- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1414 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1414 Culés
0
Już Polsatsport.pl na fejsie się pyta czy Ancelotti to najlepszy trener w historii :D
4
@barcanawieki Myślę, że Pep Guardiola zajmuje 1 miejsce ale ilość pucharów Ligi Mistrzów musi robić wrażenie. Najważniejsze klubowe rozgrywki więc ciężko obok tego przejść obojętnie.
3
@barcanawieki
Właśnie dlatego pytają, ponieważ wiedzą, że to wzbudzi kontrowersje, które przerodzą się w dyskusje, a co za tym idzie - zasięgi.
2
@Stinger_ niby tak ale to tak jakby Nacho cenić wyżej niż innych bo ma 6lm xD
2
@Herato Chyba jednak wpływ na te wygrane Carlo i Nacho jest troszkę inny.
1
@Herato Tylko, że ja jednak widzę różnicę między Ancelottim, a Nacho poza tym ja nie napisałem, że Carlo to numer 1 tylko przypadkiem tych 5 LM nie wygrał, a to jest moim zdaniem coś bardzo dużego. Nie łatwo nawet Guardioli będzie go wyprzedzić.
2
@Herato @Stinger_ Nie uznałbym Ancelottiego najlepszym trenerem w historii, ale trzeba przyznać, że ma jednak dwa niesamowite "skalpy": jako jedyny 5 razy wygrywał Ligę Mistrzów jako trener i jako jedyny trener zdobył mistrzostwo w każdym kraju z TOP5 (Bayern, PSG, Real, Milan, Chelsea). To jednak jest coś mocnego, niepowtarzalnego.
1
@NeroTFP1 O właśnie. Ta druga zdobycz czyli mistrzostwo w każdej z TOP 5 lig to moim zdaniem równie wielkie osiągnięcie. Oczywiście wiem, wystarczy iść do najlepszych zespołów tychże lig i szanse na takie osiągnięcia mocno rosną ale jak widać nie jest to aż tak łatwe skoro tylko Carlo to osiągnął.
Moim zdaniem Guardiola i tak jest wyżej ale chętnie zobaczyłbym obu panów w walce o ME i MŚ - mam nadzieję, że jeszcze nie teraz ale zdobycie przez jednego z nich (może obu) Euro i Mundialu mogłoby ustawić kogoś na 1 miejsce na długie lata.
0
@barcanawieki @Herato @NeroTFP1 Wracając do najlepszych trenerów to szkoda trochę tych przerw Zinedine Zidane. Gość w krótkim czasie zdobył chyba 11 pucharów w tym 3 LM - miałby bardzo duże szanse walczyć właśnie z Guardiolą i Ancelottim o bycie numerem 1, a niestety poza Realem nie za bardzo chyba chce mu się prowadzić jakikolwiek zespół co jest moim zdaniem trochę dziwne tym bardziej, że po popisach w Realu znalezienie mocnego zespołu to chyba nie byłby problem.
Chyba, że czeka na reprezentację Francji ale tak to może i 10 lat czekać.
0
@barcanawieki najlepszy raczej nie, jednak epizody Bayern, Napoli czy Everton to trochę plama na jego karierze
0
@barcanawieki i co w tym dziwnego? Chłop ma takie osiągnięcia i taki wpływ na te wyniki że napewno zasługuje by mówix o nim jako o jednym z najlepszych