mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@usztafik wcisnął - on, czas przeszły
wcisną - oni, czas przyszły,
Język polski, klasa czwarta szkoły podstawowej.
0
@Murazor jak zdjął wszystkich defensywnych pomocników to co się dziwić
0
@ad289 w sumie to awansowaliśmy jako ostatni, więc rozumie się samo przez się
0
@MesQueUnClub96 widocznie tak Lewy działa na mentalność swoich kolegów z drużyny
1
Faul twarzą....
0
@usztafik Kiedy wcisnął i który?
0
@derlysy1979 I kto na 6? Moder, który woli grę do przodu niż bronienie?
0
@pioz123 zdejmiesz Slisza i Piotrowskiego i kto będzie bronił? Urbański nie ma o tym pojęcia, Moder to 8, na 6 nie daje rady.
0
@Fantastyczny Chłopiec trzeba by do Moskwy pojechać
2
@GeneralXavi bo większość ludzi tutaj nie ma pojęcia jak działa var. Oni myślą, że aktywuje się przy danych sytuacjach
Są też tacy, którzy myślą że to główny decyduje co sprawdzić...
1
@A4ron Tam siedzi jeden sędzia, który ogląda meczu z opóźnieniem kilku sekundach. Nie ma czegoś takiego, że var nie sprawdza. Sprawdzili i uznali od razu że nie ma karnego. Var działa cały mecz, tylko przedłużające się analizy są komunikowane w realizacji tv.
0
@Kgorecki2500 Jak zawsze. Mają mocny początek i dalej brakuje pary.
0
@VegetaPolska Slisz chociaż broni i asekuruje obronę. Piotrowski zero daje.
4
@Faro przed chwilą narzekałeś że murują
0
@Culer9002 będzie spalony
0
@Emhyr Klub czy dziennikarze, którzy nie mają o czym pisać?
1
@macio_944 Akurat polityka to trochę przykład z d... Tam prawie nie ma ludzi przygotowanych do polityki. Są prawnicy, lekarze, nauczyciele, piosenkarze i inne takie. U nas praktycznie się nie kształci polityków. wychodzi na to, że o polityce może gadać każdy.
0
@kanver_ To po co go tu wstawiasz? Sam się nie pchał...
0
@barteq Biorąc pod uwagę, że od początku roku oddano na tej granicy ponad 1300 strzałów i nikogo innego nie aresztowano, to ci musieli coś grubego wywinąć.
0
@barcelonaLM Papszun też czekał na oferty z zagranicy...
2
@tristan87 na 3-2
1
@tristan87 Gol w chyba przedostatniej minucie ostatniej kolejki, dający nam 4 miejsce w lidze i możliwość gry w LM...
1
@Reviven Tam jest mowa o opcji odkupu i to można ustalić. Wysokości pierwokupu nie ustalisz bo to polega ma wyrównaniu oferty innego klubu.
2
@Encore ma te wejścia jak Radek Kałużny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FabianekMrozek problem jest taki, że ci na granicy z białorusią nie przyjechali tu pracować
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Arden też w trakcie meczu się zastanawiałem co tam się odwaliło
1
@Hawajczyk Jak można mówić, że obrońca nie popełnia błędu przy golu gdy odwraca się plecami do strzelca i kompletnie traci kontrolę nad akcją?
0
@RosjaninBut Łby to należy za to pourywać obrońcom. Nikt mu nie wyszedł do zagrania, stanęli i patrzyli co się wydarzy