mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ wierz w to co pokazuje flashscore, chłop gra na skrzydle, z tych 15 meczów to chyba dzisiaj gra drugi raz w podstawie, na ogół to wejścia na kilka, kilkanaście minut
0
@DonAndresFCB to chyba w ogóle nie oglądasz piłki
2
@Herato Chyba jednak wpływ na te wygrane Carlo i Nacho jest troszkę inny.
0
Ten zawsze coś musi gadać i narzekać... Wszystko wokół złe...
0
@MesQueUnClub96 Standardowy Nadal byłby już po prysznicu i czekał na kolejnego rywala.
5
Brawo Dziewczyny! Amerykanki na deskach.
0
@Uukasz_93 Schlotenberg dostał kartkę za domaganie się kratki dla rywala.
1
@norbi77 W ostatnich latach to nasi są na wakacjach w czasie gdy grany jest finał.
0
@norbi77 Milan widzi to inaczej.
2
@TheNekro94 pewnie zahaczył o zadaszenie wejścia
0
@FcPortoFan1999 Mistrz Wrocławia...
2
@Faro w samym Miami to pewnie więcej ludzi gada po hiszpańsku niż angielsku
1
@michaleu gorzej gdybyś wylał
0
@megaloceros Czyli typowe w tenisie. Często jest tak, że jedna zepsuta piłka wywraca mecz...
0
@NeroTFP1 Przecież nie zaczęła jakoś źle.
1
@HighestInTheRoom Oczywiście, że szkoda, ale z drugiej strony to jego 3 lata w Legii to 3 lata bez mistrzostwa. Zdecydowanie za długo jak na Legię. Wiadomo,że to nie jego wina, ale był liderem drużyny, która nie była w stanie wygrać tej słabej ligi.
0
@Ankara_Messi Kto u nas niby zarabia kilkadziesiąt mln euro?
0
@Safrani A ty zdajesz sobie sprawę, że on pytał wprost o "o loty do jakiegoś europejskiego miasta". Zdajesz sobie? Prawda?
0
@Safrani Lublin to nie Kraśnik.
0
@Safrani W Kraśniku mają lotnisko?
5
@kanver_ no nie wszyscy, bo Jude i lewy to tak średnio z tym rozstrzelaniem, chyba że jutro....
0
@partymaker w Polsce nie ma bokserów, bo każdy za młodu co coś potrafi to idzie od razu do mma bo tam są u nas dużo większe pieniądze
0
@Jarema2000 jaka drużyna z ekstraklasy ma szansę walczyć/bronić tytułu mistrza świata? Trochę porównanie z d...
0
@kanver_ to wiadomo, on tak "walczy", ale mam wrażenie, że oni mieli w pełni świadomość słabych stron Polaka i wykorzystali to w 100%, dołożyli przewagę zasiegu i pozamiatane, Różański powinien wejść w półdystans i z niego nie wychodzić, wtedy przewaga wzrostu i siły jest zniwelowana, a tak dostawał proste po każdej swojej akcji
0
@kanver_ Gdyby, gdyby. Co by było gdyby...
Ta walka wyglądała tak, że Anglik trafiłał a nasz nie miał żadnej odpowiedzi. Po knockdownie to Różański powinien klinczować i opóźniać, ale na to nie wpadł, a to podstawy boksu w takiej sytuacji. Były informacje z obozu Okoloiego, że pójdzie do przodu, no i poszedł i wygrał. Nawet nie musiał walczyć "po swojemu".
0
@kanver_ przecież chłop raz sklinczował i dalej poszedł po swoje, walczył całkowicie inaczej niż w innych swoich walkach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@krajana to nie ma znaczenia, tych patoli nie powinno tam w ogóle być,
0
@Transu96 dlatego grał dwoma
0
@partymaker historia walk Lawrence'a z Polakami źle wróży