4

@Kgorecki2500 W punkt. Robił co musiał, a nie to co miało dać wzrost w sondażach. Jeden z niewielu polityków, który patrzył dalej niż do końca swojej kadencji.

0

@PatrykBarca A Turcy trenowali na niej przez ostatni tydzień?

0

@tristan87 Mogliby wreszcie finalnie zbankrutować...

2

@Ls0811 Strefa ma objąć centrum, a nie całe miasto, a więc mieszkaniec Radomia wjedzie do Warszawy gdzie się da i dalej pojedzie autobusem. Poza tym to dotyczy aut 18 i 27 letnich (w zależności od paliwa). Ile takich aut mają ludzie w Warszawie, 5 procent? Co do naklejek, to chyba podawali, że na razie nie będą potrzebne...

0

@Kgorecki2500 Raczej oszczędność kasy na zamieszkach gdyby mieli grać mecze z arabami. W czasach gdy ta decyzja była podejmowana była bardzo sensowna, i na tamte czasy jedynie słuszna.

1

@adi7adi8 Włosi kolejne złoto. Przygotowali mega ekipę

1

@HypeR teraz ci sami "dziennikarze" co cisnęli Xaviego o zdejmowanie Lewego w ostatnich meczach będą pisać, że go zajechał

0

@BorzyKrzys Cicho, ten uraz to wina sztabu, spece z labamby już rozstrzygnęli

0

@tristan87 No był, w Danii. U nich jak Ci dziecko płacze i sąsiad zgłosili to masz z automatu dozór z opieki społecznej, a zdarzało się że zabierali dzieciaka do rodziny zastępczej i rodzice musieli udowadniać że nic się działo. Kiedyś było o tym głośno, jakiejś polskiej rodzinie zabrali roczne dziecko i oddali po prawie roku...

1

@tristan87 on bił żonę wg duńskich standardów, a więc pewnie na nią krzywo spojrzał

1

@prokar1 oni mogą z grupy nie wyjść

0

@mekston ale podobno zagrał słabiej od Nico, przyjemniej tak się wydaje komentatorom polshitu

3

@kulek22 jest jakiś dzieciak na Jamajce który już pobija rekordy młodzieżowe Bolta

1

@adi7adi8 no chyba nie, to już norma

1

@Kidd 6-2, 6-1.

0

@FcPortoFan1999 Może by tak wybrać ze 30 najzdolniejszych juniorów, wysłać w świat i poczekać 2-3 lata aż wrócą z odpowiednim metalem?

0

@Sulimo Jak to co? Coś w życiu osiągnął...

1

@Kapitan hawk przecież ona się giba w Hiszpanii, przynajmniej tak tu niektórzy pisali...

0

@HypeR definicje skąd? Z wikipedii?
Chyba za młody jesteś żeby pamiętać skąd wziął się rap i kiedy w Polsce pojawił się hip hop.

1

@FcPortoFan1999 Kopać, przecież to głównie forum piłkarskie

0

@HypeR co ma polski hip-hop do rapu? Rap wyszedł z gangów ulicznych, to jest ich muzyka. W Polsce nigdy nic takiego nie zaistniało. To nie jest kwestia co lepsze. U nas raperów nie było i nie ma, to że nasi twórcy myślą, że są raperami nic nie znaczy.

0

@FcPortoFan1999 Jak chcesz poprawić przygotowanie fizyczne przez tydzień po rozegranym sezonie? Teraz dopiero wyjdzie kto jest przygotowywany do gry a kto nie. Będą kontuzje i to nie tylko u nas.

0

@HypeR W Polsce nie ma raperów.

0

@robsons23 to te ujęcia z trybun były z Hiszpanii?

0

@Xaviball bez tańców to aż strach myśleć jak słabo grałby Lewy

0

@Domin7777 to się lekko pokryło z wejściem podstawowych zawodników Ukrainy

0

@macio_944 masz prawilny summer.....
https://www.youtube.com/live/JKfF33P7hI8?si=HraskzCuCavjjuth

0

@pt9 Foxit lubi to....

0

@Matheu12 on tylko się dobrze ustawia, w dynamicznej akcji ginie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?