mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Keson Slisz (nie Ślisz) oberwał za ostatni po tym jak całą pierwszą połowę musiał biegać za dwóch, bo Piotrowski nic nie ogarniał.
0
@Michael24 to było śmieszne z Ronaldo, 20 lat temu...
0
@partymaker tak wyglądał lepiej, że był umoczony w dwa gole
2
@TheNekro94 a co jak cię temperatura chce powąchać?
0
@Danny Gaucho ciężko kopanie w 4 lidze nazwać profesjonalnym graniem w piłkę, tym tokiem to mamy w Polsce 80 latka który też daje radę
1
@Safrani to chyba jest imigrant
7
@heniusss takich karnych na Yamalu to powinno być w tym sezonie z 5...
2
@Criss18Barca Kowalczyk chociażby srebro na igrzyskach. Tak wiem, to u23, ale to i tak coś o czym obecnie możemy pomarzyć...
3
@MesQueUnClub96 Ogiera i kobietę kierującą drugim autem zabrało LPR, więc może to być coś poważnego.
0
@Who_you_mam Nic u nich nie pogra. Pójdzie od razu na wypożyczenie.
0
@lukaszbrk a po co mają to robić z dwóch meczów?
0
@tomek8756 ten wieczorek to chyba do kibla lata samolotem
1
@MesQueUnClub96 kolejna autostrada do finału, której hubcio nie wykorzysta?
0
@Katalonbar Czas na naturalizację migrantów.
0
@aleksander7 na co? Tam chyba angielski jest obowiązkowy.
0
@ricardo0705 bo to nie dobra jest
1
@Gibbon_FCB Kwiatkowski ze swoim darciem mordy bez potrzeby
0
@Eric_Abidal_22 na ich ligę raczej Szwajcarzy nie jeżdżą
0
@Rust_Cohle czyli był faul i w tym momencie Szwajcarzy powinni dostać piłkę
0
@Encore Gdyby miał cokolwiek na poziomie światowym oprócz serwisu...
0
@Traba727 Nyeme kasuje je wszystkie
1
@Tasde z pisowskim murem nie chodziło o to żeby go wybudować tylko żeby zarobiły na tym właściwi ludzie, to był kolejny sposób na wyprowadzenie pieniędzy
0
@ZwyklyKibicBarcy04 no lukaku raczej w tej kwestii nie odstaje
3
@Encore jedno słowo, kłoda
1
@kubix05 po co mają go męczyć w przegranym meczu
0
@supraomnes1 dojrzał w wieku 40 lat, chyba już czas
1
@sewciu50 To raczej młody talent celty i city...
0
@Kamiloza91 ciężko się broni gdy sędzia przy każdym odbiorze odgwizduje faul
0
Jeszcze trochę to w piłce będzie jak w NBA, totalny zakaz obrony bo wszystko będzie faulem.
0
@Lisek przecież w tej sytuacji piłka aż się podbiła do góry, to nie było obtarcie