mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KRISU77 Zdecydowanie bardziej pasuje to blondyna, takiego typowego aryjczyka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Uukasz_93 Przede wszystkim to Papszuna chyba lekko odkleiło i liczył na jakieś mega oferty z czołowych klubów...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ranger3120 skąd pomysł że Jaworek był na miejscu?
1
@FcPortoFan1999 nie będzie
0
Co ten przybył tam widział?
0
@takisobiektos jak na rakow to i tak o 2 więcej niż zazwyczaj
0
@Amidamaru kurczę, jakoś zakodowało mi się że to była wygrana Milanu z nim w składzie, trochę lata i fakty mi się rozjechały.... :)
1
@michal26 ale już 2-3 tygodnie temu wśród elektoratu demokratów przerosła bidena
0
@daniel32778 problem w tym że Trump nie jest republikaninem i ma z nimi niewiele wspólnego
0
@MESSIah16 Kamala nie jest afroamerykanką.
1
@Amidamaru Weah wygrał ligę mistrzów i został królem strzelców, nie było w tym roku żadnego turnieju, nikt inny nie mógł wtedy dostać zp
0
@Yamal_Williams Ośrodek powstał dzięki fuzji z Amicą i na jej infrastrukturze. Nie musieli wydać kilkunastu milionów na budowę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@fart topem jest przede wszystkim widok ich sportowców, żołnierzy czy zwykłych ludzi w trakcie hymnu, widać że oni żyją tym krajem, rozumieją czym jest patriotyzm
3
@Herato może dlatego że spłacamy mu zaległości z covidu? Nie musiał się zgodzić na odroczenie pensji, ale jednak na to pozwolił.
0
@Yamal_Williams to podaj jeden? Pewnie będzie ciężko bo meczu nie oglądałeś.
0
@Yamal_Williams a jakieś fakty?
0
@FcPortoFan1999 gdzie to leci?
0
@FcPortoFan1999 w Polsce nikt takiej gry nie lubi
1
@Rust_Cohle te twoje ironie są co raz głupsze i oderwane od rzeczywistości
0
@Barcasub no nie był to łatwy mecz
0
@FcPortoFan1999 pograli chyba ze 30 podań
0
@Sulimo on miał pretensje że był w ogóle faul odgwizdany...
1
@Ogorinho1974 Słabe to...
0
@Popitek12 dlaczego +-, raz dostawać i raz oddawać?
2
@TR3YWAY akcja w której było więcej przypadku niż zamierzonego zgrania
0
@Faro słaba noga postawna przy strzale to dramat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika