0

@Keson Slisz (nie Ślisz) oberwał za ostatni po tym jak całą pierwszą połowę musiał biegać za dwóch, bo Piotrowski nic nie ogarniał.

0

@Michael24 to było śmieszne z Ronaldo, 20 lat temu...

0

@partymaker tak wyglądał lepiej, że był umoczony w dwa gole

2

@TheNekro94 a co jak cię temperatura chce powąchać?

0

@Danny Gaucho ciężko kopanie w 4 lidze nazwać profesjonalnym graniem w piłkę, tym tokiem to mamy w Polsce 80 latka który też daje radę

1

@Safrani to chyba jest imigrant

7

@heniusss takich karnych na Yamalu to powinno być w tym sezonie z 5...

2

@Criss18Barca Kowalczyk chociażby srebro na igrzyskach. Tak wiem, to u23, ale to i tak coś o czym obecnie możemy pomarzyć...

3

@MesQueUnClub96 Ogiera i kobietę kierującą drugim autem zabrało LPR, więc może to być coś poważnego.

0

@Who_you_mam Nic u nich nie pogra. Pójdzie od razu na wypożyczenie.

0

@lukaszbrk a po co mają to robić z dwóch meczów?

0

@tomek8756 ten wieczorek to chyba do kibla lata samolotem

1

@MesQueUnClub96 kolejna autostrada do finału, której hubcio nie wykorzysta?

0

@Katalonbar Czas na naturalizację migrantów.

0

@aleksander7 na co? Tam chyba angielski jest obowiązkowy.

0

@ricardo0705 bo to nie dobra jest

1

@Gibbon_FCB Kwiatkowski ze swoim darciem mordy bez potrzeby

0

@Eric_Abidal_22 na ich ligę raczej Szwajcarzy nie jeżdżą

0

@Rust_Cohle czyli był faul i w tym momencie Szwajcarzy powinni dostać piłkę

0

@Encore Gdyby miał cokolwiek na poziomie światowym oprócz serwisu...


0

@Traba727 Nyeme kasuje je wszystkie

1

@Tasde z pisowskim murem nie chodziło o to żeby go wybudować tylko żeby zarobiły na tym właściwi ludzie, to był kolejny sposób na wyprowadzenie pieniędzy

0

@ZwyklyKibicBarcy04 no lukaku raczej w tej kwestii nie odstaje

3

@Encore jedno słowo, kłoda

1

@kubix05 po co mają go męczyć w przegranym meczu

0

@supraomnes1 dojrzał w wieku 40 lat, chyba już czas

1

@sewciu50 To raczej młody talent celty i city...

0

@Kamiloza91 ciężko się broni gdy sędzia przy każdym odbiorze odgwizduje faul

0

Jeszcze trochę to w piłce będzie jak w NBA, totalny zakaz obrony bo wszystko będzie faulem.

0

@Lisek przecież w tej sytuacji piłka aż się podbiła do góry, to nie było obtarcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?