowuje", co z serwisem, sieciocentrycznością, osłoną p-lot tej bazy? Holendrzy 10 lat przygotowywali infrastrukturę pod te samoloty i dopiero je kupili, u nas one nie będą mogły wykorzystać nawet połowy swoich możliwości.
Typowy zakup na potrzeby bieżącej polityki, żeby odtrąbić sukces.
0
@Odcinkowy tak jak Szpakowski widział walkę naszych wioślarzy z Brytyjczykami, którzy byli pół łodzi z tyłu
0
@tbas przecież w boksie olimpijskim garda prawie nie istnieje, tam liczy się aktywność i to głównie punktują, jak trzymasz gardę to się bronisz i tracisz czas
0
@Majowy_ tym tokiem myślenia to na igrzyska w ten sposób pojechało z 90% sportowców