mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kgorecki2500 W punkt. Robił co musiał, a nie to co miało dać wzrost w sondażach. Jeden z niewielu polityków, który patrzył dalej niż do końca swojej kadencji.
0
@PatrykBarca A Turcy trenowali na niej przez ostatni tydzień?
0
@tristan87 Mogliby wreszcie finalnie zbankrutować...
2
@Ls0811 Strefa ma objąć centrum, a nie całe miasto, a więc mieszkaniec Radomia wjedzie do Warszawy gdzie się da i dalej pojedzie autobusem. Poza tym to dotyczy aut 18 i 27 letnich (w zależności od paliwa). Ile takich aut mają ludzie w Warszawie, 5 procent? Co do naklejek, to chyba podawali, że na razie nie będą potrzebne...
0
@Kgorecki2500 Raczej oszczędność kasy na zamieszkach gdyby mieli grać mecze z arabami. W czasach gdy ta decyzja była podejmowana była bardzo sensowna, i na tamte czasy jedynie słuszna.
1
@adi7adi8 Włosi kolejne złoto. Przygotowali mega ekipę
1
@HypeR teraz ci sami "dziennikarze" co cisnęli Xaviego o zdejmowanie Lewego w ostatnich meczach będą pisać, że go zajechał
0
@BorzyKrzys Cicho, ten uraz to wina sztabu, spece z labamby już rozstrzygnęli
0
@tristan87 No był, w Danii. U nich jak Ci dziecko płacze i sąsiad zgłosili to masz z automatu dozór z opieki społecznej, a zdarzało się że zabierali dzieciaka do rodziny zastępczej i rodzice musieli udowadniać że nic się działo. Kiedyś było o tym głośno, jakiejś polskiej rodzinie zabrali roczne dziecko i oddali po prawie roku...
1
@tristan87 on bił żonę wg duńskich standardów, a więc pewnie na nią krzywo spojrzał
1
@prokar1 oni mogą z grupy nie wyjść
0
@mekston ale podobno zagrał słabiej od Nico, przyjemniej tak się wydaje komentatorom polshitu
3
@kulek22 jest jakiś dzieciak na Jamajce który już pobija rekordy młodzieżowe Bolta
1
@adi7adi8 no chyba nie, to już norma
1
@Kidd 6-2, 6-1.
0
@FcPortoFan1999 Może by tak wybrać ze 30 najzdolniejszych juniorów, wysłać w świat i poczekać 2-3 lata aż wrócą z odpowiednim metalem?
0
@Sulimo Jak to co? Coś w życiu osiągnął...
1
@Kapitan hawk przecież ona się giba w Hiszpanii, przynajmniej tak tu niektórzy pisali...
0
@HypeR definicje skąd? Z wikipedii?
Chyba za młody jesteś żeby pamiętać skąd wziął się rap i kiedy w Polsce pojawił się hip hop.
1
@FcPortoFan1999 Kopać, przecież to głównie forum piłkarskie
0
@HypeR co ma polski hip-hop do rapu? Rap wyszedł z gangów ulicznych, to jest ich muzyka. W Polsce nigdy nic takiego nie zaistniało. To nie jest kwestia co lepsze. U nas raperów nie było i nie ma, to że nasi twórcy myślą, że są raperami nic nie znaczy.
0
@FcPortoFan1999 Jak chcesz poprawić przygotowanie fizyczne przez tydzień po rozegranym sezonie? Teraz dopiero wyjdzie kto jest przygotowywany do gry a kto nie. Będą kontuzje i to nie tylko u nas.
0
@HypeR W Polsce nie ma raperów.
0
@robsons23 to te ujęcia z trybun były z Hiszpanii?
0
@Xaviball bez tańców to aż strach myśleć jak słabo grałby Lewy
0
@Domin7777 to się lekko pokryło z wejściem podstawowych zawodników Ukrainy
0
@macio_944 masz prawilny summer.....
https://www.youtube.com/live/JKfF33P7hI8?si=HraskzCuCavjjuth
0
@pt9 Foxit lubi to....
0
@Matheu12 on tylko się dobrze ustawia, w dynamicznej akcji ginie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika