0

@usztafik wcisnął - on, czas przeszły
wcisną - oni, czas przyszły,
Język polski, klasa czwarta szkoły podstawowej.

0

@Murazor jak zdjął wszystkich defensywnych pomocników to co się dziwić

0

@ad289 w sumie to awansowaliśmy jako ostatni, więc rozumie się samo przez się

0

@MesQueUnClub96 widocznie tak Lewy działa na mentalność swoich kolegów z drużyny

1

Faul twarzą....

0

@usztafik Kiedy wcisnął i który?

0

@derlysy1979 I kto na 6? Moder, który woli grę do przodu niż bronienie?

0

@pioz123 zdejmiesz Slisza i Piotrowskiego i kto będzie bronił? Urbański nie ma o tym pojęcia, Moder to 8, na 6 nie daje rady.

0

@Fantastyczny Chłopiec trzeba by do Moskwy pojechać

2

@GeneralXavi bo większość ludzi tutaj nie ma pojęcia jak działa var. Oni myślą, że aktywuje się przy danych sytuacjach
Są też tacy, którzy myślą że to główny decyduje co sprawdzić...

1

@A4ron Tam siedzi jeden sędzia, który ogląda meczu z opóźnieniem kilku sekundach. Nie ma czegoś takiego, że var nie sprawdza. Sprawdzili i uznali od razu że nie ma karnego. Var działa cały mecz, tylko przedłużające się analizy są komunikowane w realizacji tv.

0

@Kgorecki2500 Jak zawsze. Mają mocny początek i dalej brakuje pary.

0

@VegetaPolska Slisz chociaż broni i asekuruje obronę. Piotrowski zero daje.

4

@Faro przed chwilą narzekałeś że murują

0

@Culer9002 będzie spalony

0

@Emhyr Klub czy dziennikarze, którzy nie mają o czym pisać?

1

@macio_944 Akurat polityka to trochę przykład z d... Tam prawie nie ma ludzi przygotowanych do polityki. Są prawnicy, lekarze, nauczyciele, piosenkarze i inne takie. U nas praktycznie się nie kształci polityków. wychodzi na to, że o polityce może gadać każdy.

0

@kanver_ To po co go tu wstawiasz? Sam się nie pchał...

0

@barteq Biorąc pod uwagę, że od początku roku oddano na tej granicy ponad 1300 strzałów i nikogo innego nie aresztowano, to ci musieli coś grubego wywinąć.

0

@barcelonaLM Papszun też czekał na oferty z zagranicy...

2

@tristan87 na 3-2

1

@tristan87 Gol w chyba przedostatniej minucie ostatniej kolejki, dający nam 4 miejsce w lidze i możliwość gry w LM...

1

@Reviven Tam jest mowa o opcji odkupu i to można ustalić. Wysokości pierwokupu nie ustalisz bo to polega ma wyrównaniu oferty innego klubu.

2

@Encore ma te wejścia jak Radek Kałużny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FabianekMrozek problem jest taki, że ci na granicy z białorusią nie przyjechali tu pracować

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Arden też w trakcie meczu się zastanawiałem co tam się odwaliło

1

@Hawajczyk Jak można mówić, że obrońca nie popełnia błędu przy golu gdy odwraca się plecami do strzelca i kompletnie traci kontrolę nad akcją?

0

@RosjaninBut Łby to należy za to pourywać obrońcom. Nikt mu nie wyszedł do zagrania, stanęli i patrzyli co się wydarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?